PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdi Okullu Olduk

Kino
17.Eylül.2007, 00:14
yeni milli eğitim yılımız hayırlı ugurlu olsun

Tüm öğretmenlere allah kuvvet ve sabır ,
öğrencilere zihin acıklığı ve başarılar,
velilere ise geriye kalan ne olursa versin ....

Sabah Okullar başlıyor ÇİLE başlıyor

aman dostlar dikkatlerimizi biraz daha arttırıyoruz çünkü okul servisleri başlıyor ( gerçi zaten vardı galiba trafikte ama olsun belli sattlerde yoğunlaşacaklar )

inci
17.Eylül.2007, 00:18
baba büyüksün

handojoe
17.Eylül.2007, 00:24
evet okula gitmek kadar güzel birşey yoktu...

okulu seviyordum ama okumayı asla

yeaks
17.Eylül.2007, 00:28
bu sene konservatuar olmadı bende ekimde dershaneye başlıyorum bu topic iyi oldu burdan söyliyim 1 sene boyunca buluşmalara katılamiycam siteyede fazla yazamiycam çok çalışmam lazım adam gibi bi üniversiteyi tutturmam lazım....

sancezz
17.Eylül.2007, 00:36
ah kıno babam ah ben soforum yarından sonra sabah aksam cılemız baslıyor allah bıze sabır versın debrıyaj bas cek yapmaktan bacaklarımıza kramp gırıyor :x :x :x :x :x

yenikoylu_ua
17.Eylül.2007, 00:39
Evet İstanbulun çilesi başlıyo yollarda daha dikkatli olmak gerekiyo yeni öğretim yılında bütün öğretmenlere allah sabır versin

RoS
17.Eylül.2007, 00:40
Vala bende Ne yalan söleyeyim bi tuaf oldum liseden yeni mezun oldum yarın sabah bi okla gitmeyince cok tuaf oldum hele okl alısverişi falan yapardık işte gomlekti pantolondu bi telaşeydi bu sene bunlar olmayınca bi tuaf oldum :)

sancezz
17.Eylül.2007, 00:43
Vala bende Ne yalan söleyeyim bi tuaf oldum liseden yeni mezun oldum yarın sabah bi okla gitmeyince cok tuaf oldum hele okl alısverişi falan yapardık işte gomlekti pantolondu bi telaşeydi bu sene bunlar olmayınca bi tuaf oldum :)ahh dostum ah ben mezun olalı 5 yıl oldu ama ılk mezun oldugum sene
okullar acılırken pıskolojık olarak cok zorlanmısıtım gercekten koyuyor hak verıyom sana
:( :( :(

RoS
17.Eylül.2007, 00:45
ya abi lise bittiği gun guseldi yaıznda guseldi calısıordum ne gusel şimdi ise bosum bombos 4 duvar arasındayım hep napsam napsam napsam die dusunup duruorum hani bi arkadasım bi dostum falanda yok burda yaws acaip yanlız kaldım ben burlarda hala dusunuom napsam napsam die bu gun evden sadece 15 dakkalığına dısarı cıktım hala evdeyim ofsss :) sende de böle oldumuydu :)

sancezz
17.Eylül.2007, 00:47
ya abi lise bittiği gun guseldi yaıznda guseldi calısıordum ne gusel şimdi ise bosum bombos 4 duvar arasındayım hep napsam napsam napsam die dusunup duruorum hani bi arkadasım bi dostum falanda yok burda yaws acaip yanlız kaldım ben burlarda hala dusunuom napsam napsam die bu gun evden sadece 15 dakkalığına dısarı cıktım hala evdeyim ofsss :) sende de böle oldumuydu :)ılk sene bu durum yakanı bırakmaz ama dıger sene alısırsın uzme kendını bır ıs tutturup oyalanmaya bak yada gıy formanı gıt okulun bahcesınde otur :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RoS
17.Eylül.2007, 00:49
yok yaws öle de olmaz gidip oklun orda oturmak :) Ama dediğin gibi bi iş bulup oyalanmam lazım işte bende neyle oyalanacağımı bilmiorum aslında biliorumda o da burda yok :)

sancezz
17.Eylül.2007, 00:56
yok yaws öle de olmaz gidip oklun orda oturmak :) Ama dediğin gibi bi iş bulup oyalanmam lazım işte bende neyle oyalanacağımı bilmiorum aslında biliorumda o da burda yok :) pekı nerde oturuyorsun dostum ben senın yerınde olsam bır yerde cıraklıktan baslarım bence hayata atılma zamanın geldı :cheesy: :cheesy: :cheesy:

RoS
17.Eylül.2007, 00:58
bende senin dusunduğun gibi dusunuorum yanlız o cıraklığa baslayacağım meslek bu sinopta yok malesef...

sancezz
17.Eylül.2007, 01:01
bende senin dusunduğun gibi dusunuorum yanlız o cıraklığa baslayacağım meslek bu sinopta yok malesef...hımm yok dostum oyle yada boyle bır ıs bulacan bızım sehrımızde ısten bol bırsey yok robot sehır ve robot ınsanlarız sukret halınede balık sezonu acıldı gıt bence teknelerde basla ıse benım hayalım bu ama ımkanzız :mrgreen:

