PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hepimizin üyelikleri tehlikede!!!

lunatic
14.Eylül.2007, 22:00
1.

deep-impact
14.Eylül.2007, 23:04
evet abi ya ne olacak böyle yersz yurtsuzmu kalıcaz biz. :cry: illa aktif üye olucaz diye 900 mesajmı yazmamız gerekiyor nokta koyup göndercez o zaman her yere mesaj.

apron83
15.Eylül.2007, 12:48
cidden bu konuya dikkat etmeliler sonucta bos sacma mesajlar dolar siteye o zmn da kullanırlığı azalır. napcaz 900 cok fazla bencede. 900 tane bilgi olmalı paylaşman gereken yada boş mesaj yazcaz artık

okan
15.Eylül.2007, 12:57
ehehehe... seni daksille silecem .....o zaman ne edecen bakalım...lunatiğim asfalt ağlatanım.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
15.Eylül.2007, 13:13
Ben kendime özel hiperaktif üyelik istiyorum. :P
Ama düşündümde hiperaktifliği sipidiye verin ben tempel ye olmak istiyom. :D

aidikurt
15.Eylül.2007, 13:27
cidden bu konuya dikkat etmeliler sonucta bos sacma mesajlar dolar siteye o zmn da kullanırlığı azalır. napcaz 900 cok fazla bencede. 900 tane bilgi olmalı paylaşman gereken yada boş mesaj yazcaz artık

Arkadaşlar boş mesaj yazıp nokta koyup atsanız dahil bu mesajlar moderatorler tarafından sılınmektedir.Bu işe yaramaz başka bir yol bulun.Diğer yandan aktif üye olmak için sadece mesaj yazmanız yeterli değildir.Gezilerimize ve faliyetlerimizede katılmanız gerekir.Unutmayın burası sadece internette motorla ilgili muhabbet etmek için kurulmuş bir site değildir.Maksat birbirimizle tanısıp bir aile ortamı yaratmaktır.Gezmek tozmak sorunlarımızı paylasmak ve çözüm bulmak ........

okan
15.Eylül.2007, 13:42
'''.Unutmayın burası sadece internette motorla ilgili muhabbet etmek için kurulmuş bir site değildir.Maksat birbirimizle tanısıp bir aile ortamı yaratmaktır.Gezmek tozmak sorunlarımızı paylasmak ve çözüm bulmak ........''''

bknz dün gece röne park buluşması....binbeşyüz kişi bimilyon çarpan yürek... 8) 8) 8) 8)

aidikurt
15.Eylül.2007, 13:46
binbeşyüz kişi bimilyon çarpan yürek +1000000000000000000000 8)

ozzymania
15.Eylül.2007, 13:48
'''.Unutmayın burası sadece internette motorla ilgili muhabbet etmek için kurulmuş bir site değildir.Maksat birbirimizle tanısıp bir aile ortamı yaratmaktır.Gezmek tozmak sorunlarımızı paylasmak ve çözüm bulmak ........''''

bknz dün gece röne park buluşması....binbeşyüz kişi bimilyon çarpan yürek... 8) 8) 8) 8)

12 motor 150 kişi :)

aidikurt
15.Eylül.2007, 13:50

apron kardeş önce profilini düzenle!!!Sonra yönetimimizle ilgili yorum yaparsın!!!

Tayfun
15.Eylül.2007, 14:51

apron kardeş önce profilini düzenle!!!Sonra yönetimimizle ilgili yorum yaparsın!!!

