PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hiç yolda kaldınız mı?

berker
15.Eylül.2007, 21:25
bir gün esti..şöyle güzel bir gezi yapayım dediniz ve atladınız regal raptor'ınıza..gidiyorsunuz gidiyorsunuz ahanda tıkandı motor..oldu mu hiç?gerçi su soğutmalı olması bunu pek mümkün kılmıyor ama olabilir de..
evet dinliyorum sizi şu motorsuz regal raptor'cı kardeşinizle (hemen de ısındım :$ ) paylaşırsanız bilgilerinizi sevinirim :))

xerline
15.Eylül.2007, 21:41
Forumda yolda kalma hikayeside var arkadaşım, nasıl kurtulacagında, hatta illa yolda kalmaya azmedersen kimi araman gerektiği bile yazıyor :mrgreen: hatta okan 2 vardiyaya bölmüştü :oops:
Oku biraz, cok sey var bu forumlarda ...

sancezz
15.Eylül.2007, 22:54
dostum allah kımseyı yolda bırakmasın ben yolda kalmadım ama en cok korkutucu hıkayede bu ınsallah kımse bu hıkayenın kahramanı olmaz bunun ıcın regalınızle ıyı gecının :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Kino
15.Eylül.2007, 22:59
Bende hiç kalmadım şimdilik kalmayızda inşallah .

allah kimseyi motorlu , motorsuz - maddi, manevi - iş olsun, özel hayat olsun yolda bırakmasın

berker
16.Eylül.2007, 01:18
evet kesinlikle bırakmasın..kino hocam sen antalyaya sık giden biri misindir? sanki tanıyorum da :idea:

inci
16.Eylül.2007, 01:20
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOK

gidebildinmi diye sOrman lazımdı,

HER YOLA ÇIKTIĞIMDA

HATTA HALA YOLDAYIM KURTARIN BENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

orçun
16.Eylül.2007, 03:33
çin mali japon malı farketmez sen yeterki motoruna iyi bak motorun da seni üzmez ;) antalyadan sevgiler daha dün 3000 bakımını yaptırdım motorun sesi bile değişti valla

ÇeLeBi MuRaT
16.Eylül.2007, 11:58
Ben kavacıkta kalmıştım ite ite en az 3 km gittim gece saat 2 felandı daha sonra bir kurye durdurdum ve sağolsun bana çok yardımcı oldu sorunu hallettik..

yeaks
16.Eylül.2007, 15:31
ben tam köprüde gişelerin önünde kaldım arka tekerleğim çıkmıştı 2 gişenin arasına aldım aradım cemal ustamı geldi taktık tekeri beraber allah razı olsun ondan o gün gece vakti geldi beni kurtardı o durumdan hala dua ederim ona....

MotoJunior
16.Eylül.2007, 16:01
dikkatli olalım

berker
16.Eylül.2007, 21:51
ben tam köprüde gişelerin önünde kaldım arka tekerleğim çıkmıştı 2 gişenin arasına aldım aradım cemal ustamı geldi taktık tekeri beraber allah razı olsun ondan o gün gece vakti geldi beni kurtardı o durumdan hala dua ederim ona....
kötüymüş hocam senin ki vallahi geçmiş olsun hepinize dikkatli olalım evet 8)

ToMCaT
16.Eylül.2007, 23:21
Yolda kalmadım ama .. sanırım ben kalırsam arızadan değilde benzin parası yüzünden kalırım....:)

handojoe
16.Eylül.2007, 23:28
bende 3 kez kalmıştım yolda...

heyecanlı oluyor... insan bişeyler öğreniyor...

sancezz
17.Eylül.2007, 00:34
bende 3 kez kalmıştım yolda...

heyecanlı oluyor... insan bişeyler öğreniyor... handom sanırım senın yalova festten donerken zıncır atmıstı ben bunu bılıyom ama senın yaslı atın senı eve sagsalım bırktı yaa bıde sana gelırken neydı o oyle doganca koyunden sonra berbat mıcır motoru yolda tutmak ımkansızlasıyordu yeryer ıyı sen sagsaglım evıne gıtmıstın :mrgreen: :mrgreen:

MaRaNtZz
17.Eylül.2007, 01:55

allah kimseyi motorlu , motorsuz - maddi, manevi - iş olsun, özel hayat olsun yolda bırakmasın

Kino hocam size katılıyorum çok zor birdurum olsa gerek...

