PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çankırıdan Selamlar

luckily
08.Şubat.2019, 11:52
Merhabalar,
Çankırıdan Uğur KAAN hepinize sevgi, saygı ve selam sunuyorum. Bazılarınızla Ankara'da gerçekleştirilen kortejlerde ve bazı festivallerde tanışma fırsatımız olmuştu. Bunun için 2013'den itibaren forum üyesiyim ama çok bakamıyordum.

Sıfır regal raptor almayı düşünüyorum. Ama alıp almamakta kararsızım. Forumdaki motorsikletlerle ilgli kronik sorunları okuduğumda acaba alacağım motorda da olur mu diye düşünmeden edemiyorum. Alacağım motorda da aynı sorunlar yaşanırsa soğuyacağımdan korkuyorum. ama çhopper kullanmak istiyorum. öyle çok fazla hız meraklısı değilim.

Önerebileceğiniz regal raptor modeli var mıdır?

Ömer
08.Şubat.2019, 12:34
Uğur tekrar hoş geldin, en kısa zamanda gönlüne göre bir motor bulman dileğiyle kolay gelsin.

erkopaşa
08.Şubat.2019, 13:39
Merhaba uğur aramıza hoş geldin tekrardan. Ben 2013 model RR 250 klasik kullandım 4 yıl kronik anlamda hiçbir sorun yaşamadım. Rutin bakımlar ve ufak tefek basit arızalar dışında usta görmedi çok şükür. Rabbim gönlünüze göre versin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CELİL
08.Şubat.2019, 14:02
Merhaba uğur Çankırı'dan aramıza tekrar hoş geldin :) 8)

Regal raptor çin makineler arasında alınabilicek en dayanıklı makina kusursuzmu değil ama bakımlarını yaparsan yolda bırakmaz makinenin zayıf yeri şanzumanıdır zorlamaya gelmez arıza verir şanzuman ömrü ortalama 15- 20 bin km dir arıza yaparsa komple şanzuman yenileme 2000 tl civarı tutar sıfır makine yerine sıfır ayarında az km bir makine almak fiyat konusunda çok avantajlı olur tabi son karar senin inşallah kısa sürede gönlündeki makineye kavuşursun 8)

Zafer
08.Şubat.2019, 18:36
Merhabalar,
Çankırıdan Uğur KAAN hepinize sevgi, saygı ve selam sunuyorum. Bazılarınızla Ankara'da gerçekleştirilen kortejlerde ve bazı festivallerde tanışma fırsatımız olmuştu. Bunun için 2013'den itibaren forum üyesiyim ama çok bakamıyordum.

Sıfır regal raptor almayı düşünüyorum. Ama alıp almamakta kararsızım. Forumdaki motorsikletlerle ilgli kronik sorunları okuduğumda acaba alacağım motorda da olur mu diye düşünmeden edemiyorum. Alacağım motorda da aynı sorunlar yaşanırsa soğuyacağımdan korkuyorum. ama çhopper kullanmak istiyorum. öyle çok fazla hız meraklısı değilim.

Önerebileceğiniz regal raptor modeli var mıdır?

gönlundeki makinaya kavsman dilegiyle tekrar hoş geldin 2 daytona 3 spyder olmak uzere 5 tane regal raptor kullandım biri harıç beni üzen olmadı o da usta hatası ilk sıfır almıstım digerlerinide celil baskanın dedigi gibi sıfıra yakın almıstım

Raci06
09.Şubat.2019, 01:43
Ugur tekrar hoş geldin aramiza.
Daha oce yazdigim gibi ebadina gore RR almani oneririm.. uzun boylu isen spyder veya daytona kisa isen klasik.
Klasik bana gore bir tik daha ekonomik ve dayanikli bu da biraz daha ufak olmasindan kaynakli sanirim. Yoksa motor ayni fabrika malzeme ayni.
Tekerin duz bassin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raci06
09.Şubat.2019, 01:44
Yazmayi unuttum. Klasigin koltugu cok rahattir. Diger ikisine fark atar bu konuda..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
09.Şubat.2019, 14:07
Merhaba uğur kaan Daha sık aramızda olursunuz işallah Celil başkanım gerekli açıklamaları yapmış sağolsun.

Rutkay Ediz
09.Şubat.2019, 14:35
aramıza hoşgeldin :Rockn Roll:8)

Mkarakas
09.Şubat.2019, 15:41
Uğur usta aramıza hoşgeldin.
Bende chopper almayı ilk düşündüğüm zamanlarda regallere bakmaya başladım tasarım açısından çok hoşuma gitmişti çünkü ama kimse tavsiye etmiyordu çöp diyodu herkez kronik sorunlarından dolayı sanayiden çıkmaz diyorlardı bende kimseye kulak asmadım bütün kronik sorunlarını araştırdım
Almak için baktığım motorlara baktım belirtisi varmı diye didik didik baktım ustamada gösterdim 5 aydır kullanıyorum hiç bir sorun olmadı üstelik pek özen gösterememe rağmen
Sıfır alcaksan zaten sorunları garanti hallediyor diye biliyorum

qarayeL18
16.Şubat.2019, 01:35
mrb Uğur bende çankırı merkezdeyim yeni katıldım aranıza.. Öncelikle şundan bahsedeyim suan 3 gün oldu 2015 model daytona aldım tertemiz sıfırdan farksız ve bundan önce 2 adet motor kullanıp sattım bir tanesi kw superligt 150 2006 model diğeride 2016 model falcon fredoom.. titiz biri olduğumdan uzun uzun araştırdım ve önceki diğer motorları kullanma tecrubesindende kaynaklanarak 11 bin ile 18 bin lira arasında temiz düzgün bakımlı olmak şartı ile alacağın en mantıklı motor regal raptor niye diye soracak olursan diğer keway superligt ve falcon fredoom bu motora bindikten sonra basit geldi onlar tek silindir ve torku düşük oldugu için sesi ve gidişi cezbetmedi ama rr dd250 e6c daytona altım buda 250 lik bir makina olmasına ragmen çift silindir olusu agırlıgı tok sesi torkunun yüksek olması gerçekten çok hoşuma gitti dedimki şimdi chopper ın tadını aldım işte heleki o sesi tok oluşu herkesin bakısı vs vs gerçekten mükemmel ötesi yani ben memnun kaldım balansörlü titremem sarsma vs yok ve parasına göre mükemmel makina tavsiye ederim yani... arıza sorun vs bunları takıntı yapacak olursan her motorun kendine göre sorunları var arızası var yani sen kalbinden geceni istediğini yap sorun ve sıkıntı çözilmicek birşey değil.. benim düşüncem bu paylasmak istedim.. hersey gönlünce olsun.. :)

luckily
20.Şubat.2019, 17:51
Bir tane de bana alalım:):)