PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tapatalk ve Forum Giriş Sorunu

aidikurt
22.Nisan.2018, 17:03
Arkadaşlar Merhaba;

Tapatalktan girişte banladınız , giriş yapmadınız veya bu eylemi yapmaya yetkiniz yok gibi hatalar alan arkadaşlar acil olarak bana burdan yazsın.

Diğer forum giriş hataları ile yada forum hatalarıda varsa lütfen bana burdan bildirin?

Oğuzhan Ocak
22.Nisan.2018, 17:06
taptalka girişte banlandınız diyor başkanım bende

CELİL
22.Nisan.2018, 20:19
Ben ben ben aylardır banlıyım 😊😊😁😁😁

downoflight
23.Nisan.2018, 01:01
Başkanım bende de aynı problem var, kısa süreli çözüldü, forumda aday üye olarak görünmeye başladım çözümden sonra. Onu düzelttikten sonra yine bozuldu

downoflight
23.Nisan.2018, 01:06
Başkanım, tapatalk çalışıyor fakat forumda yine aday üye olarak görünüyorum

Falcon07
23.Nisan.2018, 17:30
Bende bir süredir banlıyım :cheesy:

CELİL
24.Nisan.2018, 21:04
Başkanım, tapatalk çalışıyor fakat forumda yine aday üye olarak görünüyorum
Merhaba Caner tekrar düzelttim 8)

Atlıgezgin
24.Nisan.2018, 23:28
Başkanım benim hesap yasaklı olarak görünüyor.

Atlıgezgin
26.Nisan.2018, 23:51
Başkanım benim hesap yasaklı görünüyor ilgilenirseniz sevinirim.
Arkadaşlar Merhaba;

Tapatalktan girişte banladınız , giriş yapmadınız veya bu eylemi yapmaya yetkiniz yok gibi hatalar alan arkadaşlar acil olarak bana burdan yazsın.

Diğer forum giriş hataları ile yada forum hatalarıda varsa lütfen bana burdan bildirin?

Mehmet A.
14.Mayıs.2018, 23:40
Alper abi adaylıktan üyeliğe geçiş yaptığım andan beri tapatalkta "bu eylemi yapmaya yetkiniz yok" un ingilizce versiyonunu görmeye başladım. yazıları beğenebiliyorum ama cevap yazamıyorum.
Az buçuk hortlatmış gibi oldum ama kusura bakmayın.

CELİL
14.Mayıs.2018, 23:57
Alper abi adaylıktan üyeliğe geçiş yaptığım andan beri tapatalkta "bu eylemi yapmaya yetkiniz yok" un ingilizce versiyonunu görmeye başladım. yazıları beğenebiliyorum ama cevap yazamıyorum.

Merhaba forum ile tapatalk arasında sistem uyuşmazlığı var sanırım aday üyelikten RR üyeliğe geçenlerin tapatalk gidiyor Alper Forum sistemini bir kontrol etsin 8)

aidikurt
15.Mayıs.2018, 10:57
Başkanım benim hesap yasaklı olarak görünüyor.

Bazı düzenlemeler yaptım kardeşim rica etsem düzelmişmi diye bir kontrol edip burdan geri dönüş yapabilirmisin?

aidikurt
15.Mayıs.2018, 10:57

Bazı düzenlemeler yaptım kardeşim rica etsem düzelmişmi diye bir kontrol edip burdan geri dönüş yapabilirmisin?

Mehmet A.
15.Mayıs.2018, 10:59
Bazı düzenlemeler yaptım kardeşim rica etsem düzelmişmi diye bir kontrol edip burdan geri dönüş yapabilirmisin?Alper abi teşekkürker şu anda sorunsuz kullanıyorum [emoji4]

Mehmet A.

aidikurt
15.Mayıs.2018, 12:20
Alper abi teşekkürker şu anda sorunsuz kullanıyorum [emoji4]

Mehmet A.Abi diyen azını yiyim senin [emoji3][emoji3]
Düzeldiğine sevindim. [emoji106]

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aidikurt
15.Mayıs.2018, 13:42
Başkanım bende de aynı problem var, kısa süreli çözüldü, forumda aday üye olarak görünmeye başladım çözümden sonra. Onu düzelttikten sonra yine bozuldu

Caner kardeşimizinde sorununu halletik.

Evet arkadaşlar başka sorun yaşayan kaldımı yaşayanlar acil bana yazsın.

downoflight
15.Mayıs.2018, 18:14
Caner kardeşimizinde sorununu halletik.

Evet arkadaşlar başka sorun yaşayan kaldımı yaşayanlar acil bana yazsın.Benimki biraz uğraştırdı, eline sağlık başkanım :D

ASUS_Z01BD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atlıgezgin
15.Mayıs.2018, 18:32
Bazı düzenlemeler yaptım kardeşim rica etsem düzelmişmi diye bir kontrol edip burdan geri dönüş yapabilirmisin?Düzelmiş başkanım, elinize sağlık.

Venus_V3_5070 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Greywolf
15.Mayıs.2018, 19:44
Ben ben ben aylardır banlıyım

Hahahaha baskanim Allah da sizi guldursun.