PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhaba :)

RedP
19.Nisan.2018, 15:27
Merhaba ben Volkan Saka, 20 yaşında bir öğrenciyim. İstanbul’da oturuyorum. Çocukluğumdan beri bir motorsiklet kulübüne üye olma hayali kuruyorum :) Birkaç ay önce kulübünüze Antalya’dan üye olan Ali abime ameliyat olacağım için motorumu satmıştım. Raptor Riders’ı da bu sayede duydum . Ali abimin tavsiyeleriyle sizinle tanışmak için bu konuyu açtım. Sağlığıma tekrar kavuştuğum için yakın zamanda yeniden iki tekere geri dönüş yapacağım. Aranızda olmaktan büyük mutluluk duyarım. Herkese selamlar, keyifli sürüşler :)

alibaba07
19.Nisan.2018, 15:34
Volkan kardesim Aramıza hoşgeldin. Aramıza katilmana çok sevindim.
İnşallah senle olan dostluğumuz Raptorriders kardeşliği ile pekişir.

RedP
19.Nisan.2018, 15:36
Volkan kardesim Aramıza hoşgeldin. Aramıza katilmana çok sevindim.
İnşallah senle olan dostluğumuz Raptorriders kardeşliği ile pekişir.
Beni RaptorRiders ile tanıştırdığın için teşekkür ederim abi, hoşbuldum :)

batebay
19.Nisan.2018, 15:42
Merhaba ben Volkan Saka, 20 yaşında bir öğrenciyim. İstanbul’da oturuyorum. Çocukluğumdan beri bir motorsiklet kulübüne üye olma hayali kuruyorum :) Birkaç ay önce kulübünüze Antalya’dan üye olan Ali abime ameliyat olacağım için motorumu satmıştım. Raptor Riders’ı da bu sayede duydum . Ali abimin tavsiyeleriyle sizinle tanışmak için bu konuyu açtım. Sağlığıma tekrar kavuştuğum için yakın zamanda yeniden iki tekere geri dönüş yapacağım. Aranızda olmaktan büyük mutluluk duyarım. Herkese selamlar, keyifli sürüşler :)

Kardesim hosgeldin,aramizda gormekten mutluluk duydum,Ali abinin yanindaki eleman bendim hatirlarsin,temiz guzel bi makine buluruz sana da,tekrardan hosgeldin :) [emoji1605]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

spue
19.Nisan.2018, 15:43
Volkan,
aramıza hoş geldin. Geçmiş olsun. Her şeyin başında sağlık gelir. Makineli veya makinesiz aramızda olman güzel. Dilerim gönlündeki makineye kavuşursun.

acryvz
19.Nisan.2018, 15:50
Hoşgeldiniz ....

CELİL
19.Nisan.2018, 15:51
Merhaba Volkan aramıza hoş geldin geçmiş olsun inşallah kısa sürede gönlündeki makineye kavuşursun 8)

Oğuzhan Ocak
19.Nisan.2018, 15:54
Aramıza hoşgeldin geçmiş olsun

CaNeR
19.Nisan.2018, 16:09
Volkan hoşgeldin aramıza, sağlığına tekrar kavuşmana sevindim, motoruda hallederiz elbet o dert değil 8)

RedP
19.Nisan.2018, 16:16
Kardesim hosgeldin,aramizda gormekten mutluluk duydum,Ali abinin yanindaki eleman bendim hatirlarsin,temiz guzel bi makine buluruz sana da,tekrardan hosgeldin :) [emoji1605]

Hatırlıyorum tabiiki, yardımlarını unutmadım :) Teşekkür ederim görüşmek üzre :)

RedP
19.Nisan.2018, 16:17
Volkan,
aramıza hoş geldin. Geçmiş olsun. Her şeyin başında sağlık gelir. Makineli veya makinesiz aramızda olman güzel. Dilerim gönlündeki makineye kavuşursun.
Teşekkür ederim bende aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.

