PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya'dan Herkese Merhaba

cnbx42
22.Mart.2021, 10:52
Merhaba
Konya'dan Emre Ben 30 Yaşındayım aranızda olmaktan mutluluk duyarım İnşallah. (https://canbilya.com/)
Çalıştığım firmadan dolayı fren ve rulmanlar hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağım.

ulaire
22.Mart.2021, 11:02
Merhaba
Konya'dan Emre Ben 30 Yaşındayım aranızda olmaktan mutluluk duyarım İnşallah. (https://canbilya.com/)
Çalıştığım firmadan dolayı fren ve rulmanlar hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağım.Aramıza hoşgeldin

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
22.Mart.2021, 11:15
Merhaba Emre Konya 'dan aramıza hoş geldin 👍
Yalnız bir hatırlatma yapayım satış ve reklam amaçlı paylaşımlar forumumuzda yasaktır .
Fakat arkadaşların ihtiyaç duyduğu parçalar sizde olursa talep doğrultusunda paylaşım yapabilirsin . 👍

cnbx42
22.Mart.2021, 11:17
Merhaba Emre Konya 'dan aramıza hoş geldin 👍
Yalnız bir hatırlatma yapayım satış ve reklam amaçlı paylaşımlar forumumuzda yasaktır .
Fakat arkadaşların ihtiyaç duyduğu parçalar sizde olursa talep doğrultusunda paylaşım yaparsın . 👍

Merhaba hoşbuldum.
Reklam veya satış amacıyla kayıt olmadım gerçekten parça ihtiyacı olan forum üyelerine firmamızda ürünleri var ise ürün kodlarını sorabilirler varsa satış ekibiyle görüşüp yardımcı olmaya çalışırım inşallah.

CELİL
22.Mart.2021, 11:18
Merhaba hoşbuldum.
Reklam veya satış amacıyla kayıt olmadım gerçekten parça ihtiyacı olan forum üyelerine firmamızda ürünleri var ise ürün kodlarını sorabilirler varsa satış ekibiyle görüşüp yardımcı olmaya çalışırım inşallah.

Motosiklet rulman ve fren üzerinemi firmada neler var

cnbx42
22.Mart.2021, 11:26
Firmanın 2 adet alanı var. Üretim Fabrikasında Fren ve Fren Ekipmanları üretimi ABS Sensör Dişlisi , Fren Balatası , Fren Diski gibi tamamen kendi üretim çatısı altında üretim fabrikası.

Birde ithalat ve ihracatını yaptığı Rulman ürünleri var. (https://canbilya.com/)Örnek sabit bilyalı rulmanlar , konik makaralı rulmanlar , segman keçe gibi tüm çeşitler var. Özelliği ihtiyaç doğrultusunda müşterilere ürün tedariği yapabilmektedir.

CELİL
22.Mart.2021, 11:28
Firmanın 2 adet alanı var. Üretim Fabrikasında Fren ve Fren Ekipmanları üretimi ABS Sensör Dişlisi , Fren Balatası , Fren Diski gibi tamamen kendi üretim çatısı altında üretim fabrikası.

Birde ithalat ve ihracatını yaptığı Rulman ürünleri var. (https://canbilya.com/)Örnek sabit bilyalı rulmanlar , konik makaralı rulmanlar , segman keçe gibi tüm çeşitler var. Özelliği ihtiyaç doğrultusunda müşterilere ürün tedariği yapabilmektedir.

Aklımızda olsun 👍
Fren balata imalat motosiklet içinmi örneğin benim Dragstar xvs 650 arka fren balatası varmı

cnbx42
22.Mart.2021, 13:56
Aklımızda olsun 👍
Fren balata imalat motosiklet içinmi örneğin benim Dragstar xvs 650 arka fren balatası varmı

Fren kısmında genellikle ağır vasıta ürünleri mevcut. OEM kodları web sitesinde ekli aslında. OEM kodları verebilirseniz kontrolünü yaparım ama genellikle dediğim gibi ağır vasıta ürünleri mevcut fren ekipmanları üretiminde.

Rulman konusunda her türlü rulman var.

HakanSpyder
22.Mart.2021, 14:11
Emre aramiza hoş geldin.

erkopaşa
22.Mart.2021, 15:10
Emre hoş geldin, hayırlı işler diliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cnbx42
22.Mart.2021, 17:05
Teşekkür ederim hoşbuldum gerçekten çok sıcak kanlısınız :)

bulentbc
22.Mart.2021, 17:06
Aramıza hoşgeldın Emre.

cnbx42
22.Mart.2021, 17:09
Teşekkür ederim hoş bulduk.

korucuoglusemih
22.Mart.2021, 17:26
RR ailesine hoşgeldiniz :)

Greywolf
22.Mart.2021, 21:00
Aklımızda olsun

baskanim senin makinaya bi mann ya da iveco balata cakalim... saglam tutar herhalde :) :)

newmoon06tr
22.Mart.2021, 21:05
Emre, RR Foruma hoş geldin. Ankara'dan selamlar

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
23.Mart.2021, 11:42
Hoşgelişler olsun [emoji4][emoji4][emoji4]

İmza:
İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

CerberuS
24.Mart.2021, 21:31
Hoşgeldin...