PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

tugrulersan
23.Kasım.2021, 17:35
Herkese selam!

Foruma yeni üye oldum, ismim Tuğrul. 42 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum, Jeoloji Mühendisiyim. Aynı zamanda müzisyenim, 25 yıldır hem amatör hem profesyonel olarak gitar çalıyorum. Yıllar yılı yanımdan gürül gürül geçen chopper/cruiser tarzı motorlara bakıp benim de bir tane olsa diyerek iç geçirdim, ne var ki ailemin baskısıyla bu dünyaya adım atmayı hep ertelemek zorunda kaldım.

En sonunda 2 hafta önce ilk motorum olan Regal Raptor DD250E-9'uma kavuştum. Şu anda kendisiyle yoğun bir aşk yaşıyoruz :)) 24 yıldır aktif olarak araç kullanıyorum. Trafiğe yabancı değilim ama motora yabancıyım. Çok farklı bir dünyası olduğunun da bilincindeyim. Birkaç hafta içerisinde A sınıfı ehliyetimi de almış olmayı umut ediyorum.

Beni foruma kabul ettiğiniz için teşekkür eder, hepinize kazasız belasız ve keyifli sürüşler dilerim.

ulaire
23.Kasım.2021, 17:48
Aramıza hoşgeldin, keyifli sürüşlerin olsun tekerine taş değmesin

M2101K7AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
23.Kasım.2021, 17:49
Merhaba Tuğrul Ankara'dan aramıza hoş geldin 🖐
Gönlündeki chopper makineye kavuşmana sevindim seneler sonra olunca çok daha başka keyfi oluyor kazasız belasız keyifle kullan inşallah 👍🤘🏻

Yusuf K.
23.Kasım.2021, 18:44
Çok sevindim gruba foruma Ankara ekibine hoşgeldiniz. Hoşgeldiniz diyorum çünkü bir kere geldikten sonra o ortam o sıcaklık hep aratıyor kendini.. Forumda ve yollarda aktif olmanız dileğiyle kendinize iyi bakın Düzce'den selamlar [emoji2937]

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Greywolf
23.Kasım.2021, 21:06
Tugrul kardesim foruma hos geldin. Ank grubuna da insallah karisirsin...

newmoon06tr
23.Kasım.2021, 21:18
Tuğrul RR Foruma hoşgeldin, cümlelerini okurken yaklaşık 6 yıl önce benim yazdıklarımı hatırlattın, hepimiz içimizde sıkışmış motosiklet aşkını er yada geç de olsa çıkartıyoruz, bir süre sonra da " keşke bunu 5 yıl/10 yıl önce yapsaymışım " demekten de alamıyorum. Motosikletin hayırlı uğurlu olsun, güvenlik için eksiksiz ekipman ile tekerine taş değmesin.

Perşembe ANKARA RR rutin buluşmamız var, vaktin olursa bekleriz.

Mehmet A.
23.Kasım.2021, 21:35
Hoşgelişler olsun.
10 güne bir buluş buluşmalarımız olur bekleriz. Ali abi belirtmiş perşembe buluşmamız var, gelirseniz tanışma sadece forumda kapmaz, yüzyüze de tanışmış oluruz [emoji4]

darthan
23.Kasım.2021, 21:40
motosiklet dünyasına ve foruma hoşgeldiniz

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eluh
24.Kasım.2021, 01:27
Hosgeldiniz. Ben de sizin gibi baslamistim, RR ailes ve Ankara ekibi sayesinde bu keyfi yasiyorum. Su anda 3 gun kullanmasam gozumde tutuyor. Tekerinize tas degmesin.

Sent from my Galaxy J6+ using Tapatalk

bulentbc
24.Kasım.2021, 10:20
Aramıza hoşgeldın, tekerine taş değmesin.

TuruncuBuji
24.Kasım.2021, 10:55
Hoş geldiniz. İlk motosikletinizin hayırlı ve uğurlu olması dileği ile...

tugrulersan
24.Kasım.2021, 11:28
Gerçekten bu kadar samimi ve sıcak karşılanmayı beklemiyordum, hepinize çok teşekkür ederim güzel mesajlarınız için. Daha mesajları okurken bile keşke çok daha önce cesaret edebilseymişim bu işe dedim :). İşin gücün imkan verdiği ölçüde forumda aktif olmaya ve Ankara buluşmalarına katılmaya çalışacağım. Ne yalan söyleyim Ankara ekibiyle şahsen tanışmaya da can atıyorum, affınıza sığınarak acemi sorularımla başınızı ağrıtacağım biraz :).

cicada
26.Kasım.2021, 10:26
Aramıza hosgeldin. Guzel bir ekibe geldin. Tekerin hep düz bassın

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer
30.Kasım.2021, 09:54
Aramıza hoşgeldin, keyifli sürüşlerin olsun tekerine taş değmesin.

erkopaşa
01.Aralık.2021, 17:19
Herkese selam!

Foruma yeni üye oldum, ismim Tuğrul. 42 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum, Jeoloji Mühendisiyim. Aynı zamanda müzisyenim, 25 yıldır hem amatör hem profesyonel olarak gitar çalıyorum. Yıllar yılı yanımdan gürül gürül geçen chopper/cruiser tarzı motorlara bakıp benim de bir tane olsa diyerek iç geçirdim, ne var ki ailemin baskısıyla bu dünyaya adım atmayı hep ertelemek zorunda kaldım.

En sonunda 2 hafta önce ilk motorum olan Regal Raptor DD250E-9'uma kavuştum. Şu anda kendisiyle yoğun bir aşk yaşıyoruz :)) 24 yıldır aktif olarak araç kullanıyorum. Trafiğe yabancı değilim ama motora yabancıyım. Çok farklı bir dünyası olduğunun da bilincindeyim. Birkaç hafta içerisinde A sınıfı ehliyetimi de almış olmayı umut ediyorum.

Beni foruma kabul ettiğiniz için teşekkür eder, hepinize kazasız belasız ve keyifli sürüşler dilerim.Merhaba Tuğrul aramıza hoşgeldin, yeni motorun hayırlı olsun rabbim kaza bela vermesin inşallah.
Regal klasik benim 2. motorumdu, 4 yıl sorunsuz kullandım, hala da çok severim. Motora bakar ve sınırlarını zorlamazsan regalin en sorunsuz motorudur. Tekerine taş değmesin.[emoji2937]

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acelik
01.Aralık.2021, 20:45
Hoşgeldiniz

Rutkay Ediz
06.Aralık.2021, 16:40
Aramıza hoşgeldin 🤘🤘