RedP
19.Nisan.2018, 16:17
Merhaba Volkan aramıza hoş geldin geçmiş olsun inşallah kısa sürede gönlündeki makineye kavuşursun 8)
İnşallah başkanım teşekkür ederim :)

aycanblmts
19.Nisan.2018, 16:35
Volkan hoş geldin. görüşmek üzere.

bjorngelotte
19.Nisan.2018, 16:41
Aramıza hoşgeldin..Sağlığına kavuşmana sevindim umarım bir an önca gönlündeki makineye kavuşursun..Görüşmek üzere 🤟🏻

PeaceEnvoy
19.Nisan.2018, 16:50
Aramıza hoş geldiniz :)

freedoomrider
19.Nisan.2018, 17:19
Aileye hoş geldin, tekrardan en kısa zamanda motoruna kavuşman ümidiyle :)

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit
19.Nisan.2018, 17:43
Aramıza hoşgeldin kardeşim geçmiş olsun . Tekrar motoruna kavuşma dileğiyle

nedemek
19.Nisan.2018, 17:45
Volkan öncelikle çok geçmiş olsun 8) tez zamanda tekrar gönlüne göre bir makinaya kavuşman, yollarda ve özellikle forumda aktif olman dileğiyle 8)

Raci06
19.Nisan.2018, 17:50
Volkan hoş geldin. Oncelikle gecmis olsun.. Ali abime ameliyat olmak icin motorumu satmistim ..yazinca ali abini cerrah sandım.. tamam dedim grupta cerrahta var .. ama oyle degilmis.. :))
Forumda ve bulusmalarda aktif olman dilegiyle..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captain
19.Nisan.2018, 17:51
Volkan aramıza hoşgeldin umarım gönlündeki makineye kavuşursun akşam toplantıyada bekleriz:Rockn Roll:

dincouzhan
19.Nisan.2018, 17:54
Hoşgeldin Volkan kardeşim inşallah yakında kavuşursun yeniden motoruna

Gezgindelikanlı
19.Nisan.2018, 18:48
Volkan kardeşim aramıza hoşgeldin doğru yerdesin buluşmalar da aktif olman dileğiyle

Falcon07
19.Nisan.2018, 18:58
Hoşgeldin aramıza volkan :Rockn Roll:

alibaba07
19.Nisan.2018, 21:40
Volkan hoş geldin. Oncelikle gecmis olsun.. Ali abime ameliyat olmak icin motorumu satmistim ..yazinca ali abini cerrah sandım.. tamam dedim grupta cerrahta var .. ama oyle degilmis.. :))
Forumda ve bulusmalarda aktif olman dilegiyle..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiİyi güldüm [emoji23] Allah da seni güldürsün.
Volkan'ın motorunu alan şanslı kişi benim [emoji41]

Ömer
19.Nisan.2018, 22:14
Volkan öncelikle geçmiş olsun. Aramıza hoş geldin en kısa sürede gönlünde olana en kısa sürede kavuşursun

FouL
19.Nisan.2018, 23:08
Volkan hoşgeldin aramıza..

centaur
19.Nisan.2018, 23:13
Volkan Merhaba;
Öncelikle geçmiş olsun. Sağlığına tekrardan kavuşmana sevindim. Grubumuz Raptor Riders saygı ve sevgiye dayalı temeller üzerine kurulduğu için bu yaşam tarzına gönül vermiş senin gibi değerli kardeşlerimizin dikkatini çekiyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Kulüp mantığında lakin kuralları yorucu olmayan bir grup tüzüğümüz mevcut. Okumanı tavsiye ederim. Motorunu aldığında yollarda ve her daim forumda aktif olman dileğiyle; hoşgeldin..

Bu mesaj bakkala ekmek almağa gönderildi.

Hakan_
20.Nisan.2018, 00:26
Volkan hoşgeldin. Tanıştık bu akşam gerçi ama başlığı yeni gördüm. Sağlığına kavuşman çok güzel haber, tekrar geçmiş olsun. Motor işi de hallolur önce sağlık ;) en yakın zamanda gönlündeki makineye kavusmani dilerim.

erkopaşa
20.Nisan.2018, 01:55
Volkan kardeşim aramıza hoş geldiniz
En kısa sürede sağlığınıza ve motorunuza kavuşmanız dileğiyle

newmoon06tr
20.Nisan.2018, 02:16
Volkan, aramıza hoş geldin geçmiş olsun inşallah kısa sürede gönlündeki makineye kavuşursun. 8)

Zafer
20.Nisan.2018, 02:16
Aramıza hoşgeldin geçmiş olsun kardeş.

Rutkay Ediz
20.Nisan.2018, 02:18
Aramıza hoşgeldin Volkan , gönlündeki makineye kavuşmanı, forumda ve yollarda aktif olmanı diliyorum. :Rockn Roll:8)

ercan__genc
20.Nisan.2018, 03:55
Ailemize hoş geldin volkan

Mehmet A.
20.Nisan.2018, 11:31
Volkan hoşgeldin :)