PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ape Hanger Gidon

Heroic
27.Ağustos.2018, 12:32
Oncelikle selamlar.. Motoruma Ape hanger gidon taktirmayi dusunuyorum Izmir ya da cevresinde bilindik isinin ehli bir usta var midir ? Taktiran varsa da gidon hakkindaki dusunceleri konfor kullanim nasil acaba dusuncelerini belirtebilir mi ? Simdiden tesekkurler..

Rutkay Ediz
27.Ağustos.2018, 13:38
Merhaba Gökay, benim makinemde Ape Hanger gidon var. Öncelikle gidonun yapısı sebebiyle elciklerde normalinden bi tık daha fazla titreşim oluyor. Buna ilaveten şehir içinde manevra yaparken bir tık daha fazla efor sarf ettiriyor ama bunlar işin tatlı zorlukları en çok zorlandığım kısım uzun yolda parmak uyuşması oluyor :D kan gitmiyor parmaklara bir de titreşimle birleşince debriyaj sıkamamaya kadar varan uyuşmalara sebebiyet veriyor arada bi tek eli bırakıp diğer eli salmak ve hareket ettirmek gerekiyor. Bu saydıklarım işin zorluk kısmı diğer tarafta da verdiği zevk, gerek görünüş açısından gerekse sürüş açısından hepsine bedel ;)

Heroic
27.Ağustos.2018, 18:21
Merhaba Gökay, benim makinemde Ape Hanger gidon var. Öncelikle gidonun yapısı sebebiyle elciklerde normalinden bi tık daha fazla titreşim oluyor. Buna ilaveten şehir içinde manevra yaparken bir tık daha fazla efor sarf ettiriyor ama bunlar işin tatlı zorlukları en çok zorlandığım kısım uzun yolda parmak uyuşması oluyor :D kan gitmiyor parmaklara bir de titreşimle birleşince debriyaj sıkamamaya kadar varan uyuşmalara sebebiyet veriyor arada bi tek eli bırakıp diğer eli salmak ve hareket ettirmek gerekiyor. Bu saydıklarım işin zorluk kısmı diğer tarafta da verdiği zevk, gerek görünüş açısından gerekse sürüş açısından hepsine bedel ;)Evet gercekten goruntu bakimindan cok ozeniyorum. Peki yuksekligi kac cm di acaba sizinkinin ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mxsrn
27.Ağustos.2018, 19:16
Gökay merhaba, çok şanslısın çünkü İzmir’de yaşayan ve bu konu hakkındaki ustası da aynı şekilde İzmir’de olan Söner Sarıbaş diye bir motovlogcu abimiz var Youtube’da. Heybe demiri yaptırdığı videoyu izlemeni tavsiye ederim

Rutkay Ediz
27.Ağustos.2018, 19:58
hiç ölçmedim ama ilk inişimde ölçüp söyleyeyim sana
Evet gercekten goruntu bakimindan cok ozeniyorum. Peki yuksekligi kac cm di acaba sizinkinin ?

Heroic
27.Ağustos.2018, 20:19
hiç ölçmedim ama ilk inişimde ölçüp söyleyeyim sanaAlirken yani yuksekligi farkli oluyor ya ondan sormustum :D sizinki cok yuksekte mi bazilari kafa hizasinda oluyor bazilari gogus hatta varsa fotograf alabilir miyim ?

Heroic
27.Ağustos.2018, 20:24
Ozel mesajlara bakabilir misiniz :)
Gökay merhaba, çok şanslısın çünkü İzmir’de yaşayan ve bu konu hakkındaki ustası da aynı şekilde İzmir’de olan Söner Sarıbaş diye bir motovlogcu abimiz var Youtube’da. Heybe demiri yaptırdığı videoyu izlemeni tavsiye ederim