PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özel tasarım aksesuar

Mkarakas
23.Kasım.2018, 14:28
Selamun aleyküm RR ailesi
Ankara da sisy bar ve koruma demiri tasarlattırabileceğim bir yer varmı? Ucuz yollu
Bursada extreme chopper var koruma demirine 650 sisy bara 450 istedi bana fazla geldi sizce uygunmu?
Ankara da tasarlayan bildiğimiz yerler varmı?

Rutkay Ediz
23.Kasım.2018, 17:42
Açıkçası birazcık pahalı geldi bana da ama hammadde fiyatınlarındaki artış yüzünden zaten pahalandılar, Ankarada da çok farklı fiyat vereceklerini tahmin etmiyorum.

Mkarakas
23.Kasım.2018, 17:46
Tasarlatmak istediğim sisy bar zaten çok ahım şahım değil 450 TL istemesi şaşırttı

Captain
24.Kasım.2018, 15:17
Ben gittim demirciye gösterdim istediğim şekili eğip büktü aynı şekli verdi bende zımparasını boyasını yaptım taktım motora 30₺ falan tuttu toplam hiç gerek yok o kadar para vermeye 8)

Zafer
26.Kasım.2018, 17:45
selamun aleyküm rr ailesi
ankara da sisy bar ve koruma demiri tasarlattırabileceğim bir yer varmı? Ucuz yollu
bursada extreme chopper var koruma demirine 650 sisy bara 450 istedi bana fazla geldi sizce uygunmu?
Ankara da tasarlayan bildiğimiz yerler varmı?

antalyada var bu işi uygun yapan diye hatirliyorum ama güncel dürum nedir bilemiyorum

TuruncuBuji
03.Ocak.2019, 16:38
Geçen Ekim ayında YBR-125'in koruma demirini Ustamın yardımı ile biraz kesip biçip kaynak yapıp, Spyder'a entegre ettik. Çevremden bazılarının hoşuna gitti. Bazılarının gitmedi. Çok fazla işlevsel olmayacağından bahsedenler oldu Ben gayet sağlam yaptığımızı düşünüyorum. Görünüşü bana göre gayet güzel oldu.(Kendimiz bir şeyler uydurduğumuz içinde bana güzel görülüyor olabilir.) Bilgi paylaşımı olarak buraya yazmak istedim. Görseller aşağıdadır.
186918701871

CELİL
03.Ocak.2019, 18:05
Bayram emeğine sağlık farklı olmuş güle güle kullan 8)

newmoon06tr
03.Ocak.2019, 20:34
Bayram eline emeğine sağlık, gayet güzel olmuş, güzellik görecelidir, başkalarının beğenisinden ziyade senin hoşuna gittiyse, gerisi traş, güle güle kullan. [emoji869]

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
04.Ocak.2019, 00:13
Standardın dışında bçr tasarımla chopper olmuş [emoji16][emoji106]

Mehmet A.

erkopaşa
04.Ocak.2019, 01:04
Chopper demek tamda bu işte, özgün tasarım...
Güle güle kullan [emoji2937][emoji2937]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mkarakas
04.Ocak.2019, 02:45
Güzel ve ilginç bi tasarım olmuş sen kendin beğndiysen gerisi önemli değil ama belki işlevini tam yerine getirmeyebilir sağlamlığından ötürü motora yakın bayağı onun dışında çok iyi

Raci06
04.Ocak.2019, 10:33
Gayet guzel emegine saglik.
Ustten bakinca ayakliklar koruma demirinden daha genis duruyor. Eger oyle ise ve ayaklikta mafsal yani oynar baglanti yok ise yana yatma durumunda ayaklik kirilabilir. Emegine saglik tekerin duz bassin.
Selamlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer
05.Ocak.2019, 10:05
[QUOTE=Raci06;325705]Gayet guzel emegine saglik.
Ustten bakinca ayakliklar koruma demirinden daha genis duruyor. Eger oyle ise ve ayaklikta mafsal yani oynar baglanti yok ise yana yatma durumunda ayaklik kirilabilir. Emegine saglik tekerin duz bassin.
Selamlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOT

Raci abiye katılıyorum güle güle kulan,

TuruncuBuji
06.Ocak.2019, 10:48
Gayet guzel emegine saglik.
Selamlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiAyaklıklar katlanabilir ama vidalarını gevşetirsem. Herhangi bir yan yatmadan ilk darbeyi orası alacak, darbenin sertliğine göre katlanıyor. Şuanda insan gücü ile oynatmak imkansız. Bu arada Ayaklıklar çok sağlam ama orijinal bağlantı noktasından yinede kırılabilir. Bu aşamadan sonra koruma demiri görev alacak En azından düşüncem böyle. [emoji41]

S60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi