PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kötü bi haber MT sitesinde

alper_tim
24.Eylül.2007, 18:56
arkadaşlar linki tıklayın ve yazıyı okuyun sarıkayalar bitmiş galiba

http://www.motosiklet.net/forum/817252-post5317.html

talkie
24.Eylül.2007, 19:32
Maalesef bu yazıyı ben de okumuştum.Üzüntü verici ve düşündürücü bir durum

deep-impact
24.Eylül.2007, 20:03
Artık her şeyi çetincanın hallettiğini biliyoruz bu arkadaşın yaşadığı biraz şanssızlık diyorum ilk servise gidip yaşadıkları sonra parça beklemesi ama inanın diğer rakip firmalardada bunların bölümlerinide yakından takip ediyorum ve yedek parça sorunları bazı parçaları onlarda beklemek durumundalar.Bu arada mtorun ciğerini bilen demirtaş olduğunu ve gazi motorun içler acısı olduğunu bildiği halde niye önce gazi motora gitti diye sormazlarmı.

lunatic
24.Eylül.2007, 20:26
1.

sancezz
24.Eylül.2007, 20:36
bu yazıyı okuduguma uzuldum yanı artık allaha emenet yoldayız herangı bır sorunda basımızın cok agrıyacagını bılıyoruz egerkı oyle bırsey yasarsam sanırım son cınlım regalımı satcam ve bırdaha asla cın malına destek vermem ve de elımı surmem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

gençer
24.Eylül.2007, 20:38
eğer şu krank mili dediğimiz parçanın yenilenmesi gerektiğinde bizim sanayi sitelerinde yada tornacılarda yapılabiliyorsa .bu arkadaş garantiden yaptıracam diye koşturduğuna çok yanmıştır heralde.. olurmu öyle şey biz Türkler olarak herşeyin bir sahtesini , hilesini buluyoruzda bir krank mili yapamıyormuyuz . eğer yapamıyorsak yuh bize. ve yapamıyorsak iyi bir tornacı sadece regalllere yedekparça üretmek için bir dükkan açsa heralde köşeyi döner.. eee dışardan yedek parçada gelmiyor nasılsa.. değilmi:)))

ÇeLeBi MuRaT
24.Eylül.2007, 23:01
Regal kullanıcısı bu arkadaşıma ben bir bilgi vermek istiyorum.Ben gebzede ikamet ediyorum,Artemis adlı kuvet ve duşakabin imal eden bi firmada çalıştım.GAZİ motor bu firmanın duşakabin kuvet montajcısıydı.Benim motorun aku grenaj kapağı düşmüştü onu almaya gittim aaa bi baktım bizim duşakabinciler bıyıklı bi amca vardı adam sözde motorsiklet tamircisi bana soruyo motorunda şüphelendiğin bir yer varmı ulaaa sen kendin bi dinlesene motoru eğer motorsiklet ustası isen..Artı birde bi Cross motor topluyordu artık kiminse hani garibanınsa birinden telefonla burası boylemi olur diye soruyor..Bizim site sakinlerine diyorum Sarıkayaların hiç bir servisi adam gibi servis değil...2*2=4 Sarıkayalar yakında iflas ettim demezse şaşırmayın.Nerde trak orda bırak yaparsınız..Yaşar komutanın dediği gibi...

MEHMETONUR
24.Eylül.2007, 23:14
Yunus Emre Kardeşin açtığı topiğe tekrar dikkat çekmek isterim. (ucuz yırttım).

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1392&postdays=0&postorder=asc&highlight=ucuz+yirttim&start=0

Ben de Gazi Motor'dan aldım motoru. Bir dünya olumsuzlukla karşılaştım.
500 km bakımı benim için 500 km yıkımı olmuştu.
Ama neyse onlar önemli değil de esas konu bana toplama motor satıldı şüphesi... Hala çözemedim...
Kendisine kişisel bir mesaj attım. Sarıkayalara da defalarca attım ama yanıt gelmedi... Bekliyorum...
Garanti filan hikaye. Allah büyük arıza vermesin...