Wayyyyyy beeeeeeee, haşin admin, mujuksss :P

aidikurt
15.Eylül.2007, 15:11
tayfunum deli zabitim sanada mucksss :)

getto
15.Eylül.2007, 17:13
eee nolucak şimdi

sancezz
15.Eylül.2007, 17:34
yaa admıne askere gıtmeden once kontrat yapalım gıderız gelırız msj atarız gıtmez gelde cıldırma abe ben bu sıteye nelerımı verdım omrum curudu nelere katlandım bunun sonucu benı attılar dememek ıcın tabıkı de admınle kontrat ımzalamalıyız
:P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P

aslanburclu
15.Eylül.2007, 19:19
yaa admıne askere gıtmeden once kontrat yapalım gıderız gelırız msj atarız gıtmez gelde cıldırma abe ben bu sıteye nelerımı verdım omrum curudu nelere katlandım bunun sonucu benı attılar dememek ıcın tabıkı de admınle kontrat ımzalamalıyız

la çömez demek kurtulcaz bu yazılarından iyi iyi la korkma kimse unutmaz yaz avatarına O ŞİMDİ ASKER ...diye baktıkça anarınz vayyyyyyy o şimdi asker diye heh heh heeeeeeeeeeeeee

sancezz
15.Eylül.2007, 23:08

la çömez demek kurtulcaz bu yazılarından iyi iyi la korkma kimse unutmaz yaz avatarına O ŞİMDİ ASKER ...diye baktıkça anarınz vayyyyyyy o şimdi asker diye heh heh heeeeeeeeeeeeeeyasar abım buyuk komutanım ınsallah yanına duserızde askerde elımızden tutarsın yada :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

CİNGENE
15.Eylül.2007, 23:33
aslında güzel 900 1000...önemli olan aile olabilmek davetime gelen kardeşlerimle de aynı seyi paylastık..ben giremiyorum nete cok iş yogun en kısa zaman da inşaallah şu ehliyet cıksın aradan...silinsek de önemli degil...

iakyurek
16.Eylül.2007, 01:39
yav nerelerdesin be çingenemmm.. kulaklarını çekecek valla...

apron83
16.Eylül.2007, 14:27

motorumu yeni aldm ve ilk işim direk bu siteye katılmak oldu. snrm siteyi benimseyim bi anlamda sahiplenip kendi fikirlerimzce daha iyi olması için yorum yapmak yanlış bi davranış burda.. ben ilk once bi kendini kanıtla sonra yorum yap gibi bi anlam çıkartıyorum yazınızdan

müslüm baba
16.Eylül.2007, 14:46

motorumu yeni aldm ve ilk işim direk bu siteye katılmak oldu. snrm siteyi benimseyim bi anlamda sahiplenip kendi fikirlerimzce daha iyi olması için yorum yapmak yanlış bi davranış burda.. ben ilk once bi kendini kanıtla sonra yorum yap gibi bi anlam çıkartıyorum yazınızdan

Kardeşim geçmişte karşımıza çıkan bazı kendini bilmezlerin yüzünden sitedeki üyelik şartlarını değiştirdik, sen yeni olduğundan bazı şeyleri bilemiyebilirsin, o yüzden admin sana bu tarzda konuşuyor, sende takdir edersinki yani anlamışsındırki bu site diğer sitelere benzemiyor biz aramıza alacağımız kişiyi biraz seçmemiz gerekiyor çünkü gezilere ve toplantılara aile olarak katılıyoruz, siteye ailemizin resimlerini basıyoruz o yüzden bu uygulamaları yadırgama destekle.

SENDEN YAPMANI İSTEDİĞİM ÖNCE SİTEYİ BAŞTAN SONA BİR GEZ GEREKLİ YERLERİ OKU BİRAZ KATILIMDA BULUN SONRADA SİTE YÖNETİMİNİ ELEŞTİRME HAKKINI KENDİNDE BUL.

MotoJunior
16.Eylül.2007, 15:37
silemezler

apron83
16.Eylül.2007, 17:25

Kardeşim geçmişte karşımıza çıkan bazı kendini bilmezlerin yüzünden sitedeki üyelik şartlarını değiştirdik, sen yeni olduğundan bazı şeyleri bilemiyebilirsin, o yüzden admin sana bu tarzda konuşuyor, sende takdir edersinki yani anlamışsındırki bu site diğer sitelere benzemiyor biz aramıza alacağımız kişiyi biraz seçmemiz gerekiyor çünkü gezilere ve toplantılara aile olarak katılıyoruz, siteye ailemizin resimlerini basıyoruz o yüzden bu uygulamaları yadırgama destekle.