deep-impact
17.Eylül.2007, 14:29
bende bir kere kaldım allahtan elimizden geliyor ki yola devam ettik daha motorumu yeni almışım etrafa hava atma modundayım akşam eşimi almaya gidiyorum çalıştığı yerden motorun elektrik bağlantısını koruyan sigorta atmış tabi acemilik iktir kaktır çalışmıyor sonra regal kullanan bir arkadaşımı aradım o söyledi sigortaya bak diye harbidende öyleymiş değiştirdim çalıştı fakat yine sustu sigorta yeniden attı araştırdım ve gördüm ki arka fren müşürü dağılmış şaseye değiyor ve sigorta atıyor neyse onuda hallettik ve yola devam ettim sadece tecribe olsun diye anlattım.ALLAH'ım beterinden saklasın cümlemizi.

yasinsubay
17.Eylül.2007, 16:31
Hiç yolda kalmadım Allah ta kaldırmasın

doğan
17.Eylül.2007, 17:08
Röne park gezilerimizden birinde röne parkta kaldım. Allahtan burhan usta bişiler yaptıda motoru çalıştırmayı başardı. O olmasaydı kaldıydık öyle. Ama insanın morali fena bozuluyor. O günkü toplantıdan hiçbişey anlamamıştım. Hiç unutmuyorum Arslanburçlu komutanım teselli etmişti, Aidikurt da dalga geçmişti motoru bozdun diye :P

aslanburclu
17.Eylül.2007, 20:03

benim bindiğim motor beni yolda bırakacak ha ......neyse :x :x :x :x :x :x :x :x

sancezz
17.Eylül.2007, 22:55

benim bindiğim motor beni yolda bırakacak ha ......neyse :x :x :x :x :x :x :x :xyasar komutanım buyuk abım sen yıne buyuk konusma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
18.Eylül.2007, 00:09
büyük konuşmuyorum koçum bilerek yazıyorum la beni yolda bırakacak motora bile bile binmemmmmmmm....

her zaman sıfır gibi binerim kitabına göre kullanırım.... ama o dayanmassa kaldırır atarım..

inci
18.Eylül.2007, 01:10
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: 8) 8) 8) 8)

emrahss
18.Eylül.2007, 23:03
Ben bi kere kaldım, servisi aldırtıp getirttim, İlker bi baktı, benzin musluğunu açtı, arabaya bindi gitti, hehehe.. Acemilik işte..

berker
28.Eylül.2007, 19:16
her ne kadar kötü gözükse de güzel olabilir yolda kalmak yani demek istediğim tek başınızasınız ve ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz ama yine de kötü bir durumda kalmamak lazım.. :))

Rommel
29.Eylül.2007, 01:30
bende yolda kaldım bi sefer.. hemde ne biçim yol... ankarada bomba patlamış ulusta çarşı önünde bi çok kişi ölmüş.. bambacıyıda bir motorsikletli birakmış çarşı önüne..

bu olaydan 15-20 gün geçmedi motorla gece geziyoruz... karumun önünden vuruk yukarıya kadar sora tam sağa rampa aşşa dönüşte zınk dedi motor kaldı..

ses seda yok.. tedaşa ödenmemiş faturamda yok ama elektrik namına hiç bişi yok motorda :) 1-2 dakka sonra

şaşkınlığım geçti karşıma baktım cumhurbaşkalığı kapısı ki cumhurbaşkanının çıkış kapısı, hemen sağım

başbakanlık konutu, arkamda ise elçilik var.... ve ben motorluyum :):):) etrafta nöbet kulubesinde ne kadar polis

varsa hepsi üşüştü tepeme.....önce hır çıkacaktı kibar konuşan bi memur yüzünden ama sora çark etti.....çek

kardeşim motoru burdan diyo başka bişi demiyo.. bende en son çalışmıyo kardeşim.. al sen çek nereye

çekeceksen dedim.. çekecekleri park eve daha yakın :):):)

netice... allah kimseyi yolda hele de gece yolda bırakmasın derim :):))

yanar17
28.Ekim.2007, 20:28
Hiç yolda kalmayacakmış gibi motoruna güven
Her an yolda kalacakmış gibi bakımını yap. :mrgreen:
Sesini dinle yağını suyunu mamasını eksik etme.
Ona bir canlıymış gibi davran. 8)
Bakarsan o seni sırtında taşır. :D :D :D
Bakmaz san sen onu sırtında taşırsın :( :( :(

aslanburclu
28.Ekim.2007, 20:40
[quote="aslanburclu"]büyük konuşmuyorum koçum bilerek yazıyorum la beni yolda bırakacak motora bile bile binmemmmmmmm....

her zaman sıfır gibi binerim kitabına göre kullanırım.... ama o dayanmassa kaldırır atarım..

yaw büyük konuştuk ama gözümüz gibi baktık ha bide dün yolda kaldık mal canın yongası misali kaldırıp atamadık üstüne bide bayağı bi yol iteledik sonra alırız diye emanet bıraktık döndük eh bi halledelim aynen satacam ama ölü fiyatına değil sıfır fiyatına