PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara buluşmaları ne zaman?

erkopaşa
06.Nisan.2018, 00:54
Merhabalar sevgili RR ailesi
Ben aranıza yeni katıldım ve biraz bilgi almak istiyorum.
Öncelikle Ankara buluşmaları için belli bir gün var mıdır?
Nerede toplanılıyor?
Ankara teşkilatının başkanı, yardımcısı vs kimlerdir?
Aktiviteler ne sıklıkla yapılıyor?
bunun gibi sorular
tanışmak görüşmek isterim
forumda aradım ama bulamadım, belki konu başlıkları vardır, şimdiden kusuruma bakmayın.
sevgiler saygılar...

Rutkay Ediz
06.Nisan.2018, 01:02
Saatten dolayı belki Ali Abi cevap veremeyebilir hocam ama kısaca bahsedeyim kafanızdaki sorulara bir nebze de olsa cevap vereyim çok daha ayrıntılı şekilde Ali YENİAY ( newmoontr06) cevap verecektir. Toplantılarımız her 10 günde bir perşembe ve pazar olarak gerçekleşiyor toplantıdan 3 4 gün önce forumda konusu açılıyor. Mekan olarak genellikle kızılayda bir cafe seçiliyor mekan da açılan konuda belirtiliyor. Önümüzdeki ilk toplantı gelecek perşembe tam 1 hafta var.

Raci06
06.Nisan.2018, 01:03
Merhabalar sevgili RR ailesi
Ben aranıza yeni katıldım ve biraz bilgi almak istiyorum.
Öncelikle Ankara buluşmaları için belli bir gün var mıdır?
Nerede toplanılıyor?
Ankara teşkilatının başkanı, yardımcısı vs kimlerdir?
Aktiviteler ne sıklıkla yapılıyor?
bunun gibi sorular
tanışmak görüşmek isterim
forumda aradım ama bulamadım, belki konu başlıkları vardır, şimdiden kusuruma bakmayın.
sevgiler saygılar...Selamlar.. ilk bulusma zamani onumuzdeki persembe olacak. O gun sen de katilirsan sana her tur bilgi verilecektir erkan hocam. Bulusma duyurusu forumdan pztesi veya salı gunu yapilir Ali Yeniay tarafindan . Newmoon06tr.
Ankara teskilati kurulma asamasinda. .kuruldugunda kendisi il sorumlusu olarak atanacak.. bu konuda gün sayiyoruz. Detayları persembe bulusmada alırsın.
Iyi geceler selamlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raci06
06.Nisan.2018, 01:06
Persembeleri saat 20 de bulusuyoruz. Pazarları ise oglen 1 gibi bulusmalar basliyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

newmoon06tr
06.Nisan.2018, 11:18
Erkan merhaba, arkadaşlar önbilgi vermişler, perşembe günü tanışmak ve detaylı görüşmek üzere.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzman
07.Nisan.2018, 03:22
Hemen buluşalım özledik millet

Greywolf
07.Nisan.2018, 09:27
Hemen buluşalım özledik millet

Ercan gitti demi ? Hadi bulusup bol bol video resim cektirelim :) :) :)

Uzman
07.Nisan.2018, 17:49
Abi o egzost yla uğraşıyor

Judgeiso
22.Haziran.2018, 15:44
Merhaba arkadaşlar;
Aranıza yeni katıldım. Bu hafta bir Regal Raptor Daytona aldım. Ankara'da öğretmenim. Motor hep bir tutku olmuştur bende. Ancak chopper alınca bunun nasıl bir aşk olduğunu daha da iyu anladım. En yakın zamandaki görüşmenize katılmayı çok arzuluyorum.

Sevgiler saygılar selamlar hepinize.

İsmail Demir

newmoon06tr
22.Haziran.2018, 16:12
Merhaba arkadaşlar;
Aranıza yeni katıldım. Bu hafta bir Regal Raptor Daytona aldım. Ankara'da öğretmenim. Motor hep bir tutku olmuştur bende. Ancak chopper alınca bunun nasıl bir aşk olduğunu daha da iyu anladım. En yakın zamandaki görüşmenize katılmayı çok arzuluyorum.

Sevgiler saygılar selamlar hepinize.

İsmail Demir

İsmail, öncelikle daytonan hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin, tekerin daima düz bassın.
Ankara RR İl Teşkilatı olarak, buluşma konularımızı forum ana sayfasından
yada
tüm geçmiş konularımızı
Forum/Raptorriders Teşkilatları/RR-Ankara Teşkilatı başlığı altından takip edebilirsin. tekrar hayırlı olsun