PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (inci) Benim Yakışıklı nasıl?

inci
05.Mart.2007, 21:25
http://img255.imageshack.us/img255/2660/wiac8gh7fz6.jpg (http://imageshack.us)

lordskeldan
05.Mart.2007, 23:11
valla süpermiş
alavlı alaflı bööle yanar döner
gerçekten şahane

GOKHAN
05.Mart.2007, 23:36
:oops: hava atmayalım bacım ve bidaha benı 120 ıle geçme rezıl oldum millete 100 lük makine 250 yi yedi diyolar

yasinsubay
05.Mart.2007, 23:44
Harika ya yavru raptorcuk :cheesy:

inci
06.Mart.2007, 00:00
:oops: hava atmayalım bacım ve bidaha benı 120 ıle geçme rezıl oldum millete 100 lük makine 250 yi yedi diyolar
valla bilemem yakala bakalım beni yakalayabilirsen :evil: DERMİŞİİM ya gökhan hiç 100 lük yavuyla seninki kıyaslanabilirmi ,işte kendi çapımda eğleniyorum :cheesy:

emrahss
06.Mart.2007, 09:51
Şasi alt demiri, benzin deposu ve motor bloğu arasında kalan üçgen boşluk haricinde güzel bence

inci
06.Mart.2007, 10:00
Şasi alt demiri, benzin deposu ve motor bloğu arasında kalan üçgen boşluk haricinde güzel bence
orayı da dolduralım o zaman daha da yakışıklı olsun :D

agresus
06.Mart.2007, 12:31
yaw Örtmenim.. ne diim ben sana.. Böölee mi örnek olcan çocuklara.. Biz Yafrularımızı.. o Gösümüsten bile sakındığımız yafrularımızı bööölee alefli malefli şeyler kullanan kişilere mi emanet ediyos şimdi.. yok.. artık kesin kararlıyım..Eflenirsem çocuk falan yapmiicam.. hatta eflenmiicem bile.. :mrgreen:

Allah kaza bela vermesin.. de sen şimdi bizimle tura gelince bizde karizma falan kalmaz.. onu nası etcez..

müslüm baba
06.Mart.2007, 12:31
İnci bu motor senle anılmaya başladı, nerede konu açılsa İncinin motoru varya işte o diyorlar, Erdem beyin sana reklam parası ödemesi lazım, birde yan çantaları ve ön camı olsa dahada güzel olacak.

aidikurt
06.Mart.2007, 12:53
ooo süper ya yam bir regalcik benim hanım görmesin bir tanede o ister valla :)

okan
06.Mart.2007, 13:48
valla örtmenim çok yakışmışsınız motora...tam kendinize göre bi motor bulmuşsunuz...kazasız belasız iyi günlerde kullanın...

inci
06.Mart.2007, 14:26
yaw Örtmenim.. ne diim ben sana.. Böölee mi örnek olcan çocuklara.. Biz Yafrularımızı.. o Gösümüsten bile sakındığımız yafrularımızı bööölee alefli malefli şeyler kullanan kişilere mi emanet ediyos şimdi.. yok.. artık kesin kararlıyım..Eflenirsem çocuk falan yapmiicam.. hatta eflenmiicem bile.. :mrgreen:

Allah kaza bela vermesin.. de sen şimdi bizimle tura gelince bizde karizma falan kalmaz.. onu nası etcez..
yahu estf. karizmanıza hiç bişey olmaz benim ki henüz bir körpe tay sizinki olmuş bir doru at, hiç kıyaslanabilirmi ben de çekiniyo[rdum küçük motorla beni istemezsiniz diye

quote="müslüm baba"]İnci bu motor senle anılmaya başladı, nerede konu açılsa İncinin motoru varya işte o diyorlar, Erdem beyin sana reklam parası ödemesi lazım, birde yan çantaları ve ön camı olsa dahada güzel olacak.[/quote]
abi emere daha söz verdiği sosoi çantayı vermedi bide reklam parası mı verecek :(
yan çantayı ben de istiyorum ,fuarı bekliyorum o yüzden ama nedense ön cam bana hiç çekici gelmedi şimdiye kadar :roll:
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hepinize

