PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üye olmak istiyorum

Yalcintaban
31.Mart.2019, 17:24
Selamlar benim adın YALÇIN TABAN
20 Yaşındayım Yaşar üniversitesin de MYO 2 senelik grafik tasarım okumaktayım
İzmir Üçyol da ikamet etmekteyim
4 Haftadır REGAL RAPTOR 250 E 6C var
izmir de grubunuz var ise katılmak isterim ...

CELİL
31.Mart.2019, 17:31
Merhaba Yalçın. İzmir'den aramıza hoş geldin :)
Yeni Daytona'n hayırlı olsun keyifle kullan inşallah nazar
İzmirde şuan için aktif bir ekibimiz malesef yok ama aramızda izmirden arkadaşlar var buradan tanışıp kordine olup birlikte gezip yardımlaşabilirsiniz 8)

Eray Aksoy
31.Mart.2019, 17:39
izmir de grubunuz var ise katılmak isterim ...

Yalçın aramıza hoşgeldin.Motorun hayırlı olsun.İzmir den bazı arkadaşlarımız var Başkanımın belirttiği gibi.Aranızda konuşup bir gün belirleyip bir araya gelin.İlk başta insan çekimser kalsa bile ilk buluşmanın ardından "İyi ki tanışmışız" diyeceksiniz.Bu ilk adımın ardından birlikte ufak ufak buluşmalar yapıp gezilere çıkarsınız.Sonrası ise çok daha güzel olacaktır.

Mehmet A.
01.Nisan.2019, 00:51
Hoşgelişler olsun [emoji4][emoji4][emoji4]

Mehmet A.

mxsrn
01.Nisan.2019, 03:28
Hoşgeldin8)

erkopaşa
01.Nisan.2019, 08:02
Yalçın aramıza hoş geldin...[emoji2937]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akcollu
01.Nisan.2019, 10:14
Hoşgeldin Yalçın. Tekerine taş değmesin :Rockn Roll:

Raci06
01.Nisan.2019, 11:30
Yalçın hoşgeldin..
Forumda ve yollarda aktif olmanı dilerim. İzmirden ses gelsin verin gazı.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
01.Nisan.2019, 11:35
Merhaba yalçın Hoşgeldin..

Zafer
01.Nisan.2019, 18:49
Yalçın aramıza hoş geldin.

endroad
02.Nisan.2019, 04:01
izmir de grubunuz var ise katılmak isterim ...Güzel İzmire Selam olsun. Hoşgeldin Yalçın. İzmir Lise yıllarımın geçtiği şehir. O dönemde şimdiki aklım olsa demiyorum, şimdiki Motorum olsa diyorum sadece ve gerisini boş bırakıyorum [emoji4]. Umarım İzmirde istediğin Dostluk ve Arkadaşlıkları kurarsın. Forumda aktif olduğun sürece aslında hiç birimizin uzakta olmadığını fark edersin. Keyifli sürüşler kardeşim, yolun hep açık olsun.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur1990
02.Mayıs.2019, 22:44
Selamlar arkadaşlar. Konya daki üye arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Selçuk üniv. mezunuyum, öğretmenim. Yönlendirebileceğiniz birisi var mı?

CELİL
02.Mayıs.2019, 23:06
Selamlar arkadaşlar. Konya daki üye arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Selçuk üniv. mezunuyum, öğretmenim. Yönlendirebileceğiniz birisi var mı?

Merhaba Onur Konya'dan aramıza hoş geldin :)

Forum geleneğimiz gereği birbirimizi daha iyi tanımak için yeni gelen arkadaşların alltaki linkdeki Tanışma başlığında kendini tanıtmasını bekliyoruz :)
http://www.raptorriders.com.tr/forums/newthread.php?do=newthread&f=27onya'da

