PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedek Parça ve Aksesuar Önerisi

ardadogan
19.Haziran.2019, 17:03
Herkese merhaba, yeni almış olduğum motorum için yedek parça ve aksesuar temini yapmak istiyorum ancak hem tecrübesiz hem de konuda bilgisizim.
Motorum Regal Raptor Daytona 6-C
Siyah alet kutusu kapağı , siyah ayna ve siyah elcik takımı arıyorum. Temin edebilecek veya internet üzerinden alabileceğim önerilerde bulunursanız çok sevinirim. İyi günler.

cicada
20.Haziran.2019, 10:11
Herkese merhaba, yeni almış olduğum motorum için yedek parça ve aksesuar temini yapmak istiyorum ancak hem tecrübesiz hem de konuda bilgisizim.
Motorum Regal Raptor Daytona 6-C
Siyah alet kutusu kapağı , siyah ayna ve siyah elcik takımı arıyorum. Temin edebilecek veya internet üzerinden alabileceğim önerilerde bulunursanız çok sevinirim. İyi günler.

Merhaba Arada kardeşim.

Regal raptor yetkili parçacısı 0532 455 1826 fakat parçalar burada pahalı oluyor.

İnternette değişik parçacılar var ayrıca n11 yada gittigidiyor gibi sitelerden de bulabiliyorsun. internetten almak çok daha uyguna geliyor. Sanayideki parçacılardan bile ucuza alabiliyorsun internetten.

İnternette bulamadığını mecburen orginal parçacısından almak zorunda kalıyoruz ve normalden 2 yada 3 kat daha pahalıya almış oluyoruz.

Kendine iyi bak....