PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'de derici.

Efkan
11.Eylül.2018, 23:58
Merhaba millet İzmir'de yada başka ilde deri yelek düz patchsiz yaptırabileceğim yada herhangi bir yerden uygun fiyata kargo ile alabileceğim yer bilen varsa yardımcı olur mu şimdiden teşekkürler.

Raci06
12.Eylül.2018, 01:35
Merhaba millet İzmir'de yada başka ilde deri yelek düz patchsiz yaptırabileceğim yada herhangi bir yerden uygun fiyata kargo ile alabileceğim yer bilen varsa yardımcı olur mu şimdiden teşekkürler.Selamlar.. biz bursada bir dericiye yaptirdik. Parayi yollayip bedeni soyluyosun kargo ile gondeeiyor.
0 224 223 21 21 aydin deri

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cicada
12.Eylül.2018, 15:13
170 lira istiyor yelek için. Eğer ki yelek almak isteyenler var ise toplu alış yapalım. fiyatı daha da aşağıya çekebiliriz. Böyle bir düşünceniz var ise yeni bir konu açıp isim listesini yapabiliriz.

newmoon06tr
12.Eylül.2018, 15:33
170 lira istiyor yelek için. Eğer ki yelek almak isteyenler var ise toplu alış yapalım. fiyatı daha da aşağıya çekebiliriz. Böyle bir düşünceniz var ise yeni bir konu açıp isim listesini yapabiliriz.Deniz, selamlar. Ankara İl Teşkilatı olarak yeleklerimizi bu imalatcidan satın aldık, Hudson deri yeleğin bire bir kesimi olup kuzu derisindendir. Tavsiye ederim, aktif üyelerden Ankara'dan ihtiyacı olan yok.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cicada
12.Eylül.2018, 16:02
Ali bey ben kesinlikle alacağım.
Ön görüşmemi yaptım. Başka arkadaşlar olacak ise toplu sipariş verelim.
Ankara'ya selamlar.

newmoon06tr
12.Eylül.2018, 18:00
Ali bey ben kesinlikle alacağım.
Ön görüşmemi yaptım. Başka arkadaşlar olacak ise toplu sipariş verelim.
Ankara'ya selamlar.Şimdiden güle güle kullan, yardımlaşma ve paylaşım için tebrikler. 8)

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Efkan
12.Eylül.2018, 23:13
Yardımlarınız için teşekkürler Raci abi verdiğin numarayı bi arıcam yarın saol.