PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseriden selamlar :)

Miracya
23.Mayıs.2021, 02:26
Merhaba. Grubun henüz yeni bir üyesiyim, Regal raptor dd 250e-9b aldım geçen hafta ve gruba da bu şekilde dahil oldum. Ankarada okuyorum fakat pandemi döneminde Kayseride yaşıyorum Müzik Öğretmenliği öğrencisiyim. Henüz motosiklet ile ilgili bir tecrübem ve bilgim yok öğrenmek istedikçe burdan sizlere danışmak isterim :)

ulaire
23.Mayıs.2021, 03:05
Kafana takılan herşeyi sorabileceğin tecrübeli dostların yardımcı olmak için tabiri caizse sıraya girdiği bir ortama tekrardan hoşgeldin. Okullar açılıp döndüğünde Ankara ekibi ile de kaynaşırsınız buluşmalar sürüşler sohbet muhabbet neyse bunları zamanla görerek daha iyi anlarsın zaten[emoji869]. İlk motorun ile keyifli tadına doyum olmaz sürüşlerin olsun tekerine taş değmesin.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eray Aksoy
23.Mayıs.2021, 03:46
Hoşgeldin Miraç,

Motorun hayırlı olsun.Kazasız belasız kullan inşallah. Ankara Teşkilatı çok candan ve samimidir. Bu işin inceliklerini, her tür soru ve sıkıntını sorup destek alabileceğin dostlarımız Ankara da sana seve seve yardımcı olurlar. Pandemi sonrası mutlaka gidip tanışmanı tavsiye ederim.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
23.Mayıs.2021, 08:52
RR forumlarına hoşgeldiniz.. makinanızı güzel gunlerde kullanmak nasip olsun..

CerberuS
23.Mayıs.2021, 09:29
Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan.

CELİL
23.Mayıs.2021, 09:56
Merhaba Miraç Kayseriden aramıza hoş geldin 🖐
Yeni makinen hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullan inşallah nazar 👍

Mehmet A.
23.Mayıs.2021, 10:25
Hoşgelişler olsun [emoji4][emoji4][emoji4]

İmza:
İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

erkopaşa
23.Mayıs.2021, 10:48
Miraç hoş geldin Ankara’dan çok selamlar
Motorun hayırlı olsun, bakkala ekmek almaya gitsen full ekipman git, önce güvenlik [emoji2937][emoji2937][emoji2937]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

newmoon06tr
23.Mayıs.2021, 10:48
Miraç RR Foruma hoşgeldin, motorun hayırlı olsun, Allah tekerine taş degdirmesin.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusuf K.
23.Mayıs.2021, 10:54
Miraç foruma hoş geldin. Yollarda ve forumda aktif olman dileğiyle tekerin hep düz bassın [emoji2937]

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bulentbc
23.Mayıs.2021, 11:03
Hoşgeldın Miraç , yeni makinan hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin, forumda aktif olma dileğiyle.

cicada
23.Mayıs.2021, 11:05
Miraç foruma ve aramıza hoşgeldin.
Yeni motorun hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Tekerine taş değmesin [emoji2937][emoji2937][emoji2937]

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KaanGny
23.Mayıs.2021, 14:14
Merhaba. Grubun henüz yeni bir üyesiyim, Regal raptor dd 250e-9b aldım geçen hafta ve gruba da bu şekilde dahil oldum. Ankarada okuyorum fakat pandemi döneminde Kayseride yaşıyorum Müzik Öğretmenliği öğrencisiyim. Henüz motosiklet ile ilgili bir tecrübem ve bilgim yok öğrenmek istedikçe burdan sizlere danışmak isterim :)

Hoşgeldin Miraç. Motorun hayırlı olsun, tekerine taş değmesin [emoji1317]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eluh
23.Mayıs.2021, 18:10
Mirac hosgeldin,

Tekerine tas degmesin, guzel gunlerde kullanman dilegiyle.

Sent from my Galaxy J6+ using Tapatalk

HakanSpyder
24.Mayıs.2021, 06:34
Hayirli ugurlu olsun motorun hosgeldiniz

Ömer
24.Mayıs.2021, 09:31

Miraç motosikletin hayırlı olsun, aramıza hoşgeldin...

Miracya
25.Mayıs.2021, 01:19
Herkese çok teşekkür ederim. Çok güzel bir birliktelik,ortam var umarım daha da artarak devam eder :)

Zafer
26.Mayıs.2021, 08:53

Miraç RR Ailesine ve RR formuna hoş geldin. Motorsikletin hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah. Ankara da hepsi birbirinden değerli Abileirmiz kardeşlerimiz var şiddetle tanışmanı tavsiye ederim. Tekerine taş degmesin.8)