PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spyder 350 karbüratör

erdemsr1
12.Haziran.2021, 21:54
Merhabalar abilerim 350 spyder motorumun jiglesinde bir sorun var jigleyi yukarı kaldirdigimda motor çalışmayı yavaşlatıyor ve stop ediyor sorunun kaynağı ne olabilir müsait olduğum zaman video da paylaşacağım

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
12.Haziran.2021, 22:08
Jikle kışın soğuk havada makinenin rahat çalışması içindir yazın hava sıcak olduğundan kullanmaya gerek yok
Ayrıca motor sıcakken ve hareket halindeyken jikle açılmaz motor stop eder bujilere kurum yapar 👍

erdemsr1
12.Haziran.2021, 22:09
Jikle kışın soğuk havada makine rahat çalışması içindir yazın hava sıcak olduğundan kullanmaya gerek yok
Ayrıca motor sıcakken ve hareket halindeyken jikle açılmaz motor stop eder bujilere kurum yapar [emoji106]Anladım başkanım yahu bildiğin gibi değil dert eksilmiyor başımdan arka teker tesisatı yemiş geçen acitigim konudaki sinyallerin siparişini verdim gelmesini bekliyorum,gelince onları taktırıp tesisatı duzelticez,motordan bir yağ sızıntısı geliyor onu çözemedim birde aşırı titrediği için contalari sürekli gevsiyor ona çözüm arıyorum şuanda [emoji1][emoji1]

CELİL
12.Haziran.2021, 22:22
Anladım başkanım yahu bildiğin gibi değil dert eksilmiyor başımdan arka teker tesisatı yemiş geçen acitigim konudaki sinyallerin siparişini verdim gelmesini bekliyorum,gelince onları taktırıp tesisatı duzelticez,motordan bir yağ sızıntısı geliyor onu çözemedim birde aşırı titrediği için contalari sürekli gevsiyor ona çözüm arıyorum şuanda [emoji1][emoji1]

Kablolar kanallarından çıkmamış yerinde duzgün duruyorsa Arka çamurluk lastiğe fazla yaklaşıp sürterse kablolara zarar veriyordur çamurluk lastiğe sürtüyorsa arka salıncak stoper takozu görev görmüyordur yenilemek gerekli .
Vidalar gevşemesin diye hırdavatcılarda bir sıvı var onu araya sıkıp vida , somunu birlikte sıkarsan gevşemez .
Yağ kaçağını bulmak için önce tüm yağı sil temizle sonra sık sık kontrol et yağın çıktığı noktayı bul kolay gelsin 👍

erdemsr1
12.Haziran.2021, 22:40
Kablolar kanallarından çıkmamış yerinde duzgün duruyorsa Arka çamurluk lastiğe fazla yaklaşıp sürterse kablolara zarar veriyordur çamurluk lastiğe sürtüyorsa arka salıncak stoper takozu görev görmüyordur yenilemek gerekli .
Vidalar gevşemesin diye hırdavatcılarda bir sıvı var onu araya sıkıp vida , somunu birlikte sıkarsan gevşemez .
Yağ kaçağını bulmak için önce tüm yağı sil temizle sonra sık sık kontrol et yağın çıktığı noktayı bul kolay gelsin [emoji106]Tamamdır başkanım çok saol