Kino
06.Mart.2007, 16:36
bu ne yaaa nasıl bir secim bu :cheesy: :cheesy:
bir RR bir ögretmene bu kadar mı yakısır ( yanlıişmı dedim yoksa ) :alkis:
bir ögretmen bir RR ye bu kadar mı yakısır ( bu mu dogrusu) :alkis:
allah hepimize oldugu gibi sizede kaza bela vermesin , iyi günlerde kullanmak nasip etsin

o boşluk var ya hadi depo altında falan diyorlar ya air bag takdırırsın amma havalı olur senin yakışıklı walla
yan yatarsa airbag motoru kurtarır :mrgreen: (allah korusun tabii ) ama tedbir icin diyorum örtmenim :mrgreen:

gökhan amcaya da 120 :scared: ile takmışsın yakışır motor hafif , sen hafif ee bu raptor uçmasında kim uçsun

inci
06.Mart.2007, 16:51
bu ne yaaa nasıl bir secim bu :cheesy: :cheesy:
bir RR bir ögretmene bu kadar mı yakısır ( yanlıişmı dedim yoksa ) :alkis:
bir ögretmen bir RR ye bu kadar mı yakısır ( bu mu dogrusu) :alkis:
allah hepimize oldugu gibi sizede kaza bela vermesin , iyi günlerde kullanmak nasip etsin

o boşluk var ya hadi depo altında falan diyorlar ya air bag takdırırsın amma havalı olur senin yakışıklı walla
yan yatarsa airbag motoru kurtarır :mrgreen: (allah korusun tabii ) ama tedbir icin diyorum örtmenim :mrgreen:

gökhan amcaya da 120 :scared: ile takmışsın yakışır motor hafif , sen hafif ee bu raptor uçmasında kim uçsun

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :alkis:

aslanburclu
05.Nisan.2007, 23:37
öğretmenim hani kaskın , kaskın yokkkkkk

birde bugün sizin taydan maslakta gördüm yanlara deri çanta falan koymuş valla bence hiç bişeye benzememiş siz yine sade düşünün ve binin sade hali ile daha güzel gözüküyo

ethanol
05.Nisan.2007, 23:42
hocam güle güle kullan gerçekden çok güzelmiş makina chopperdan çok hafif bir chopper kross karışımı havası var makinada sanki banamı öyle geldi yoksa :)

inci
06.Nisan.2007, 02:16
hocam güle güle kullan gerçekden çok güzelmiş makina chopperdan çok hafif bir chopper kross karışımı havası var makinada sanki banamı öyle geldi yoksa :)

teşekkür ederim :D
ama kros havasını hissetmemiştim şimdiye kadar vay be kros gibide görünüyo demek ki :cheesy:

Aksu
06.Nisan.2007, 10:29
İnci nin en büyük korkusu uzun yol. Sanki 250 likler 150-200 km.arası hızla grup sürüşüne gidiyoruz da .Aslında grup olarak araya girer 80-100 km.arası hızla uyum sağlar. Kendisi de anlayacak korkmaya gerek olmadığını ve o zaman daha çok sevecek regalcik ve raptorcuğunu.

alper_tim
06.Nisan.2007, 11:01
baksana abi bide ne yazmış 120 ile gitmiş sizin motorla bir değil bu diyor kendi çapında eğleniyormuş vayy beaa :cry:
kendi çapında eğlenmesi 100-120 arası :shock:
bizimkilerden alıp eğlense vay halimize :cry: :cry:

inci
06.Nisan.2007, 11:02
abi aslında artık korkmıcam , arkadaşlar PÜSÜKLET i aramıza alırız diyorlar saolsunlar :cheesy: ve ayrıca PÜSÜKLET ÇOĞALDI 2 tane olduk, :cheesy: ben de yollardayım inşaallah hele ford eskortlarım varken hiç korkmam :evil:

agresus
06.Nisan.2007, 12:33
örtmenim şimdi tayfunla bana birer tane de eskort ışı takçasss... bi de reybanları çaktıkmı.... züpper olucak... zati makinalarımıss da aynı renk.... ana sirende laassımmm..... Tayfuunnn..... sen belediyeden 4 tane şu yanar dönerlerden bi ödünç albeaaa... olma mı?... bi devarsa siren....

inci
06.Nisan.2007, 14:28
baksana abi bide ne yazmış 120 ile gitmiş sizin motorla bir değil bu diyor kendi çapında eğleniyormuş vayy beaa :cry:
kendi çapında eğlenmesi 100-120 arası :shock:
bizimkilerden alıp eğlense vay halimize :cry: :cry:

yani bu motordan sonra aslında 250 değilde 500 lük bişey almak isterim , ee biraz hızlanalım değil mi? :evil:

volkan ne zaman alıyonuz sirenleri yol yapmak lazımmmmmmmm :cheesy: :)

Anonymous
12.Nisan.2007, 15:06
Ben de bunun aynisindan alicam :cheesy: ama nerden????
Fuarda gordum kartlarini da aldim , hatta alttaki fotuyu da cektim ve bana da yakisti bence:)) :P
Ama karti kaybettim ve simdi de nerden alicagimi bilemiyorum... :cry:
Yardim lutfen..
Inci hanim , nerden alayim ne tavsiye edersiniz?

