PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'dan bir kişi daha aranızda inşallah

dağcı
22.Eylül.2007, 12:50
Ankara'dan bir kişi daha aranızda inşallah. İnşallah diyorum çünkü henüz bir motorum yok.
Bir tane edinmek için araştırırken Regal-Raptoru oldukça beğendim ve bu arada bu siteye takıldım kaldım.
İsmim Barış KOÇAK, 32 yaşındayım ve A.Ayrancı'da oturuyorum.
Tam bir DOĞA aşığıyım. Bir sene öcesine kadar dağcılık yapıyordum, şuan işlerimin yoğunluğundan sadece kurucularından olduğum kulübün eğitmenliğini yapıyorum.
Biyoloğum ve bir firmada laboratuvar cihazları satış sorumlusuyum.
Motor tutkusu ise genlerimde var. Dedem 60 yaşına kadar BMW R60 ıyla gezdi, babam ikinci kez ölümden dönünce bırakmış, ben ise 13 yaşımda amcamın gözetiminde dedemin motoruyla başladım, lise ve üniversite zamanında amcamın motorunu kullanırdım ama kendime ait bir motorum olmadı ve yaklaşık 6-7 yıldır hiç kullanmadım.
Ayrıca A2 ehliyetim de henüz yok. Ama hepsi olacak inşallah. Yavaş yavaş...
En kısa zamanda bir R.Raptor alıp aranızda olmak için can atıyorum.
Sanırım oldukça fazla konuda yardımınıza ve desteğinize ihtiyacim olacak. Şimdiden teşekkürler...

Aksu
22.Eylül.2007, 13:04
Aramıza hoşgeldin Barış. Sen eski motocu sayılırsın ne de olsa tecrüben var. İnşallah en kısa zamanda Regal Raptor marka motorunu da alır, mevsim kapanmadan olabilecek bir etkinliğe katılırsın.

OturanBull
22.Eylül.2007, 13:11
Hoşgeldin Arkadaşım Bende Gidip Gidip Geliyorum :D

Aksu
22.Eylül.2007, 13:34
Ömer birdaha gitmek yok. Yazmaya ara verebiliriz ama gitmek yasak. Motorunun da değerini bil, senin motorlardan ithal edilmiyormuş yani kıymete bindi.

rigormortis
22.Eylül.2007, 13:54
Aramıza Hoşgeldin HEMŞERİM..:D

inci
22.Eylül.2007, 14:15
hoşgeldiniz...motordan önce hazır sezon da bitmişken ehliyet için harekete geçin ve yeni sezona ehliyetli ve motorlu girin ....

aidikurt
22.Eylül.2007, 15:08
Ankaralı kardeşim aramıza hoşgeldin.Katılımcı ve paylaşımcı olman dileğiyle.

deep-impact
22.Eylül.2007, 15:15
Eeee ankaralı arkadaşlardan birtoplantı istemenin zamanı geldi galiba şöyle bir organizasyon yapında fotğraflarına bakalım sizleri daha yakından tanıyalım.

okan
22.Eylül.2007, 15:23
barış hoşgeldin kardeşş...

ÇeLeBi MuRaT
22.Eylül.2007, 16:56
Hoş geldin...

---Ankaradanmı?
---Evet
----Yukarı ayrancı...
----yok
----Aşşağı ayrancı
---- yok dedikya kardeşim :P:P

xerline
22.Eylül.2007, 18:02
hoşgeldin kardeşim

MaRaNtZz
22.Eylül.2007, 18:35
Aramıza hoşgeldiniz...

lunatic
22.Eylül.2007, 19:13
1.

yenikoylu_ua
22.Eylül.2007, 20:00
Barış aramıza hoşgeldin en kısa zamanda RR ına kavuşman dileğiyle

aslanburclu
22.Eylül.2007, 23:03
barış kardeşim hoş geldin aramıza kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle (her zaman yardımına hazırım)

sancezz
23.Eylül.2007, 01:55
hos geldınız aramıza bız regallerlede dag cıkıyoruz cekın altınıza bır regal bakın nasıl tırmanıyor :cheesy: :cheesy:

RoS
23.Eylül.2007, 01:57
hoş geldin...

dağcı
23.Eylül.2007, 02:07
Hoşbulduk...
Bu sıcak ve yakın karşılamadan dolayı hepinize teşekkür ederim...

ÇeLeBi MuRaT
23.Eylül.2007, 03:30
DaHA nedirki bu ...Yaz bir gelsin sen bak sıcağı o zaman regal sıcaklığı ile 80 derece oluyor...Yerinde duramıyon..

Biri onu durdursun......... :P

ToMCaT
23.Eylül.2007, 15:04
Barış.. hoşgeldin kardeş aramıza...

OturanBull
24.Eylül.2007, 11:17
Ömer birdaha gitmek yok. Yazmaya ara verebiliriz ama gitmek yasak. Motorunun da değerini bil, senin motorlardan ithal edilmiyormuş yani kıymete bindi.

Oooo Abi Bizimki Nadide Parça Oldu Yane Ölemi?

altug
24.Eylül.2007, 18:39
hoşgeldiniz.

Hoşgeldin Arkadaşım Bende Gidip Gidip Geliyorum :D

ömer kardeş sende hoşgeldin tekrar

gençer
24.Eylül.2007, 18:57
benimde motor tutkum vardı(tabiiki hala var).. bu siteyi görünce tutuldum kaldım.. ilk toplantıya giderek nasıl bir raptor almam gerektiğini danıştım..sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldu.. artık bir RR ım var yakında da ehliyetim oluyor.
yani demek istediğim bunlar hepimizin başından geçiyor ve çok güzel şeyler..

dede, baba , amca derken ... eee sende doğuştan motorculuk var . umarım en kısa zamanda motoruna ve ehliyetine kavuşursun. seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.. hoşgelmişsin...

iakyurek
24.Eylül.2007, 22:18
hoş geldin angaralım memleketlim.... yav ankara artık toplaşın hele bi araya yavvv :D :D :cheesy:

dağcı
25.Eylül.2007, 18:56
benimde motor tutkum vardı(tabiiki hala var).. bu siteyi görünce tutuldum kaldım.. ilk toplantıya giderek nasıl bir raptor almam gerektiğini danıştım..sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldu.. artık bir RR ım var yakında da ehliyetim oluyor.
yani demek istediğim bunlar hepimizin başından geçiyor ve çok güzel şeyler..

dede, baba , amca derken ... eee sende doğuştan motorculuk var . umarım en kısa zamanda motoruna ve ehliyetine kavuşursun. seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.. hoşgelmişsin...

Teşekkürler...
Ama sezonu kapattık sayılır, ben senden farklı olarak önceliği ehliyete vereyim diyorum.
Ne dersiniz?

ÇeLeBi MuRaT
25.Eylül.2007, 19:48
Eğitim şart... :mrgreen: :scared: