PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor ceketi

innocentbystander
20.Eylül.2007, 19:27
http://img517.imageshack.us/img517/7297/regalraptorjacketredty1.jpg

Bu ceketi bir Ingiliz sitesinde gördüm, siteye buradan (http://www.regalraptor.co.uk/new_AJS/docs/Raptor/docs/leather%20jacket-1.html) ulaşılabilir.
Adamlar 99 paund yazmış ama cekette hiç koruma yok. Bana çok gibi geldi. Ha az olsa ne olacak, gidip alacak mıyız sanki. Bi de öndeki R harfi sallama olmuş bence. Arkadaki yazı iyi ama hiç yazı olmasa süper olurmuş. Böyle görünen ama koruması da olan bir ceket arıyorum demek ki ben.

hakkı
21.Eylül.2007, 00:10
benim gözüm tutmadı. içime sinmedi. kuzenim bana almanyadan korulamaları olmayan bir deri ceket getirdi. böyle kısa spor kesim. çeket yerinden kalkmıyor. 2 cm kalınlığı var, kat kat. onunla bir kaza yaptım. 60 km hızle giderken düştüm yerlerde süründüm. kol ve omuzlarımda hiçbirşey yoktu. allahtan darbe almadım. darbe karşısında korumayacağı apaçık ortada ama sürüklenmelerde koruyor. tabi kalın olmak şartıyla. şunu unutmamak lazım, nerde nezaman nasıl düşeceğemiz belli değil (bknz: ozzyy). tam korumalı bir mont şart. ama onu bile en az 5 boğumlu bel kemeri ile giymeli.

apron83
21.Eylül.2007, 00:34
hmm bncede mont hoş değil korumasz bi mont en azından tarz olarak ii olmalı :evil:

ToMCaT
21.Eylül.2007, 00:55
8) okan dostum bunlar senin üretip ingilizlere kastırdığın mallar değil mi abi..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :mrgreen:

emrahss
21.Eylül.2007, 08:22
Puahahahaha... Devrem, sen de yiyosun Okan'ımı bakıyom. Sahipsiz mi sandınız adamı yaw, şimdik telefon etse toplar Samsun'u Okan'ım, tekstil imparatorum, heheheh..

okan
21.Eylül.2007, 10:10
noliiiiii yaaaavv burda nooliiiiii...... dandiridindan bi mont görmüşünüz hemen benim üstüme atıyonuz....tattakalede 50 ytl ye kralları satılıyo bunun....isteyende kendi adını yazdırır... :mrgreen: teee ingiltereden ne işiniz var onu anlamadım...

Ayhan kumandanım nassın yavvv....heç görüşemiyik bu aralar....sende Emrah kumandanım gibi msn özürlümü çıktın ne iş yavvvv...... :P :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emrahss
21.Eylül.2007, 10:17
MSN kadar insanın vaktini alan bi şey yok ya.. Protesto ediyorum..

yenikoylu_ua
21.Eylül.2007, 10:24
Katılıyorum tahtakale bu tip mallarla dolu

MaRaNtZz
21.Eylül.2007, 15:45
8) okan dostum bunlar senin üretip ingilizlere kastırdığın mallar değil mi abi..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :mrgreen: 8)

:P :cheesy: :D :mrgreen: :cheesy: :x :P :D 8)

gecee
21.Eylül.2007, 16:09
bu ne yaaa....
ayıp herşeyden calınmış emanet gibi bişey....

müslüm baba
21.Eylül.2007, 16:38
Okanın malları bunlarrr

yasinsubay
21.Eylül.2007, 16:44
Bu urunlerin cok daha iyilerini kesinlikle Turkiye de buluruz

emrahss
21.Eylül.2007, 17:22
Okanın malları bunlarrr

Yok baba, batan geminin malları :cheesy: :cheesy: :cheesy:

siyahus
22.Eylül.2007, 14:36
Valla bencede cok dandik. yazısı renkleri modeli yazısı hepsi alakasız . git Mıstık'a (MRM) indirim mağzasına al gerçek deriden süper bi model. 99 paound yaklasık 300 lira 2 tane alırsın burdan :)