Sevgiler
derya
http://upload7.postimage.org/668313/motorcuyuz044kucuk.jpg (http://upload7.postimage.org/668313/photo_hosting.html)

carvalho
12.Nisan.2007, 15:50
Derya merhaba, RR yahoogroup'a mesaj yazan Derya'sın değil mi :?:
Hoşgeldin aramıza... :cheesy:

Anonymous
12.Nisan.2007, 15:56
evet o derya'yim..Hosbulduk Carvalho.. :D
Bu hafta sonu almak istiyorum ben bu motorcugu, ama nerden????

derya

aslanburclu
12.Nisan.2007, 19:53
tippi kardeşim siz o motoru almadan önce inci hocamla bir görüşün sonra tarafından bide vize almanız lazım
çünkü rr100 demek inci hocam demek bakalım kendisi ne diyecek alacağınız yeride size o söyler

hadi şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Anonymous
12.Nisan.2007, 19:57
tippi kardeşim siz o motoru almadan önce inci hocamla bir görüşün sonra tarafından bide vize almanız lazım
çünkü rr100 demek inci hocam demek bakalım kendisi ne diyecek alacağınız yeride size o söyler

Tamam , bana uyar ama ben forumlar konusunda falan biraz beceriksizim.Inci hanima nasil ulasicam.Acaba ben telimi versem kendisi bana ulasir mi?
Tel vermek burda, serbest mi?

Sevgiler

aslanburclu
12.Nisan.2007, 19:58
inci hocam yetiş diye bir yeni forum açın anında yanınızda demektir

Anonymous
12.Nisan.2007, 20:00
Burdan baarsam yetismez mi?

Inci Hocam yetisssss :roll:

MaRaNtZz
12.Nisan.2007, 21:01
Gerçekten mükemmel bir motor.Allah kaza bela vermesin...

Kino
12.Nisan.2007, 21:21
haydiii tippi hoşgeldin ya iyi de oldu walla

neşemize bir neşe daha kattın allah razı olsun

hoşgeldin RR ailesine ve hayırlı olsun RR100 ün inci öğretmenimde halen gelmedi mevzuya galiba şu sıralar yemekleniyordur kendileriii

telefon numaranı öyle vermesen iyi olur hani burada istersen fanclub üyeliğimiz var oraya üye olursan bir form var dolurup tabii mailliyeceksin adminimiz alpere aidikurt ve oradan bizim telefonlarımıza falan ulaşma imkanın var veya özelden mesaj gönder inci öğretmenime telefonlaşırsınız tabii oradanda numaralaşırsınız

belki özel mesaj atmayıda bulamayabilirsin diye sana inci öğretmenimin özel mesaj linkini vereyim kolaylık olsun diye
http://www.regalraptor.net/forum/privmsg.php?mode=post&u=166 bunu tıkla mesajını yaz gönder

şimdi forumda ki yazılanları herkeşler okuyor ya hani ondan dedim yoksam verrrr bence bir mahsuru yok

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:02
örtmenim şimdi tayfunla bana birer tane de eskort ışı takçasss... bi de reybanları çaktıkmı.... züpper olucak... zati makinalarımıss da aynı renk.... ana sirende laassımmm..... Tayfuunnn..... sen belediyeden 4 tane şu yanar dönerlerden bi ödünç albeaaa... olma mı?... bi devarsa siren....

Ayıpsın volkim ya, 2 atv de 2 talım olarak 2 şer ufak 1 tanede direkli çakar lamba var hemide mafi renk, ikisindede anons cihazi var, bu alet hem siren çalıyo 4 değişik ses ve şu meşur ZART ZART seside var, ikimizin motörüne takarız önlü arkalı gideris reybanlar gösümüzde, bende megafonla bağırırım, çekilin uleyn inci hocam geliyor ZART ZART, bakma leyn öyle dümdük çekiyl kenara, kime diyom lan ben, sieeeee :P

inci
12.Nisan.2007, 23:14
yettim gari :cheesy: :cheesy: :cheesy:
biri banamı seslendi .. :P ..
tayımı almaya gitmiştim de ..... :evil: :evil: :evil:
aldım mı ? :?
ALDIMMMMMMM :cheesy:

