PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk motorum regalle aranızdayım.

rigormortis
19.Eylül.2007, 13:11
Selamlar!!nihayet aranıza katılmış bulunmaktayım..27 yaşında Ankarada gayrimenkul danışmanlığı ve rock müzikle uğraşan biriyim.Kendime motor alabilmek için büyük uğraşlar verdim çevremdeki insanlara :twisted: şu an R.R. Dadyw class gri 06 BH 0526 ile 3000 km yol tecrübem var ve sizlerden öğrenecek çook şey var.yardımlarınızı bekliorum...

http://upload3.postimage.org/396716/motorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr010.jpg (http://upload3.postimage.org/396716/photo_hosting.html) (BEN BİZZAT KENDİM..)
http://upload3.postimage.org/396773/PALMA_YE13020.jpg (http://upload3.postimage.org/396773/photo_hosting.html) (SEVGİLİ RAPTORUM..)

iakyurek
19.Eylül.2007, 13:15
Angaralım taşım toprağım memleketlim .. hoş gelmişsiin aramıza...

carvalho
19.Eylül.2007, 13:31
hoşgeldin kardeş... Ne zaman yardım istersen çekinme... Aklına takılan konuların çoğu sitede zeten vardır ama sen yine de forumdan yardım isteyebilirsin.

innocentbystander
19.Eylül.2007, 13:36
Hoşgeldin. Rock müzikle 'uğraşan' biri olduğuna göre müzisyenlik var. Nedir?

yasinsubay
19.Eylül.2007, 13:36
Aramıza hoşgeldin ankaralılar çogalıyor sitede

gidikurt
19.Eylül.2007, 13:55
rigormortis aramıza hoşgeldin valla müzikle uğraşanlar çoğalıyo buda eğlencelerimizin de çoğalacağı anlamına gelir inşallah gezilerde bizi coşturmanız dileğiyle...:)

deep-impact
19.Eylül.2007, 14:11
rigormortis aramıza hoşgeldin.

okan
19.Eylül.2007, 14:22
hoşgeldin kardeşş....

xerline
19.Eylül.2007, 14:27
Hoşgeldin kardeşim. Allah kaza bela vermesin...

rigormortis
19.Eylül.2007, 14:37
çok teşekkürler tüm regalcilere..aranızda olmak güzel umarım bir sürü yol maceramız olur.. bu arada ben soruya cevap vereyim.. gitar çalıyorum her türlü...

yenikoylu_ua
19.Eylül.2007, 14:47
Aramıza hoş geldin allah kaza bela vermesin inşallah

apron83
19.Eylül.2007, 15:48
hoşgeldin aramıza. müzik olayın hoş izmir taraflarına uğrarsan burdaki raptorcularn haberi olsun bi eğlence ii olur

dogane
19.Eylül.2007, 17:28
hosgeldin aramiza ., bu arada ben de davulcuyum ., rock N roll :)

RoS
19.Eylül.2007, 17:34
Hoş geldin....

rigormortis
19.Eylül.2007, 17:52
davulda sanat yönetmenimiz ''dogane'',gitar-vokalde ben deniz bi de bascı bulduk mu REGALROCK festivali hazır yani :P

MEHMETONUR
19.Eylül.2007, 17:58
Hoşgeldin rigormortis. kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
Nick i görünce tıp branşından zannettim seni. eskiden çeşitli forumlarda ben kullanırdım o nick i.Bir an şaşırdım da. :?

inci
19.Eylül.2007, 19:20
hoşgeldin kardeşşş

ÇeLeBi MuRaT
19.Eylül.2007, 19:24
Hoş geldin Rockçım rammsteinım...Angaralılar aldı başını gitti hadi bakalım...REGALROCK festivali neden olmasınki duyduklarıma göre HONDO piyanistmiş size gitar var eee bizdede azda olsa bağlama var Rock festivalinin araya anadolu ezgilerinden bizde patlarız...Seneye olan geleneksel buluşmayada süper olur...

