PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gidon ve beraberinde tel vb. Takası

dincouzhan
10.Nisan.2019, 16:28
Arkadaşlar merhaba uzun süredir konu açmamıştım zar zor buldum. Daytona üzerinde bazı modellerde orjinal olarak gelen çaylak gidondan arıyorum. Benim 350 nin üzerinde biraz daha alçak konumda olan orjinal gidon var ama öne eğilmeye sebep olduğu için değiştirmek istiyorum. Takasla veya satmaya niyeti olan varsa komple ekipmaniyla söküp değiştirebiliriz. Motorum şuan Kütahya'da ama İst a taşındım ve birkaç ay içinde motoru bi sekilde getirecem nasipse.Bu konuda da fikirlere açığım daha nasıl getireceğime karar veremedim. Takas yapmak isteyen buradan veya 05551007300 watsaptan yazabilir.

CELİL
10.Nisan.2019, 16:56
Arkadaşlar merhaba uzun süredir konu açmamıştım zar zor buldum. Daytona üzerinde bazı modellerde orjinal olarak gelen çaylak gidondan arıyorum. Benim 350 nin üzerinde biraz daha alçak konumda olan orjinal gidon var ama öne eğilmeye sebep olduğu için değiştirmek istiyorum. Takasla veya satmaya niyeti olan varsa komple ekipmaniyla söküp değiştirebiliriz. Motorum şuan Kütahya'da ama İst a taşındım ve birkaç ay içinde motoru bi sekilde getirecem nasipse.Bu konuda da fikirlere açığım daha nasıl getireceğime karar veremedim. Takas yapmak isteyen buradan veya 05551007300 watsaptan yazabilir.

Merhaba Oğuzhan İstanbula hoş geldin :)

Motoru taşıma işini otogardaki otobüsler bağajına alıyor ancak travogo otobüslere sığıyor otagarda muavinleri bul onlar işi çözer pazarlıkla fiyat 200 tl civarıydı kolay gelsin 8)

FouL
10.Nisan.2019, 17:55
Bende çaylak siyah orginal gidon var..fakat ben gidonumu krom ape gidon ile değiştirdiğim için ancak size satabilirim.. madem istanbuldasınız haftalık toplantımıza katılırsınız hem tanışırız sohbet eder hemde fiyat konuşuruz.. sevgiler

dincouzhan
10.Nisan.2019, 17:59
Sağol abi eyvallah önümüzdeki İst buluşmasına katılmak istiyorum nasipse yüzyüze de görüşürüz insallah. Yalovaya kadar sürüp feribotla gecsem mi diyorum acaba çok mu yorucu olur

dincouzhan
10.Nisan.2019, 18:01
Eyvallah abi inşallah katılmak istiyorum toplantıya konuşalım tabi ki. bir de senin foto göz mü kırpıyor yoksa bana mı öyle geliyor :)

CELİL
10.Nisan.2019, 18:07
Sağol abi eyvallah önümüzdeki İst buluşmasına katılmak istiyorum nasipse yüzyüze de görüşürüz insallah. Yalovaya kadar sürüp feribotla gecsem mi diyorum acaba çok mu yorucu olur

Sürüş tecrüben varsa havalar düzelince sürerek gelinebilir sen kendine makinene güveniyorsan olabilir

Zafer
10.Nisan.2019, 18:28

Hoşgeldin kardeşim zaman sıkıntın yoksa yol yaparak gel havalarda açtı artık yal yapmak için bulunmaz bir fırsat bence haftalık buluşmalarda görüşmek dileğiyle.

dincouzhan
10.Nisan.2019, 18:52
Hoşbulduk abi motora da kendime de güveniyorum özlemiştim zaten yol yaparak gelicem gibi bakalım inşallah

erkopaşa
10.Nisan.2019, 19:59
Oğuzhan tekrardan hoş geldin. Forumda aktif olman dileğiyle. Tekerine taş değmesin.
Bence motoru sürerek getir fırsatı değerlendirmek lazım [emoji2937][emoji2937][emoji2937]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eray Aksoy
10.Nisan.2019, 20:01
Hoşbulduk abi motora da kendime de güveniyorum özlemiştim zaten yol yaparak gelicem gibi bakalım inşallah

Oğuzhan vallahi on numara insanların arasına katılıyorsun.Senin yerinde olsam milleti bıktırana kadar her bir şeyi sorar öğrenirdim.Eksik olduğunu hissettiğin her konuyu danışırdım.Maşallah hepsi birer hazine.Uzak durmayıp katılım yaptığın sürece çok keyif aldığını göreceksin.Senin için her şeyin iyisini dilerim 8)

dincouzhan
10.Nisan.2019, 20:57
Sağolun varolun inşallah araniza katilabilirsem öğreneceğim çok şey olacak tabi ki tecrübe ve bilgilerinizden