SENDEN YAPMANI İSTEDİĞİM ÖNCE SİTEYİ BAŞTAN SONA BİR GEZ GEREKLİ YERLERİ OKU BİRAZ KATILIMDA BULUN SONRADA SİTE YÖNETİMİNİ ELEŞTİRME HAKKINI KENDİNDE BUL.

müslüm baba haklısın ben zaten üyeler konusundaki hassasiyetiniz farkındayım sonucta sadece burda forum da konusmuyoruz mutlaka yüzyüze gelceğimiz anlarda olcak. ben sadece adminin uyarı şeklinden dolayı cevap yazdım. en nihayetinde geçmiş deki durumları bilmiyorm haklısınız. amacım zaten eleştiri değil yorumdu. yeni bi üye olarak eleştirmek de bana düşmez zaten..

lunatic
16.Eylül.2007, 21:30
Hehehe. Şu taşı geri çıkarayım bari. Hehehe. Okan'ım beni silecek daksil daha icat olmadı. Sen bi kutu nano teknoloji byo ile bile silemen beniiii. Hehehehe

okan
17.Eylül.2007, 01:04
Hehehe. Şu taşı geri çıkarayım bari. Hehehe. Okan'ım beni silecek daksil daha icat olmadı. Sen bi kutu nano teknoloji byo ile bile silemen beniiii. Hehehehehınzır adam seniiiii......karıştırdın ortalığı... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sancezz
17.Eylül.2007, 01:11
yok abıcım admınımız haklı adam ne yapsın bız ne yapalım sıteye gelıp bos bos yer tutan aktıf olmayan uyeler hatta soyle yapalım ıs ıcı ıcın 1 ay motoruyla bulusmaya gelmeyenlerın ay sonunda ıptalını verelım :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: 2 ay sonra sıte bombos :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MaRaNtZz
17.Eylül.2007, 01:44
abooooo napcaz şincik. :D :D :D

emrahss
18.Eylül.2007, 16:12

la çömez demek kurtulcaz bu yazılarından iyi iyi la korkma kimse unutmaz yaz avatarına O ŞİMDİ ASKER ...diye baktıkça anarınz vayyyyyyy o şimdi asker diye heh heh heeeeeeeeeeeeeeyasar abım buyuk komutanım ınsallah yanına duserızde askerde elımızden tutarsın yada :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yaşar Baba'nın da askerliği bitiyor ama ben kollarımı açtım, bekliyorum paşam, heehehehe.. Asker ocaa, Peygamber ocaaa bi yerde di mi Yaşar Baba, hehehe

okan
18.Eylül.2007, 16:18
hakyemezde varmı komtanım elinizde.... :mrgreen: :mrgreen:

speedygonzales
18.Eylül.2007, 16:48
yav nerelerdesin be çingenemmm.. kulaklarını çekecek valla...

BEN ÇEKECEM BEN , HERHALDE HAKKIM VARDIR DİMİ VOLKANNNNNNNNNNNNNNNN????????

BENİ SİLMESSİNİZ DİMİ LA !
O KADAR KM 'Yİ BOŞUNA MI TEPTÜK ? SÖZ Bİ DAHA AZ İÇÇEM !
:P :P :P :P :P :P :P :P :P

yenikoylu_ua
18.Eylül.2007, 17:48
Sen büyük harf yazmaya devam et ben silicem içmenide beklemicem :ban:

okan
18.Eylül.2007, 18:03
iyi didin modum kubilayım... sil bunu üyeliini.....zatti biişe yaramıyo...şortuda yok artıkın pantol giymeye başlamış...uzaktan bakınca tanınmıyo...ne işe yariicak banla gitsin.. sen banlamıyosan ben banliiim.... :mrgreen: :mrgreen:

aidikurt
18.Eylül.2007, 20:49

Evet kardeşim tam dediğin gibi.Çok güzel özetlemişsin konuyu.Yanlış anlama ama burda herkes dost dostanda öte bir aile biraz seçici olmamızın nedenide bu.

