PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T gidon hakkında

nahadoth
14.Nisan.2018, 01:27
Herkese selamlar. Arkadaşlar dd250e-6c makineme T gidon takmayı düşünüyorum. Aklıma takılan ise, T gidonu takacağım vakit bu Riser isimli aparatı da almam gerekiyor mu? Alacaksam da nereden almalıyım.
İkinci sorum, T gidonu, bu makineye uygun ölçülerde nereden bulabilirim.
Son olarak da regal raptor'un resmi web sitesinden sipariş verdiğimizde ürünlerin Antalya'dan gönderildiğini duymuştum. Bu bilgi de doğru mudur. Şimdiden çok teşekkürler.

CELİL
16.Nisan.2018, 17:36
Herkese selamlar. Arkadaşlar dd250e-6c makineme T gidon takmayı düşünüyorum. Aklıma takılan ise, T gidonu takacağım vakit bu Riser isimli aparatı da almam gerekiyor mu? Alacaksam da nereden almalıyım.
İkinci sorum, T gidonu, bu makineye uygun ölçülerde nereden bulabilirim.
Son olarak da regal raptor'un resmi web sitesinden sipariş verdiğimizde ürünlerin Antalya'dan gönderildiğini duymuştum. Bu bilgi de doğru mudur. Şimdiden çok teşekkürler.
Merhaba Ertuğrul

Daytona'ya T gidon takabilirsin ama üzerindeki riser kısa olduğu için kolların çok önde kalır zor olur o yüzden spyder'in uzun riser alıp takabilirsin parçayı servislerden veya distirbütörün deposundan (Antalya'dan) temin edebilirsin kolay gelsin
Regal raptor distribütör tel: 0212 6562656

Greywolf
16.Nisan.2018, 20:51
Ve Celil baskan hizir gibi yetisir. Zaten daytonayi degistirirsem baskanim elindeki makinadan alacamki teknik bilgi ayni akisiyla devam etsin.! :) :) :)