PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskin önemi

mblal
14.Ağustos.2021, 15:28
2 Gün önce başıma ilginç bir olay geldi. Hep kaskı düşersek, kaza durumunda falan korur diye düşünüyordum ama olay öyle değil. aslında trafikte diğer araçlardan da parçalar fırlayabilir. Önümdeki kamyonet gibi araç sürekli beni sıkıştırıyordu yanı yanından geçmeme izin vermiyordu bende yavaşladım arkasından devam ediyordum bir süre ve adamın sol arka tekeri patladı. patlama sonucu lastiğin bir parçası kaskıma çarptı beni biraz sarstı ama sıkıntı olmadı sonra sağından geçtim gittim. Sizinle paylaşma sebebim mükemmel usta sürücüler olabilirsiniz ama kimse böyle bir şeyi kestiremez. Ne olursa olsun mutlaka her zaman kaskınızı takmanızı tavsiye ederim. Kaskım olmasa büyük ihtimal motordan düşerdim ve sonrası arkadaki araçlar vs düşünemiyorum bile.

CELİL
14.Ağustos.2021, 16:12
Bilal çok geçmiş olsun her daim tedbirli olmak iyidir 👍

mblal
14.Ağustos.2021, 16:26
Bilal çok geçmiş olsun her daim tedbirli olmak iyidir 👍

Teşekkür ederim abi. Aynen her zaman tedbirli olmak lazım

Zafer
14.Ağustos.2021, 16:30
2 Gün önce başıma ilginç bir olay geldi. Hep kaskı düşersek, kaza durumunda falan korur diye düşünüyordum ama olay öyle değil. aslında trafikte diğer araçlardan da parçalar fırlayabilir. Önümdeki kamyonet gibi araç sürekli beni sıkıştırıyordu yanı yanından geçmeme izin vermiyordu bende yavaşladım arkasından devam ediyordum bir süre ve adamın sol arka tekeri patladı. patlama sonucu lastiğin bir parçası kaskıma çarptı beni biraz sarstı ama sıkıntı olmadı sonra sağından geçtim gittim. Sizinle paylaşma sebebim mükemmel usta sürücüler olabilirsiniz ama kimse böyle bir şeyi kestiremez. Ne olursa olsun mutlaka her zaman kaskınızı takmanızı tavsiye ederim. Kaskım olmasa büyük ihtimal motordan düşerdim ve sonrası arkadaki araçlar vs düşünemiyorum bile.

çok geçmiş olsun ekipmanın her biririnin ayrı ayrı önemi var.

erkopaşa
15.Ağustos.2021, 10:39
Bilal hocam çok geçmiş olsun, kask çok önemli kesinlikle, bir kaç kez araçtan sıçrayan taş denk geldi kaskıma, kask olmaaydı pekmezimiz akardı lakin bütün ekipmanları tam olarak kullanmak gerekiyor. Malum motorda kaporta biziz. [emoji2937]

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KaanGny
15.Ağustos.2021, 10:50

Çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın [emoji1317]

Mkarakas
15.Ağustos.2021, 11:23
Geçmiş olsun. Dizlikte önemli :cheesy:

newmoon06tr
15.Ağustos.2021, 11:56
Bilal hocam geçmiş olsun, toplu suruste karşı şeritten araçtan seken bir taşın kaskima geldiğini hatırladım, öyle siddetliydi ki interkom dan bağlı olduğum arkadaşlar bile duymuştu. Ekipman önemli, kesinlikle göz ardı edilmemeli.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulaire
15.Ağustos.2021, 16:49
Öncelikle geçmiş olsun[emoji2937] Dizlik, kask, eldiven, omuz-dirsek-sırt koruması vs içinde koruma bulunan her türlü ekipman bizim için önemli abi. Bir de iyi ekipmanlar daha alınabilir fiyatlara inse de alabilsek daha güzel olacak.

M2101K7AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
16.Ağustos.2021, 10:42
Geçmiş olsun[emoji33][emoji33][emoji33]

mblal
16.Ağustos.2021, 17:43
Hepinize teşekkür ederim. Ekipman çok önemli kesinlikle çok sıcak olasına rağmen kullanıyorum hatta bazılarını yenilemem gerekiyor fakat fiyatlar acayip uçmuş.