Derya" cığım hoşgeldin ,sana nasıl yardım edebilirim ? :? :? :? sormak istediğin herşeyi cevaplamaya hazırım :cheesy: , ama sorular zor olmasın :cry: ben sınav yaparım ama sınav olmaya gelince tırsıyorum inan ki :mrgreen: :mrgreen: :P

Tayfun
12.Nisan.2007, 23:16
Durum nedir hocam peki şimdi, gördümü gene 120 yi yolda, doktor ne reçete yazdı senin taya ?

inci
12.Nisan.2007, 23:19
yok o durumlarda değişme yok maalesef, :cry: performansı artmamış. :( :x yani ben uzun yola gelemiyorum sizinle :frown: :( ancak istanbul gezilerine ......
bak kurtuldun beni sırtında taşımaktan :cheesy: :P

Tayfun
12.Nisan.2007, 23:26
İyide hocam bu motoru niye servise bıraktınız o zaman ben orasını anlayamadım, sadece motora baktılarmı gözle yani :?

ÇeLeBi MuRaT
12.Nisan.2007, 23:36
Yaw inci hocam senin dizliklerde halen daha bende yolum sizin oralarada düşmedi teslim edeyim.Volkan abiyle bu hafta sonu gelin bizim oraya doğru darıcaya gidelim.Ne dersiniz..

inci
12.Nisan.2007, 23:39
öncelikle 100 bakımı yapıldı ... :)
ama gerisini bilmiyorum siboplara bakılacaktı., karbüratör temizlenecekti,Gökhan yapılanları daha iyi biliyor ama hızında hiç bir artış yok :( artık üzülmek istemiyorum :( yapacak bişey yok galiba, :frown: ben çok iyi biliyorum ki aldığımda 100 yaptım defalarca ama şimdi olmuyo :( :frown: :shock:

muratçığım acelesi yok dizliklerin zamanı gelince alırız inşaallah canın sağolsun ....
bu hafta sonu için önceden yapılmış planlarım var davetin için çok teşekkür ederim , başka bir hafta sonu inşaallah belki volkan da gelir o zamana kadar hep birlikte yol yaparız sana doğru

ÇeLeBi MuRaT
13.Nisan.2007, 00:02
Tamam öğretmenim beklerim...

Kino
13.Nisan.2007, 09:40
murat ya öğretmenim zaten motora binemiyor ki baksana 100 bile yapamıyormuş dizliklere gerek kalmadı yani

öğretmenim ha yürümüş , ha motora binmiş hiçbir farkı yok ona göre insan yürürken dizlik takarmı ??

yürürken can simidi gerek cukurlara düştünmü boğulmamak için sen dizlikleri değiştir abicim

annaaaaaaaa o ne öğretmenim yaa defalarca 100 ben diyom daha 100 e gelmedim 80 den ötesi kırmızı benim için

belkide tay sizi çekemez oldu o kadar piknik gezi yeme içme lokmaların bini bir para götürdünüz dünya kadar mangallar falan
kilo durumu diyorum haniii öğretmenim..

şaka bir tarafa nasıl olurda çekişten düşer ilginç ; bence gökhan üstad bu işe bir çözüm bulur ..

inci
13.Nisan.2007, 10:05
baba ben çok kilo alan biri değilim hep ot çöp yiyorum da ondan dır 48 kiloydum en son

Tayfun
13.Nisan.2007, 20:31
Bence hocama kamçı lazım, tayın şahlanması için 2 kamçı yeter bence ama sonra yetişemezsek o zaman görün siz ;)

Anonymous
18.Nisan.2007, 19:07
Sonunda....En sonunda motorum geldi.Gecen c.tesi gittim emre ltd e.P.tesi pesin para ile almak uzere ve banka havalesi ile yollayacagimi soyleyerek anlastik.Onlarda moturu p.tesi aksam yollayacaklardi.Ben sabah 11:10 da tum parayi yolladim ama 10 dk gec kalmisim.Neyse o gun yetistiremediler.Dun de servis araclari kaza yapmis galiba ya da muameleci de kagitlar takilmis mi ne ancak bugun geldi motorum.Cektik arkaya.Bagladik atimizi guzelce.Yalniz kilidi biraz buyuk almisim galiba bu minik tay icin.Komik mi oldu ne? :D
Bugun yarin falan burda birakicam motoru.Aksam bizim burda hipodromun etrafinda biraz tecrube kazanayim diyorum.Saat 22:00 oldumu sultanahmet bombos olur ve hipodromun etrafi tam benlik..
Bakalim bir iki gun boyle takilalim da sonra cesaret ederim trafige cikmaya artik...
Bana bol sans dileyin....
YAGMUR YAGMASIN BIR DE LUTFEN AMA YA....

derya

okan
18.Nisan.2007, 19:09
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...

inci
18.Nisan.2007, 19:12
hayırlı olsun ...
kazasız sürüşler inşaallah ...
koruma ve DİKKAT lütfen .....