Konya'da bir ekibimiz yok ama öğrenci kardeşimiz var Mehmet oda makineyi satışa çıkartı amerikaya eğitim için gidecek :( ama dışarıdan takip eden başka arkadaşlar olabilir burada aktif olursan tanışabilirsiniz konya'ya en yakın Ankara çok güzel bir ekibimiz var 8)

newmoon06tr
02.Mayıs.2019, 23:10
Selamlar arkadaşlar. Konya daki üye arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Selçuk üniv. mezunuyum, öğretmenim. Yönlendirebileceğiniz birisi var mı?Onur, öncelikle RR Foruma hoşgeldin. Konya'dan aktif olarak forumda yazan sanırım "Mehmet" var. Bu başlık altından ziyade Forum/RaptoRRiderS funclub/tanışma başlığı altında yeni bir konu açarak, kendini detaylı tanıtmanın ve bir de başlık konusunda "Konya" ibaresini belirtirsen, sanırım daha dikkat çekici ve geri dönüşümlü olacaktır, selamlar.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

newmoon06tr
02.Mayıs.2019, 23:12
Merhaba Onur Konya'dan aramıza hoş geldin :)

Forum geleneğimiz gereği birbirimizi daha iyi tanımak için yeni gelen arkadaşların alltaki linkdeki Tanışma başlığında kendini tanıtmasını bekliyoruz :)
http://www.raptorriders.com.tr/forums/newthread.php?do=newthread&f=27onya'da

Konya'da bir ekibimiz yok ama öğrenci kardeşimiz var Mehmet oda makineyi satışa çıkartı amerikaya eğitim için gidecek :( ama dışarıdan takip eden başka arkadaşlar olabilir burada aktif olursan tanışabilirsiniz konya'ya en yakın Ankara çok güzel bir ekibimiz var 8)Başkanım, aynı anda cvp verdik sanırım, sizin yazdığınızi görsem, yazmazdim, kusura bakmayın.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mxsrn
03.Mayıs.2019, 01:11
Merhabalar Onur hocam, ben de Konya’dayım ve Selçuk Üniversitesinde öğrenciyim. Forumda sizinle tam motorumu satarken karşılaşmak üzdü beni. 2 ay kadar da yurt dışına taşınıyorum ama iletişimde olabiliriz her zaman8)

erkopaşa
03.Mayıs.2019, 01:24
Onur hocam aramıza hoş geldiniz [emoji2937]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ömer
03.Mayıs.2019, 08:34
Yalçın hoş geldin. keyifli forumlar...

cicada
03.Mayıs.2019, 09:53
Aramıza hoşgeldin arkadaşım...
İstersen seni MUĞLA grubuna alabiliriz :)

Onur1990
08.Mayıs.2019, 23:31
Teşekkür ederim arkadaşlar. Hoş bulduk. yönlendirmeniz içinde teşekkür ederim. Az sonra kendimi detaylı tanıtmaya çalışacağım.

Onur1990
27.Mayıs.2019, 03:04
İyi geceler raptorriders. Forum kurallarından çok fazla haberim yoktu. Şimdi az biraz biliyorum. kendimi tanıtmaya çalıştım dilim döndüğünce. Daha önce de dediğim gibi Konya da yaşıyorum. Konya dan kaç kişiyiz bilmiyorum. Sadece Mehmet kardeşimden haberim oldu. Başlığında adı üstünde üye olmak istiyorum.

Raci06
27.Mayıs.2019, 09:37
Onur tekrar hoşgeldin diyelim. Foruma sık sık ugrarsan paylaşımlarda bulunur sabahları bir selamı esirgemezssen aramızda bir gönül köprüsü kendiliğnden kurulur zaten. Gerisi tabi Konyadaki katılıma ve üst yönetimin kararına kalır.
Naçizane tavsiyem foruma hergün gel bir selam çak geyik muhabbetlerimize de dahil ol. Motorunla ve hayallerinle ilgili paylaşımlarda bulun. Gerisi gelir zaten.
Tekerine taş değmesin.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur1990
27.Mayıs.2019, 12:11
Eyvallah raci abi. amacım isteğimde bu zaten. çocukluğumdan beri heves ettiğim bir şey bu zaten. hayalim bu. yeni fırsat bulabildim peşinden koşmak için..

ahmet kaşıkçı
27.Mayıs.2019, 12:36
Onur hocam hoşgeldin aramıza keyifli güzel zaman geçirmen dileğiyle...

Onur1990
27.Mayıs.2019, 13:09
Sağolasın Ahmet abi.

Zafer
27.Mayıs.2019, 13:20
Onur hoş geldin aramıza.