PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'dan Aydin'a transfer

Eluh
24.Şubat.2022, 22:11
Degerli RR ailesi, aniden esimin atamasi olunca ne oluyor daha anlamadan birkac gun icerisinde kendimizi Didim ilcesinde bulduk. Ankaraya sik ugruyorum, o nedenle her an bulusmalara katilabilecek gibi oldugumdan veda etmeyi hic dusunmuyorum ekibe.

Aydin ilinde veya yakinda bizden kimse var mi?

Yazin tatile beklerim herkesi, evimiz musait her zaman.

Sent from my Galaxy J6+ using Tapatalk

CELİL
24.Şubat.2022, 23:50
Ali yeni şehir hayırlı olsun her şey gönlünüzce olsun 👍👍

newmoon06tr
25.Şubat.2022, 01:39
Degerli RR ailesi, aniden esimin atamasi olunca ne oluyor daha anlamadan birkac gun icerisinde kendimizi Didim ilcesinde bulduk. Ankaraya sik ugruyorum, o nedenle her an bulusmalara katilabilecek gibi oldugumdan veda etmeyi hic dusunmuyorum ekibe.

Aydin ilinde veya yakinda bizden kimse var mi?

Yazin tatile beklerim herkesi, evimiz musait her zaman.

Sent from my Galaxy J6+ using TapatalkHocam hayırlı olsun. Seninle ne toplu surusler yapacaktik, nasip olmadı. Yolun açık olsun. Aydın da grubumuzun herhangi bir yapılanması olmasa da artık 1 üyemiz var diyebiliriz. Senin sayende Aydın da bir oluşum neden olmasın? Ankaraya yolun düşerse her zaman bekleriz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
25.Şubat.2022, 09:47
Abi hayırlı olsun, hayırlısı olsun. Her daim bekleriz [emoji846][emoji846][emoji106][emoji106]

Eluh
25.Şubat.2022, 10:26
Hocam hayırlı olsun. Seninle ne toplu surusler yapacaktik, nasip olmadı. Yolun açık olsun. Aydın da grubumuzun herhangi bir yapılanması olmasa da artık 1 üyemiz var diyebiliriz. Senin sayende Aydın da bir oluşum neden olmasın? Ankaraya yolun düşerse her zaman bekleriz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSagol Ali agabey, buralara belki geldiginizde toplu suruse keyifle katilirim size.

Bes dakika once bir Spyder gordum, burada var RR kullananlar, esim de bir Daytona gormus. Uygun olursa sizlere de gordugum raptor kullananlarla iletisime gecip bir olusum yapabiliriz burada.

darthan
25.Şubat.2022, 10:55
hayırlı olsun.
Aydın'da bir yapılanma olur da grubumuz genişlerse ne mutlu bize. [emoji2937]

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer
25.Şubat.2022, 13:47
Ali hocam hayırlı olsun her şey gönlünüzce olsun8)

ulaire
25.Şubat.2022, 16:52
Ali hocam hayırlı olsun

M2101K7AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bulentbc
25.Şubat.2022, 19:02
Ali Hocam, hayırlı uğurlu olsun inşallah..

Greywolf
25.Şubat.2022, 21:47
Hocam Ankara dan bi geldin bi de gectin... hakkinizda hayirlisi olsun....hersey gonlunuzce olsun

Raci06
26.Şubat.2022, 13:23
Ali hocam ya tam kaynaşıp ısınıyorduk ,senin spyderde bir düzene girmişti.. daha karpuz kesecektik falan... çok ani oldu. Seni tanıdığıma sevindim.. Ankaraya gelişlerinde umarım yine görüşürüz. Yeni şehrinizde mutlu bir yaşam diliyorum.

Eluh
27.Şubat.2022, 10:41
Hepinize cok tesekkurler arkadaslar. Akademide es durumu olmuyor diger memurlarin aksine, o nedenle boyle oradan oraya savruluyoruz maalesef. Her zaman belirttigim gibi bugun keyifle motosikletimi surebiliyorsam RR ailesi ve Ankara ekibinin destegiyle oldugu icin hepinizin ayri bir yeri var bende.

Batmandaki jilet gibi yollar ve Ankarada sehir ici surusten sonra sahil kasabasi yollari bayagi sarsici oluyor.