alper_tim
25.Eylül.2007, 10:08
ya arkadaşlar peki bizim motorların herhangi bi parçası arızalansa mesela honda rebel taklidi olduğu söylenen motorlarımıza hondanın parçaları uymaz mı acaba bilen var mı

ozzymania
25.Eylül.2007, 10:23
jinlunların bir çok parçası uyuyor, özellikle motor aksamı için diye duydum.

tt06
25.Eylül.2007, 10:52
Mondialin Bi çok parçası uyuyor ayrıca sarıkaylardan Garanti harici isterseniz tüm parçaları yolluyorlar

getto
25.Eylül.2007, 11:21
insanın morali bozuluyor yahu...ee napcaz şimdi :)

yenikoylu_ua
25.Eylül.2007, 11:48
Yaw arkadaşlar niye moraliniz bozuluyo bunlara hazırlıklı değilmiyiz suzukiciler hondacılar bekliyosa bizde beklicez onların bahanelerine ışık tutmamak için evraklarımıza sahip olacaz tanımadığınız ustalara motor indirtmicez

gecee
25.Eylül.2007, 11:57
bunu bende önceden duymuştum ...
Gümrük olayı ise 2006 dan bu yana gelen en güzel bekletme taktiği yada baştan sağma da diyebilirz...
Bırakın parcayı ben motorun parasını peşin vermeme rağmen 1 ay motorun gümrükten cıkarılmasını bekledim...
hani varya yersen .... ama o zaman yedim evet ....

emrahss
25.Eylül.2007, 15:10
Servise düsmemek lazım. Motorda sorun yok ama servis konusu gerçekten çok can sıkıcı..

handojoe
27.Eylül.2007, 00:16
ya arkadaşlar peki bizim motorların herhangi bi parçası arızalansa mesela honda rebel taklidi olduğu söylenen motorlarımıza hondanın parçaları uymaz mı acaba bilen var mı

niye uymasın aylardır anlatmak istediğim buydu...

deep-impact
27.Eylül.2007, 00:26
Arkadaşlar kanuni seyhanın'da bazı parçaları uyuyormuş endişeye derek yok bence hem sarıkayalarda paran ile istersen herşey var.

Engin
27.Eylül.2007, 10:23
Arkadaşlar ben Denizli deki servise gittiğimde bu konuda net bir haber alırım yazarım size.
En son
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1143
mesajımda servisten duyduklarımı yazmıştım ama inandırıcı gelmemişti.
Sarıkayaların karnı doydu artık, yakında sitelerinden RR nin reklamınıda kaldırırlar ve kendilerini temize çıkarmaya suçu açtıkları paravan firmaya atmaya başlarlar.
Zaten sarıkayaların RR den gelecek paraya da ihtiyaçları yok, Denizli de bir çok alanda faaliyet gösteriyorlar.

Heralde bu durumda garantiye güvenmeden gerekli parçalarımızı Emre den çekeceğiz.

müslüm baba
27.Eylül.2007, 11:15
Parça ve servis sıkıntısı olacağını sanmıyorum, Emre Ltd de depolar dolusu yedek parça var halada geliyor Emre Ltd biliyorsunuz 25-30 senelik motosiklet yedek parça toptancısı istediğiniz her parça orada mevcut, geriye birtek garanti meselesi kalıyor, zaten motorların garantileride bitmek üzere, ayrıca sarıkayaların batma gibi bir olasılığı yok ama şu bir gerçek Regal-Raptor u şu anda hiç kimse ithal etmiyor sarıkayalar da Emre Ltd de bu motoru artık getirmeyeceklerini söyledi sebebi ise Çindeki fabrika çok ahlaksız bir ticaret anlayışları var her gelene parayı peşin verirsen Türkiye Distrübütörümüz sizsiniz diyor ve sözleşme yapıyor. Ben olsam bende getirmezdim.

tt06
27.Eylül.2007, 11:48
Parça ve servis sıkıntısı olmaz herzaman bu motora bakan bir usta uyacak bir parça bulunur .

ethanol
11.Ekim.2007, 17:00
o zaman müslüm baba çindeki firma ahlaksızsa bizde de cingöz adam çok onun bunun getirttiğine bakmadan getirtir kesin çünkü şu bir gerçekki regal ler gerçekden bütün motor kullanıcıları tarafından saygı görmüş takdir görmüş bir marka