sancezz
19.Eylül.2007, 20:18
dostum aramıza hosgeldın sefa geldın en kısa zamanda yuzunu goster bıze tanıyalım senı :D :D

aslanburclu
19.Eylül.2007, 20:59
ankaralım hoş geldin sitemize ve aramıza

(gayrimenkül danışmanlığı dediğin emlakcılıkmı her hal öyledir öyleyse ank.nın ne tarafında bu işle meşgul oluyorsun eryaman tarafında isen daha inceden bi görüşelim o bölgeden bir ev almak istiyorumda)

Kino
19.Eylül.2007, 21:22
rigor hoşgeldin beyaaauuu

nereye geldin sende saşırdın dimi.. ulen burası raptor formumu yoksa rock n roll orchestra grup formumu diyecen

herşey var bizde iyi yaptın da geldin foruma bizde Bascı da var organizatör de var hatta seneye rock'n coke dasınız

Hoşgeldin allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin rüzgar gönlünce essin.

drali
19.Eylül.2007, 22:11
Hoşgeldin,kazasız sağlıklı sürüşler olsun

ozzymania
19.Eylül.2007, 22:43
keyifş, sürüşler
motorunun ve kendinin limitlerini bil, aşmaya çalışma zevk alarak sür.
hoşgeldin.

emrahss
20.Eylül.2007, 14:49
Hoşgldin bilader.
Süper Mod Okan da darbuka çalii ama bi faydası olur mu bilmem..

okan
20.Eylül.2007, 15:05
Hoşgldin bilader.
Süper Mod Okan da darbuka çalii ama bi faydası olur mu bilmem..ehehehhee.. darbukamı....ben ud diye biliyodum ama..... :mrgreen: sende yaşlandın kumandanım....hey gidim heyy... :mrgreen:

rigormortis
20.Eylül.2007, 16:15
mehmetonur..ben aslında balık doktoruyum.:)su ürünleri mühendisiyim ''rigormortis'' en sevdiğim terimdi latincede

ozzymania.. seni yeniden aramızda görmek çok güzel,üye olmadan önceleri yazdığın manyak yorumlarından tanıyorum seni ve tekrar geçmiş olsun!!

çelebi murat.. çalamasak da biz de bağlama hastasıyız yapalım bişeyler mutlaka ayrıca emrahss.. neden ud çalan okan abiye darbukayı yakıştırdı ki anlamadım :D

kino.. abi gerçekten şaşırdım bu site neymiş böyle..rock sitelerinde bu kadar müzisyen bulmak zor yaw.en azından bir senfoni orkestrası kurup rock'n coke ' a gitmek lazım :P

aslanburclu.. zaten istanbuldasınız yatırım olsun diye eryamandan ev almayın derim.çayyolunda hızlı değerlenen ve kira getirisi yüksek bi yer tavsiye ederim.saygılar. 8)

emrahss
20.Eylül.2007, 16:17
Yok yok, darbuka olacaktı o, sallıyo, inanma sen..

rigormortis
20.Eylül.2007, 16:20
okan abi darbukayla ritim atarken aynı anda ud çalabilen tek kişilik :P

okan
20.Eylül.2007, 16:24
Yok yok, darbuka olacaktı o, sallıyo, inanma sen..ehehehehee.... alem adamsın kumandanım yavv....darbukatör okan yaptın bizi.... :mrgreen: :mrgreen:

emrahss
20.Eylül.2007, 16:40
Dabrukatör, darbukatöd diil adamım :cheesy: :cheesy:

polat
20.Eylül.2007, 17:18
hoşgeldin arkadaşımm :D

MaRaNtZz
21.Eylül.2007, 15:52
Aramıza hoşgeldin...

getto
21.Eylül.2007, 16:46
hoşgeldin kardeş

BULL
21.Eylül.2007, 19:49
hoşgeldinizzzz
sefalar getirdinisss
kıymetlimisss

regalci1903
22.Eylül.2007, 01:04
aramıza hoş geldin hayırlı olsun

Aksu
22.Eylül.2007, 11:16
Sitemize hoşgeldin kardeşim. Gaye, sanal alemde takılmak değil, görüşüp tanışıp etkinlikler düzenleyip hoşça vakit geçirmek, bilgi beceri aktarmak ve sitede paylaşmak.

