PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya güvenli sürüs egitimi

altbb07
27.Nisan.2018, 15:37
Merhabalar abilerim arkadaslarim ben antalyada guvenli surus egitimi almak istiyorum fakat oyle bunu kurum halinde veren bir yer yok galiba bende kendi internet sitesinde gokhan hoca diye bir kisiyi buldum ama bunu sadece kisi olarak kendisi veriyor galiba hic bi kuruma bagli olmadan benim sorum hic onceden gokhan hocayi bilen varmidir acaba yada ordan almalimiyim iyimidir ?

Oğuzhan Ocak
27.Nisan.2018, 15:43
Merhabalar abilerim arkadaslarim ben antalyada guvenli surus egitimi almak istiyorum fakat oyle bunu kurum halinde veren bir yer yok galiba bende kendi internet sitesinde gokhan hoca diye bir kisiyi buldum ama bunu sadece kisi olarak kendisi veriyor galiba hic bi kuruma bagli olmadan benim sorum hic onceden gokhan hocayi bilen varmidir acaba yada ordan almalimiyim iyimidir ?
Dostum biz teşkilat olarak yeni katılan tecrübesiz arkadaşlara sürüş eğitimi veriyoruz antalya teşkilatı sorumluları ile görüşürsen onlar sana kesinlikle yardımcı olacaktır tekerin düz bassın

altbb07
27.Nisan.2018, 15:52
Dostum biz teşkilat olarak yeni katılan tecrübesiz arkadaşlara sürüş eğitimi veriyoruz antalya teşkilatı sorumluları ile görüşürsen onlar sana kesinlikle yardımcı olacaktır tekerin düz bassın

olabilir fakat calisan insanlarin zaten az olan bos zamaninda acemi bir surucuye motor surmeyi ogretmeye calisarak gecirmesini istemem :)

alibaba07
30.Nisan.2018, 12:20
Merhabalar abilerim arkadaslarim ben antalyada guvenli surus egitimi almak istiyorum fakat oyle bunu kurum halinde veren bir yer yok galiba bende kendi internet sitesinde gokhan hoca diye bir kisiyi buldum ama bunu sadece kisi olarak kendisi veriyor galiba hic bi kuruma bagli olmadan benim sorum hic onceden gokhan hocayi bilen varmidir acaba yada ordan almalimiyim iyimidir ?İbrahim kusura bakma haftasonu şehir dışında idik gurup olarak. İnternet sorunlu olduğu için göremedik. Konuyu gören Arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır.

gorkemYılmaz
30.Nisan.2018, 12:23
Merhaba kardeşim.Gokhan hocayi tanimiyorum fakat Antalya içinde bir cok kulube egitim veren ayni zamanda umkede motosikletli ekipte arama kurtarmada calisan Sezer Saykal i taniyorum. Ben egitim almadim fakat bir arkadasim aldi herkes cok memnun kaliyor facebook uzerinden ulasabilirsin.Ayrica dusunursen bende yardimci olabilirim daha oncede kulube katilanlara surus egitimi vermistik fakat tabiki profesyonel bir kisiden aldigin gibi olmayacaktir, yinede bir cok sey ogrenebilirsin.