PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TAM BİZE GÖRE Bİ MAĞAZA

regalci1903
22.Eylül.2007, 17:14
Evet arkadaşlar dediğim gibi tam bize göre bi mağaza belki gören veya bilen olabilir belki yayınlanmış bile olabilir yayınlandıysada göremedim şimdiden özür.Mağazada istediğiniz her şey var montlar bereler eldiven yani görmenizi tavsiye ederim.

http://www.istanbulhudsonleather.com/index.htm

deep-impact
22.Eylül.2007, 19:47
On numara bir mağaza ordan bir iki birşey almak lazım.

yenikoylu_ua
22.Eylül.2007, 20:03
işe yarar şeyler var gidip bide yerinde görmek lazım

ÇeLeBi MuRaT
22.Eylül.2007, 21:08
fiyatlar uygun..Güzel aksesuarlarda var.. 8)

deep-impact
22.Eylül.2007, 21:44
Evet ya fiyatlar uygun oradan bir kemer tokası birde bandana beğendim ama gönderirilermi acaba.

emrahkucukgirgin
22.Eylül.2007, 22:12
OOOoooo good morning... Ben kendime bir mont, bir chap, eşime bir mont, iki eldiven aldım bile... Fiyatlar da çok iyi mallar da...

yeaks
22.Eylül.2007, 22:35
ismet abim senle gidelim beraber oraya bigün ya yelekler ceketler çok hoşuma gitti valla

regalci1903
23.Eylül.2007, 23:01
[quote="yeaks"]ismet abim senle gidelim beraber oraya bigün ya yelekler ceketler çok hoşuma gitti valla[/quote

ne demek başımla sen beğendiklerini belirle hoş oraya gidince onu bunu diyecen ama neyse görüşürüz...

sancezz
23.Eylül.2007, 23:05
bence toplu gıdelım hem ındırım uygulatırız yavv bıseyler alalım kıslık :P :mrgreen: :P :mrgreen:

yeaks
23.Eylül.2007, 23:09
bence toplu gıdelım hem ındırım uygulatırız yavv bıseyler alalım kıslık :P :mrgreen: :P :mrgreen:

ya olum amma beleşçi oldun ya kaska da para vermiyon zaten 10 milyonluk kaskla dolaşıyon vizörü bile yok :mrgreen: :mrgreen:

sancezz
23.Eylül.2007, 23:11
aga yaa alemsın vızoru garajda sokmustum yaza gırerken sımdı takıcam ama dıyom sole bı 20 ytl kask arıyom bulursan haber ver kaskı hayat kurtasın dıye degıl polıs cevırınce cezadan kurtulmak ıcın takıyoz ecel gelınce kaska gerek kalmaz :P :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops:

yeaks
23.Eylül.2007, 23:12
lan bi git işine ya bişi demiom ben daha sana :D 20 ytl ye kask arıyomuş ben buldum olum 1 ytl ye bizim burda kase satıyolar iki yanına iki delik bide ip tutturdunmu tamamdır

regalci1903
23.Eylül.2007, 23:15
arkadailar kavga etmeyin 25 ytl te nazi kaskları var
ondan alıverin birer tane 8)

sancezz
23.Eylül.2007, 23:16
lan bi git işine ya bişi demiom ben daha sana :D 20 ytl ye kask arıyomuş ben buldum olum 1 ytl ye bizim burda kase satıyolar iki yanına iki delik bide ip tutturdunmu tamamdır yaa yeaksım denedım olum olede komık duruyor bana yazlık teflon tava lazım :P :P :P :P :P :P

Deli çerkes
23.Eylül.2007, 23:20
Daha basit bir formül var yunus Emre, 5 litrelik pet şişenin ağzını kafan girecek kadar kesip içine gazete kağıdı tıkıştır. yağmurdan ve soğuktan koruyacağı kesin, darbe için bir şey diyemem.birde bu halde polis çevirmesinde ne denilir hiç bilemiyorum.

sancezz
23.Eylül.2007, 23:23
Daha basit bir formül var yunus Emre, 5 litrelik pet şişenin ağzını kafan girecek kadar kesip içine gazete kağıdı tıkıştır. yağmurdan ve soğuktan koruyacağı kesin, darbe için bir şey diyemem.birde bu halde polis çevirmesinde ne denilir hiç bilemiyorum. bencede yeaksım olayı sen baslattın okuayan senın kaska ıhtıyacın oldugunu sanıyor yok yeaksım ben bıtane huni bulcam sonra taksımde regalle fırtına estırcem ordanda bı bakırkoy yaparım :P :P :P :P :P :P :P :P

yeaks
23.Eylül.2007, 23:31
nefret ediyorum nazi kasklardan... yarım kasklardan... ya fullface olucak yada çeneden açılır

sancezz
24.Eylül.2007, 00:07
nefret ediyorum nazi kasklardan... yarım kasklardan... ya fullface olucak yada çeneden açılır nazlanma yeaksım al bı nazı tak kafana merak etme 4 dunya savası boyle gıderse clubde cıkacak sendende ne dıktator olur hee benden fossss :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: