PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dragstar 650 "Freze" "Drive Shaft" Problemi!

Babushinka
18.Nisan.2021, 02:26
Abilerim, dostlarım selam. Birkaç gün evvel motosikletimde oluşan bir arıza sebebiyle ustamı ziyaret ettim. Şarf aktarma dişlisinin kırıldığını tespit ettik. Önceki arkadaş muhtemelen sorun yaşamış ve götürdüğü kişi her kimse (Usta demeye bile dilim varmıyor) bu iki parçayı birbirine kaynaklamış. Evet, çeliği kaynaklamış.. Bu parçayı ne kadar arasam da bulamadım bu yüzden geçici çözüm olarak biz de aynı işlemi daha dikkatli bir şekilde yaptık. İdareten. Bu süreçte bu parçayı bulmam gerekiyor. Bu durumu yaşayan var mı? Parçayı nereden ve nasıl temin edebilirim? Yorumlarınızı bekliyorum.

CELİL
18.Nisan.2021, 11:41
Merhaba Bahadır geçmiş olsun bu sorun malesef dragstarlar eski makine
olduğundan çok görülüyor ve tamiri büyük para tutuyor çözüm1. yetkili servisleri araman lazım bazılarında yenisi var ama büyük para veya çözüm 2. çıkma temiz parça bakıcan oda zor bulunuyor veya çüzüm 3. Dişli imal eden yerlerde yenisini yaptırıcan bu seçeneği köyceğızdeki Deniz arkadaşımız yaptırdı uygun fiyata ve işlemden memnun; yapan yerin kartını altta resmini koyuyorum işini görür inşallah kolay gelsin 👍
2560

Babushinka
18.Nisan.2021, 14:43
Merhaba Bahadır geçmiş olsun bu sorun malesef dragstarlar eski makine
olduğundan çok görülüyor ve tamiri büyük para tutuyor çözüm1. yetkili servisleri araman lazım bazılarında yenisi var ama büyük para veya çözüm 2. çıkma temiz parça bakıcan oda zor bulunuyor veya çüzüm 3. Dişli imal eden yerlerde yenisini yaptırıcan bu seçeneği köyceğızdeki Deniz arkadaşımız yaptırdı uygun fiyata ve işlemden memnun; yapan yerin kartını altta resmini koyuyorum işini görür inşallah kolay gelsin [emoji106]
2560Başkanım çok teşekkür ederim. Birkaç gündür yapıyorum araştırmasını fakat henüz çıkma bulamadım. Kendi bayiisinde de yok, adamlar parçayı bile tanımıyor neredeyse. Bakalım kısmet nereye götürecek bizi.

MAR-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi