PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Görev devri

Ömer
03.Haziran.2018, 23:39
Gruba dahil olduğum andan itibaren severek dahil olduğum ve aile olarak gördüğüm bu ortamda gönüllülük esasına dayalı olarak bir çok konuda aktif olarak hizmet vermeye çalıştım.
Bu hizmetlerin bir bölümünü "Disiplin" görevi adı altında yine gönüllülük esasına dayalı olarak elimden geldiği kadar hakkını vererek yapmaya çalıştım.
Aile olarak gördüğüm bu grubun daha ileri gitmesi için iyi-kötü, acı-tatlı birçok olay yaşadım.
Benim gözümde bu bir bayrak yarışıydı ve ben elimden geldiği kadar bu bayrağı ileri taşımaya çalıştım. Kırdığım üzdüğüm insanlar mutlaka oldu.
Bulunduğum konum itibariyle bunu kişisel algılayıp bana kızanlar çok oldu. Varsın olsun. Ya bir işi hakkını vererek yaparsınız, yada yapmazsınız.
Ben elimden geldiği kadar yapmaya çalışanlar sınıfında oldum.
Benim için bu görev bir bayrak yarışıydı ve ben bayrağı yeteri kadar taşıdığıma inanıyorum. Artık bayrağı daha ileriye taşıyacak arkadaşlara devretme vakti geldi.
Ben üzerime düşeni yapıp yolu açıyorum ve bayrağı emanet aldığım yere geri devrediyorum. Onlar uygun gördükleri zaman uygun birine zaten devredecekler.
Bu bir veda değil sadece üzerimde taşımaya çalıştığım bazı sorumlulukların yönetime devridir.
Yine birlikteyiz, yine beraber kısmet olduğu kadar yol, kamp vs. etkinliklerde birlikte olmaya devam ediyoruz. Sadece bana verilen emaneti devrediyorum.
Yeni gelecek kardeşlerimizin kendimce önünü açmaya çalışıyorum.

Sağlıcakla kalın, tekerinize taş değmesin.

Ömer Yahşi

Not : Bu başlık üst yönetimin bilgisi dahilinde açılmıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CELİL
04.Haziran.2018, 01:16
Ömer tüm desteğin emeğin için teşekkurler birlikte yola devam Hayırlısı olsun 8)

Emredemir
04.Haziran.2018, 01:18
Hayırlısı Ömer abi :(

FouL
04.Haziran.2018, 01:27
Emeklerin için teşekkür ederim kendi adıma ömer abi hayırlısı olsun

Oğuzhan Ocak
04.Haziran.2018, 02:18
Abi verdiğin emek katkı tartışılmaz umarım yeni gelecek arkadaş en az senin kadar düzgün yapar işini :)

erkopaşa
04.Haziran.2018, 02:26
Abi emeğinize sağlık, herşey gönlünüzce olsun inşallah.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

newmoon06tr
04.Haziran.2018, 02:31
Ömer, üstlenmis olduğun göreve verdiğin emekler için teşekkürler, hep birlikte yola devam.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captain
04.Haziran.2018, 03:41
Ömer abi verdiğin emekler için teşekkürler, beraber nice kmlere :Rockn Roll:

kurt
04.Haziran.2018, 08:48
Abi verdiğin emekler, aileye kattığın güzellikler için teşekkürler. (Daha yeni tanıştık nice uzun yol'lara, kamp'lara)....

Ömer
04.Haziran.2018, 09:14
Teşekkürler arkadaşlar...

ercan__genc
04.Haziran.2018, 09:50
Ömer abi hakkında hayırlı olur inş

Raci06
04.Haziran.2018, 10:28
Ömer hocam , peş peşe can sıkıcı haberler alıyoruz. Biri bize neler oluyor anlatmalı.
Verdiğin emekler için teşekkür ediyorum kendi adıma.
Görüşmek üzere.

Rutkay Ediz
04.Haziran.2018, 11:19
Ömer Abi emeklerin için, aileye kattıkların için teşekkürler ama üzüyorsunuz bizi ...:cry:

Chopper_alp
04.Haziran.2018, 11:58
Ömer abi RR 'a verdiğin emekler için çok teşekkürler, peş peşe kötü haberler almış olduk. Birlikte uzun yıllar RR olarak yola devam etmemiz dileklerimle. :) 🤚

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
04.Haziran.2018, 12:07
Abim hayırlısı olsun. Her şey için teşekkürler [emoji4] yine buralarda olduğunuz için yine görüşmek dileğiyle[emoji4]

Mehmet A.

Gezgindelikanlı
04.Haziran.2018, 12:24
emeğine sağlık abi hakkında hayırlısı

spue
04.Haziran.2018, 12:51
Hayırlısı olsun.8)

aycanblmts
04.Haziran.2018, 13:16
emeğine sağlık, hayırlısı olsun.

Tolga Öncel
04.Haziran.2018, 17:41
abi hayırlara vesile olmasını dilerim ellerine yuregine saglık :)

borazamet
05.Haziran.2018, 02:45
emeğine yüreğine sağlık abi. Raptor Riders a verdiklerin için teşekkürler :)

Atlıgezgin
05.Haziran.2018, 08:33
Emeğine yüreğine sağlık, hep beraber yola devam.

Venus_V3_5070 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aidikurt
05.Haziran.2018, 13:42
Ömer Kardeşim. RaptorRiders çok büyük katkıların ve emeklerin var. Almış olduğun görevi layıkıyla yerine getirdin. Disiplin görevini yaptığın süre boyunca çok ama çok yorulduğunun farkındayım ama yılmadan bizleri kırmadan görevini sürdürdün. Artık emekliliğin tadını çıkarıp dinlenme vakti :) Bugüne kadar gösterdiğin destek için çok teşekkür ederim.

Ömer
05.Haziran.2018, 14:12
Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler, yine elimizden geldiğince yardımcı olmaya devam...

Bankacı
05.Haziran.2018, 20:19
Yolun açık olsun abi

Zafer
06.Haziran.2018, 01:41
Ömer hocam , peş peşe can sıkıcı haberler alıyoruz. Biri bize neler oluyor anlatmalı.
Verdiğin emekler için teşekkür ediyorum kendi adıma.
Görüşmek üzere.

+1 Bencede bir açıklamayı hak ediyoruz diye düşünüyorum. :(