RoS
17.Eylül.2007, 01:03
benim hayalimde işte o tekneleri yapmak endustri meslek lisesi mobilya ağaç işleri bolumunden mezunum ama bu tekne işini burda pek yapan yok hatta ben ahsap yatcılığı falan dusunuordum bu teknelerin maket uzerine staj gordum ben işi sevdim yanlız calıstığım yerdeki patron işten soğuttu beni bi yer bulursam gitcem zaten hemen bu yerden

sancezz
17.Eylül.2007, 01:05
benim hayalimde işte o tekneleri yapmak endustri meslek lisesi mobilya ağaç işleri bolumunden mezunum ama bu tekne işini burda pek yapan yok hatta ben ahsap yatcılığı falan dusunuordum bu teknelerin maket uzerine staj gordum ben işi sevdim yanlız calıstığım yerdeki patron işten soğuttu beni bi yer bulursam gitcem zaten hemen bu yerdendostum bende meslek lısesı mobılya dekarasyon mezunuyum su anda ısımın soforlugunu yaapıyorum bazen montajada gıdıyorum
bu ısı sakın unutma elınde tut kaybetme :cheesy:

RoS
17.Eylül.2007, 01:06
cok gusel vala neyse bakacam artık hayırlısı neyse benim için o olsun...

sancezz
17.Eylül.2007, 01:07
cok gusel vala neyse bakacam artık hayırlısı neyse benim için o olsun...ok dostum afferın sana meslek lısesı mezunu olmak herzaman ıyıdır elınde bıldıgın bır ıs olur senın ıcın dez avantaj :| :|

RoS
17.Eylül.2007, 01:08
evet haklısın vala da işte şimdilik bostayım ve sıkılmayada basladım acıkcası :)

sancezz
17.Eylül.2007, 01:09
evet haklısın vala da işte şimdilik bostayım ve sıkılmayada basladım acıkcası :) o zaman tıcaret yap al sat sımıt sat pazara cık ne bılım bıseyler yap ıyı bır ıs bulana kadar ahh ben senın yerınde olcaktım ah ulen eh :mrgreen:

RoS
17.Eylül.2007, 01:11
abi yapmadığım iş kalmadı ilk okl 5.ci sınıfta girdim mobilyacya daha sonra simitcilikte yaptım alcıcıya girdim fırında calıstım garsonlukta epey bi zaman yaptım ve bu yaz gunduz mobilyacıda aksam garsonluk yapıordum :) tabi her aksam da deildi garsonlluk hafta da 4 kes :) aklıma gelmior daha bissürü iş yaptım vala girdim cıktım girdim cıktım en osonunda girecek iş kalmadı bu kcuuk sinopta :)

sancezz
17.Eylül.2007, 01:12
abi yapmadığım iş kalmadı ilk okl 5.ci sınıfta girdim mobilyacya daha sonra simitcilikte yaptım alcıcıya girdim fırında calıstım garsonlukta epey bi zaman yaptım ve bu yaz gunduz mobilyacıda aksam garsonluk yapıordum :) tabi her aksam da deildi garsonlluk hafta da 4 kes :) aklıma gelmior daha bissürü iş yaptım vala girdim cıktım girdim cıktım en osonunda girecek iş kalmadı bu kcuuk sinopta :)alemsın yaaa ne dıyım sabıkan var sanırım allah yardımcın olsun :mrgreen: :mrgreen:

RoS
17.Eylül.2007, 01:13
yok yaws sabıkam falan ne bilim iyim herkesle de bu aralar böleyim hepte böle gidecek deilya elbet bende gusel bi iş bulurum hayatım biras duzene girer :)

MaRaNtZz
17.Eylül.2007, 01:50
Tüm okullu dostlarımıza yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim...

okan
17.Eylül.2007, 11:31
yeni öğretim yılımız hayırlı olsun....tüm öğrenci kardeşlerime allah zihin açıklığı versin....

müslüm baba
17.Eylül.2007, 13:58
Ros kap çadırı çık yola otostopla Türkiye yi dolaş ben lisede beklemeye kaldığım sene yapmıştım çok güzel oldu.

RoS
17.Eylül.2007, 18:01
ciddimisin abi :):)

xerline
17.Eylül.2007, 19:17
Bütün öğrenci arkadaşlarımızın yeni öğretim yılı hayırlı olsun

ToMCaT
17.Eylül.2007, 21:29
yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun sadece öğrenciler değil öğretmenlerimize de hayırlı olsun... (ben bu yılda derslere girmeye devam edicem o bakımdan)

emrahss
18.Eylül.2007, 10:25
yeni milli eğitim yılımız hayırlı ugurlu olsun

Tüm öğretmenlere allah kuvvet ve sabır ,
öğrencilere zihin acıklığı ve başarılar,
velilere ise geriye kalan ne olursa versin ....

Sabah Okullar başlıyor ÇİLE başlıyor

aman dostlar dikkatlerimizi biraz daha arttırıyoruz çünkü okul servisleri başlıyor ( gerçi zaten vardı galiba trafikte ama olsun belli sattlerde yoğunlaşacaklar )

Kino Baba'nın iyi dileklerine katılıyorum. Bu arada benim kızım da dün kreşe başladı, keyfi pek yerinde, Daha Dün Annemizin'in bilem öğrenmiş, hehehe...

inci
18.Eylül.2007, 14:16
hayırlı olsun emrah komtanım ...artık sizde ailecek yıllarca sürecek bir okul macerasına başladınız demekki... :P :P
ALLAH utandırmasın... başarılı okul yılları diliyorum küçük prensese :love:

emrahss
18.Eylül.2007, 15:58
Sağol hocam, cümlemizinkine, ayrıca da size tabii.. Derya Hanım pek de memnun değil okulların açılmasından, hehehe...