rigormortis
22.Eylül.2007, 11:57
tekrar tekrar... burada güleryüzle karşılama yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.ilk kez bir sanal alemde mahcup olma tecrübesi yaşattınız bana :D bundan sonra organizasyonlarda tanışmak dileğiyle..henüz bekarım ama tam bir ofis kepeklisi olduğum da gerçek! Umarım patronumdan izin koparıp organizasyonlara katılabilirim bi şekilde.. tabi yalan söylemek zorunda kalacam çünkü patronum tam bir motor düşmanıııı :twisted:

Aksu
22.Eylül.2007, 13:38
tekrar tekrar... burada güleryüzle karşılama yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.ilk kez bir sanal alemde mahcup olma tecrübesi yaşattınız bana :D bundan sonra organizasyonlarda tanışmak dileğiyle..henüz bekarım ama tam bir ofis kepeklisi olduğum da gerçek! Umarım patronumdan izin koparıp organizasyonlara katılabilirim bi şekilde.. tabi yalan söylemek zorunda kalacam çünkü patronum tam bir motor düşmanıııı :twisted:
Mesai saatleri gezi ve etkinlik olmayağı için işyerinden sorun olmaz sanırım. Sen 7 gün 24 saat çalışıyor isen bir gün 15-20 Regal ile senin işyerinin önüne geliriz, ya patronun pes edip seni motorunla kabul eder veya seni işten atar. :oops:

rigormortis
22.Eylül.2007, 17:26
15-20 regal motoru işyerimin önünde görünce ben çok sevinecem tabi ama benim patronum fatoş hanım :x , bir ninjaya dönüşerek elleriyle o güzelim gidonlarımızı bükerek kurdela haline getirebilir,hatta regal yapıştırmalarımızı tırnaklarıyla kazıyıp,topuklu ayakkabılarıyla lastiklerimizi havaya uçurabilir diye film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden.. :cry: :?: :( :(

MaRaNtZz
22.Eylül.2007, 18:39
Aramıza hoşgeldiniz...

ToMCaT
23.Eylül.2007, 15:33
En karizmatik çinli ailesine hoşgeldin....

aslanburclu
23.Eylül.2007, 20:04
15-20 regal motoru işyerimin önünde görünce ben çok sevinecem tabi ama benim patronum fatoş hanım :x , bir ninjaya dönüşerek elleriyle o güzelim gidonlarımızı bükerek kurdela haline getirebilir,hatta regal yapıştırmalarımızı tırnaklarıyla kazıyıp,topuklu ayakkabılarıyla lastiklerimizi havaya uçurabilir diye film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden.. :cry: :?: :( :(

şşşşşşş sen patronunu bi mötürüne bi bindir söyle bi gezdir alla allaaaaaa ya koçum bi ayar ver işte yoksa nasıl olcak bu işler yaaaaaa

oakgun68
24.Eylül.2007, 00:42
hoşgeldiniz...

Aksu
24.Eylül.2007, 11:49

şşşşşşş sen patronunu bi mötürüne bi bindir söyle bi gezdir alla allaaaaaa ya koçum bi ayar ver işte yoksa nasıl olcak bu işler yaaaaaa
Heheheeeee
Senin patronun derdi motor düşmanlığı değil, başka bir şey anlaşılan. Heheheee
Müslüm Baba, Yaşar Baba, Kino Baba gelin hele bir ara Ankara ya da arkadaşı bir ziyarete gidelim.

rigormortis
24.Eylül.2007, 12:03
Tekrar hoşbulduk... ayrıca ben patronumu tam tarif edemedim mi yaw size :? biner mi hiç benim motora?!..başka çözüm yolları aramak lazım.izin alırken bizim çinli arkadaşlarla buluşuyorum demek yerine.. 2gün izinli olabileceğim bir bahane bulacaz elbet.Ankara'dan dışarı çıkmamı gerektirecek bi organizasyon benim en az 2 günümü alır çünkü... normalde haftada tek gün izin alabiliyorum :(

Anaaaammmmm... Babalar geliyooo!!!