Kino
19.Nisan.2007, 11:34
Derya
gözün aydın ne kadar heyecan olmuştur sende offf offf adrenalin falan yükselmiştir. :+1: (bende olmuştu)

güle güle kullan derya allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin

minik tayı hipodrom etrafında yetiştireceksin demek :+1: desene senin tay ileride yarışcı olacak :scared:

100 cc diy değilmi ?

inci ya dikkat et tayın üstünden uçurtma misali rüzgara kapılıp gitme bir yerlere ne o 48 yok artık daha nelerrr :scared:
hadi 2 lediniz 100 lükleri

emrahss
19.Nisan.2007, 12:13
Hayırlı olsun bacım, Allah tekerini düz bastırsın.

inci
19.Nisan.2007, 12:30
evet baba 2 ledik derya karedeş bir an önce öğrensin de aramıza katılsın bekliyorumm ...

Aksu
25.Nisan.2007, 18:26
http://upload8.postimage.org/50064/Resim370.jpg (http://upload8.postimage.org/50064/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/50139/Resim369.jpg (http://upload8.postimage.org/50139/photo_hosting.html)
Siz sanmayın ki İnci Hoca da sadece Regal var. O Regal i bizimle yazışmak için kullanıyor. Diğer motorları da burada işte ıspatı. Harley ve Honda sitelerine de takılıyor. Bizi uyutacağını mı sandın. :oops:

Tayfun
26.Nisan.2007, 22:29
Hımmmmmmmmmmm, dimekki 2 kişinin gorumlığını yapcam şimdi, deryacım ayırlı uğurlu olsun bea ;)

ukala
13.Temmuz.2007, 02:11
İnci beni tanımasın sen ama :D bişe dicem sana.....bence artık bu resmi kaldır burdan bu ne artık o ufak sasede nasıl bi devasa makına oldugunu filan göster milllete Modifiye ettirdigini filan söyleee bence daha iyi olur
:D

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 10:55
İnci beni tanımasın sen ama :D bişe dicem sana.....bence artık bu resmi kaldır burdan bu ne artık o ufak sasede nasıl bi devasa makına oldugunu filan göster milllete Modifiye ettirdigini filan söyleee bence daha iyi olur

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=742-incinin-motoru-teslim-ettim-arkadaslar.html

bence bide bu linki dene

Kino
16.Temmuz.2007, 14:38

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=742-incinin-motoru-teslim-ettim-arkadaslar.html

bence bide bu linki dene

kusura bakma da ; daha 3. mesajında nickinle uyum içinde olduğunu gösteriyorsun ne ilginçç... :? :?

millete Modifiye ettirdigini filan söyleee bence daha iyi olur
aslında " bence" demeden veya yazmadan önce forumda ki konuları okumanı tavsiye ederim veya arama dan arattır bir bak bakalım ayrıca söylemesine gerek yok :idea:

bence de yeniköylü + 9375356239576395735634.....

emrahkucukgirgin
16.Temmuz.2007, 16:05
Çok güzel valla bayılıyorum bu modele... Eşime de almak isterdim ama geçenlerde benim eski scooter da ikinci kere yeri öpünce vaz geçti kullanmaktan. Ben de sattım benim emektar scooter'ı...

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 18:51
geçmiş olsun kardeşim inşallah kötü bişi olmamıştır

Batis
23.Ekim.2007, 21:44
Şahane görünüyor.Ben de bu modelden istiyorum.Umarım bulabilirim.

hakkı
23.Ekim.2007, 23:43
hayırlısı olsun, allah kaza bela vermesin.

ben işte o boşluşu kendi 250cc lik motorumda çok aradım. çünkü orası çat çat korna takmak için oldukca ideal bir boşluk. bence ilk fırsatta taktırın. kalabalık şehir trafiğinde çok ihtiyaç oluyor. benim tam 3 kez hayatımı kurtardı diyebilirim.