PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vl 800 AILENIN YENI UYESIYLE ANKARA FESTIVALINE GIDERKEN

Zafer
05.Temmuz.2019, 13:52
Rr Ailesinin yeni üyesiyle Ankara festivali yolunda.👍

CELİL
05.Temmuz.2019, 14:06
Zafer Hayırlı olsun maşallah çok temiz güzel makine kazasız belasız keyifle kullan inşallah nazar

cicada
05.Temmuz.2019, 14:36
Kazasız belasız sevinçle güzelliklerle kullan inşallah. hayırlı olsun :)

Zafer
05.Temmuz.2019, 15:13
Zafer Hayırlı olsun maşallah çok temiz güzel makine kazasız belasız keyifle kullan inşallah nazar

Teşekkürler Baskanim

Zafer
05.Temmuz.2019, 15:14
Kazasız belasız sevinçle güzelliklerle kullan inşallah. hayırlı olsun :)

Allah razı olsun kardeşim çok sağol daha güzeli senin olsun inş.

Raci06
05.Temmuz.2019, 15:33
Oo zafer çok hızlısın. Yeni makinen hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan inşallah.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eray Aksoy
06.Temmuz.2019, 04:34
Zafer hayırlı olsun.Kazasız belasız günlerde binersin inşallah.Çok sevindim senin adına.Model,km ve fiyat bilgisini paylaşırsan sevinirim mahsuru yoksa ?

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
07.Temmuz.2019, 20:17
Önce motoru gördüm sonra konuyu [emoji16][emoji16][emoji16]

Bu sefer de böyle olsun, hayırlı uğurlu olsun [emoji4][emoji106][emoji106]

Mehmet A.

Ömer
07.Temmuz.2019, 23:25
Maşallah çok güzel hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız keyiflice kullanman dileğiyle nazar değmesin.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkopaşa
08.Temmuz.2019, 04:49
Zafer güzel makina gerçekten güle güle kullan. Rabbim kaza bela vermesin. Gurupta 3 tane volisia olduk maşallah diyelim nazar değmesin.[emoji2937]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:00
Zafer güzel makina gerçekten güle güle kullan. Rabbim kaza bela vermesin. Gurupta 3 tane volisia olduk maşallah diyelim nazar değmesin.[emoji2937]

teşekkürler Erkan Abi Allah razi olsun nazar deyince sanırım birinin nazarı degdi:cheesy: kucük bir badire atlattık dönuş yolunda8)

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:02
Maşallah çok güzel hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız keyiflice kullanman dileğiyle nazar değmesin.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler ömer abim Allah razı olsun.

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:06
Oo zafer çok hızlısın. Yeni makinen hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan inşallah.

Çok sağol Raci abi evet biraz hızlı oldu. Senınle ve tüm Ankara ekibiyle tanışmak güzeldi. hersey için tesekkürler8)

Mehmet A.
teşekkürler Erkan Abi Allah razi olsun nazar deyince sanırım birinin nazarı degdi:cheesy: kucük bir badire atlattık dönuş yolunda8)Hayırdır geçmiş olsun abi

Mehmet A.

Zafer
Önce motoru gördüm sonra konuyu [emoji16][emoji16][emoji16]

Bu sefer de böyle olsun, hayırlı uğurlu olsun [emoji4][emoji106][emoji106]

Mehmet A.

sağol mehmet buseferde boyle olsun :)

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:09
Zafer hayırlı olsun.Kazasız belasız günlerde binersin inşallah.Çok sevindim senin adına.Model,km ve fiyat bilgisini paylaşırsan sevinirim mahsuru yoksa ?

Aldığım da 25bin km 2004 model fiyat 29500 lastikler yaklasık 3 bin km önce degişmiş.

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:13
Hayırdır geçmiş olsun abi

Mehmet A.

önemli bir şey yok cok sukur kardeşim yok calışmasından dolayı dubanın bıınden kacamadım ön lastıge takıldı lastıgı kıtledi dengemi kaybettim. azcık dustuk.:soru?

newmoon06tr
08.Temmuz.2019, 10:16
önemli bir şey yok cok sukur kardeşim yok calışmasından dolayı dubanın bıınden kacamadım ön lastıge takıldı lastıgı kıtledi dengemi kaybettim. azcık dustuk.:soru?Zafer tekrar hayırlı uğurlu olsun, güle güle güzel günlerde kullanman dileğiyle.
Bu arada geçmiş olsun, önemli bir durum yoktur umarım. Allah beterinden korusun.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
08.Temmuz.2019, 10:19
Abi tekrar geçmiş olsun.
İnş nazarı mazar kalmamıştır son olur. Allah beterinden sakınsın sizleri.

Mehmet A.

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:44
Zafer tekrar hayırlı uğurlu olsun, güle güle güzel günlerde kullanman dileğiyle.
Bu arada geçmiş olsun, önemli bir durum yoktur umarım. Allah beterinden korusun.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok sagol Ali abi daha iyileri sizlerin olsun inş. Yok cok sukur abi önemli bir durum yok biraz sıtres yasattı sanırım hafif bilek agrısı ile atlattık Allaha şükür cok sagol.

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:45
Abi tekrar geçmiş olsun.
İnş nazarı mazar kalmamıştır son olur. Allah beterinden sakınsın sizleri.

Mehmet A.

Amin kardeşim cümlemizi inş.

Raci06
08.Temmuz.2019, 10:52
Amin kardeşim cümlemizi inş.Zafer geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Yaralanma kırık vs olmadan atlatılmış buna şükür.

Zafer
08.Temmuz.2019, 10:55
Zafer geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Yaralanma kırık vs olmadan atlatılmış buna şükür.

çok sağol Raci abi evet çok şükür.

cicada
08.Temmuz.2019, 10:55
Çoook çoook geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin inşallah...

Eray Aksoy
08.Temmuz.2019, 11:12
Aldığım da 25bin km 2004 model fiyat 29500 lastikler yaklasık 3 bin km önce degişmiş.Çok temiz makine almışsın maşallah.Allah kaza bela vermesin diyeceğim ama ufak bir sıkıntı yaşamışsın.Allah beterinden korusun.Ben de Volusia ları üçledik diye seviniyordum.Bir problem durumunda bu motoru ne kadar çok kullanan arkadaşımız olursa o denli sağlıklı bir bilgi akışı ve yardımlaşma olur.Inşallah sende ve sonra motorda can sıkacak bir şey yoktur ? Tekrar tekrar geçmiş olsun dostum.

erkopaşa
08.Temmuz.2019, 11:29
Zafer çok geçmiş olsun. Çok şükür hafif atlatmışsın, rabbim daha beterlerinden korusun. Aman dikkat [emoji2937]

Zafer
08.Temmuz.2019, 16:36
Çok temiz makine almışsın maşallah.Allah kaza bela vermesin diyeceğim ama ufak bir sıkıntı yaşamışsın.Allah beterinden korusun.Ben de Volusia ları üçledik diye seviniyordum.Bir problem durumunda bu motoru ne kadar çok kullanan arkadaşımız olursa o denli sağlıklı bir bilgi akışı ve yardımlaşma olur.Inşallah sende ve sonra motorda can sıkacak bir şey yoktur ? Tekrar tekrar geçmiş olsun dostum.

Sağol Eray abi yok Allaha çok şükür önemli bir durum.

Zafer
08.Temmuz.2019, 16:37
Zafer çok geçmiş olsun. Çok şükür hafif atlatmışsın, rabbim daha beterlerinden korusun. Aman dikkat [emoji2937]

Amin Erkan abi çok sağol. Rabbim Hepimizi korusun inşallah.