CİNGENE
18.Eylül.2007, 20:51
ne barıyon lem spidiiii :) çalışıosss zaten direksion sınavı ertelendi bi haftaa kııpırdayamıom ..gelcem gelcem :))

emrahss
18.Eylül.2007, 22:52
hakyemezde varmı komtanım elinizde.... :mrgreen: :mrgreen:

Yok ya, o işler bitti adamım, yaşasın asker hakları :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
19.Eylül.2007, 01:25
iiyi ya işte komtanım bende asker hakkından bahsediyodum.. en iyi adaleti hakyemez daatıyo zaten... :mrgreen: :mrgreen: kimsenin hakkı kimsede kalmıyo... hemde sevaba giriyonus.. dayak cennetten çıkma çünküm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emrahss
20.Eylül.2007, 15:15
iiyi ya işte komtanım bende asker hakkından bahsediyodum.. en iyi adaleti hakyemez daatıyo zaten... :mrgreen: :mrgreen: kimsenin hakkı kimsede kalmıyo... hemde sevaba giriyonus.. dayak cennetten çıkma çünküm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sen Çarşamba'lı olmadığından emin misin adamım? :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
20.Eylül.2007, 15:36

Sen Çarşamba'lı olmadığından emin misin adamım? :cheesy: :cheesy: :cheesy:hehhehe. hiç sevmem .....ben samsunluyum.. dooma büüümeee....

tt.custom
20.Eylül.2007, 15:39
slm arkadaşlar nbr bende samsunluyum ve regalcilere katıldığım için çok mutluyum

carvalho
20.Eylül.2007, 15:41
hehhehe. hiç sevmem .....ben samsunluyum.. dooma büüümeee....

Hişşşş Çarşambalılar olabilir forumda :twisted: :twisted: :twisted:
Doğma ama büyümeme

okan
20.Eylül.2007, 15:44
seni severim .. ama çarşambalı olduunu bilmiyodum...selçuuum carvallom....

carvalho
20.Eylül.2007, 15:50
Takılıyorum be topraam.

Benim kütük orda, baba toprağı yani. Pek sevmem Çarşamba'yı (çarşambalı hemşehrilerim kusura bakmasın). Artık çift makinayla dolaşıyor insanlar, teki yetmezmiş gibi... Kötü ve maalesef hakedilmiş bir namı var memleketimin, çok kötü :(

okan
20.Eylül.2007, 15:51
hıh işte annadın sen onu... 8)

emrahss
20.Eylül.2007, 16:20
Ben Çarşambalı'yı ayakkabısından tanırım, hehe.. Selçuk, sen hiç ÇArşambalı'ya benzemiyorsun adamım.

okan
20.Eylül.2007, 16:25
Ben Çarşambalı'yı ayakkabısından tanırım, hehe.. Selçuk, sen hiç ÇArşambalı'ya benzemiyorsun adamım.bi tek ayakkabısındanmı komtanım.. sekiz köşe kasket ne olacak..... :mrgreen:

carvalho
20.Eylül.2007, 16:31
Ben Çarşambalı'yı ayakkabısından tanırım, hehe.. Selçuk, sen hiç ÇArşambalı'ya benzemiyorsun adamım.

Yav Emrah dostum, Eskişehir toplantısına getirmedim yumurta topuklu fileli ayakkabımı :)
Sekiz köşe kasketimle yumurta topuğumla, yeleğimle gelicem bir dahaki buluşmaya :)
Şivemi de değiştirmem lazım tabii.

emrahss
20.Eylül.2007, 16:34
Gadaşum, ayakkabı olii de şapkaynan 14lü olma mı? Seriyi tamamlayın, tespihi kapın gelin daa..

yenikoylu_ua
20.Eylül.2007, 16:54
uyyyy ha pütün uşaklar buraya toplanmışidur da

carvalho
20.Eylül.2007, 16:58
Gadaşum, ayakkabı olii de şapkaynan 14lü olma mı? Seriyi tamamlayın, tespihi kapın gelin daa..

Anoo şapkiii evde unutmuşum, neyse ötcaa geçiii gidip bi tane daha aliim bari.