PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : amerikan park modüllü sinyal???

erdemsr1
11.Haziran.2021, 11:33
Herkese selamlar 350 spyder motorum için amerikan park modüllü led sinyal takımı yaptırmayı düşünüyorum.bu tip sinyal takımında 3 kablo bulunuyor ancak bildiğiniz gibi normalde 2 kablo mevcut.yeni nesil motorlarda montajları mevcut ancak benim yavruya uyumlu olurmu olursa nasıl olur bilmiyorum.Daha önce yaptıran kardeşimiz var ise bilgi verebilir mi?

rr250e9kırmızı
11.Haziran.2021, 11:47
Herkese selamlar 350 spyder motorum için amerikan park modüllü led sinyal takımı yaptırmayı düşünüyorum.bu tip sinyal takımında 3 kablo bulunuyor ancak bildiğiniz gibi normalde 2 kablo mevcut.yeni nesil motorlarda montajları mevcut ancak benim yavruya uyumlu olurmu olursa nasıl olur bilmiyorum.Daha önce yaptıran kardeşimiz var ise bilgi verebilir mi?Merhaba Gorsel paylasabilirsen yardimci olmaya calisirim abicim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdemsr1
11.Haziran.2021, 11:54
2601. ürün bu.modüllü bir ürün motoruma çok yakışacağını düşünüyorum ayrıca modern de gösterir ancak tesisat kaldırır mı bilmiyorum henüz satın almadım

CELİL
11.Haziran.2021, 13:32
Merhaba Erdem aramıza hoş geldin 🖐
Forum geleneğimiz gereği tanışma başlığımızda kendini tanıtırsan seviniriz 👍

Soruna gelince amerikan park özellikle resimdeki led ampüllü sinyal tesisata yük vermez sorun olmaz bağlayabilmek için makinenin park ampullerinden her sinyal için bir kablo daha çekmen gerek kolay gelsin 👍
Not. Led sinyal takınca ona uyumlu sinyal filaşörüde takman gerek orjinali led ile uyumsuz

Mehmet A.
11.Haziran.2021, 16:20
Not. Led sinyal takınca ona uyumlu sinyal filaşörüde takman gerek orjinali led ile uyumsuz

Bu önemli bende klasikte sinyalleri led yapmıştım. Sanki lambalardan biri patlamış gibi sinyal frekansı değişti [emoji106][emoji106]

rr250e9kırmızı
11.Haziran.2021, 21:26
Merhaba Erdem aramıza hoş geldin [emoji870]
Forum geleneğimiz gereği tanışma başlığımızda kendini tanıtırsan seviniriz [emoji106]

Soruna gelince amerikan park özellikle resimdeki led ampüllü sinyal tesisata yük vermez sorun olmaz bağlayabilmek için makinenin park ampullerinden her sinyal için bir kablo daha çekmen gerek kolay gelsin [emoji106]
Not. Led sinyal takınca ona uyumlu sinyal filaşörüde takman gerek orjinali led ile uyumsuzTesekkurler celil baskanim

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi