PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28 Eylül Cuma günü Portakal kafedeyiz....

hakkı
25.Eylül.2007, 21:50
evet arkadaşlar gönlümüzden aklımızdan geçen birmiş. bu cuma akşamı Portakal kafenin önünde toplu fotoğraf çektiriyouz :))). bakalım sonrasında neler olacak?

Serdar nerlerdesin Serdar. bak buluşuyoruz cuma akşamı sen yoksun ortalıkta.

Toplantı yeri : Portakal Cafe
Toplantı tarihi : 28 Eylül 2007 Cuma
Toplantı saati : 20:00

deep-impact
26.Eylül.2007, 02:42
Geldim abi geldim ALLAH izin verirse orada olucam ilk toplantının tadı damağımızda kaldı hepimizin.vallaha ne güzeldi o cumhuriyet meydanına gidiş bu arada getto'ya bozuluyorum laf aramızda hala ehliyet diyor abi ya sen şunun kulağını bir çekiver.

1.HAKKI
2.DEEP İMPACT
3.APRON83
4.EMRE
5.TRAPEZUS
Bu arada kzıl elma murat abiyede ulaşmak lazım ben geçen hafta aramıza katılamayan komutanımızı arıycam inşallah bu hafta bir uçak düşmezde aramıza katılır.drali abimiz gelirmi acaba.

hakkı
26.Eylül.2007, 09:59
ben Murat'a mail attım, ama gelemeye bilir. iki hafta şehir dışında olacağını söylemişti. getto konusuna gelince bende onunla konuşmayı düşünüyorum. İnşallah onuda ikna edicez. gerekirse sen, ben ve getto Karşıyaka İskelede buluşur Portakala birlikte geçeriz.

emrahss
26.Eylül.2007, 10:01
Portakal kafe neresi ya. Sanırım benim zamanımda yoktu. Bu arada ben liseyi İzmir'de okudum, Maltepe As. Lis.

hakkı
26.Eylül.2007, 10:05
Portakal kafe neresi ya. Sanırım benim zamanımda yoktu. Bu arada ben liseyi İzmir'de okudum, Maltepe As. Lis.
Bornova büyük parkın tam ortasında koçaman bir havuz var. onun yanında bir kafe. postaneye doğru olan çıkış yolunun hemen başında.

emrahss
26.Eylül.2007, 10:17
Heee, parkı iyi biliyorum, bi dönem hafta sonları hep Bornova'da geçerdi [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif] Ama kafe var mıydı hatırlamıyorum gerçekten. Biz Bornova'da Resör diye bi kafeye takılırdık, ne günlerdi ya, hehehe

gecee
26.Eylül.2007, 10:21
ahaaa izmir yine uçuşa gecti ....
yaw durun bi ara verin hergün hergün bizim gibi olur mu ... :P hee heee

getto
26.Eylül.2007, 10:37
Geldim abi geldim ALLAH izin verirse orada olucam ilk toplantının tadı damağımızda kaldı hepimizin.vallaha ne güzeldi o cumhuriyet meydanına gidiş bu arada getto'ya bozuluyorum laf aramızda hala ehliyet diyor abi ya sen şunun kulağını bir çekiver.

1.HAKKI
2.DEEP İMPACT
3.APRON83
4.EMRE

Bu arada kzıl elma murat abiyede ulaşmak lazım ben geçen hafta aramıza katılamayan komutanımızı arıycam inşallah bu hafta bir uçak düşmezde aramıza katılır.drali abimiz gelirmi acaba.

hehehe dostum inan nasıl içim eriyo anlatamam...ama ehliyetsiz kişilerden edindiğim duyduğum yaşadığım çok deneyim olduğu için inan ehliyetsiz gelmek hiç yemiyo..2 ay affedin..onun dışında arabayla gelmeye çalışıcam toplantılara o da acentada çalıştığım ve bayram süresi olduğu için inanılmaz yoğun...çekin kulağımı feda olsun size hehehe

yenikoylu_ua
26.Eylül.2007, 10:44
Arayı kapatmaya çalışıyorlar :P :P

inşallah her toplantıda sayıları arta arta

getto
26.Eylül.2007, 10:45
eger bornovada olmazsam o saatte iskelede buluşalım diosanız ve 70 kiloluk bir artçı yeriniz varsa gelebilirim iskeleye...ama çok büük ihtimal bornovada olucam o saatlerde...Allah tan bir mani gelmezse sonunda tanışıcaz

hakkı
26.Eylül.2007, 11:39
eger bornovada olmazsam o saatte iskelede buluşalım diosanız ve 70 kiloluk bir artçı yeriniz varsa gelebilirim iskeleye...ama çok büük ihtimal bornovada olucam o saatlerde...Allah tan bir mani gelmezse sonunda tanışıcaz
bana önceden haber verirsen kendimi ona göre ayarlayabilirim. ben Gaziemir'den gelicem, iskele için daha erken çıkmam lazım. bana cepten ulaşabilirsin.

getto
26.Eylül.2007, 11:51
bana önceden haber verirsen kendimi ona göre ayarlayabilirim. ben Gaziemir'den gelicem, iskele için daha erken çıkmam lazım. bana cepten ulaşabilirsin.

ok dostum...sen planını direk bornovaya gidicek beni almıyacak gibi yap...eğer bi değişiklik olursa ben yarın seni ararım...bornova portakalda görüşürüz saat 8 de ..buarada motor almaya ikna etmeye çalıştığım bi arkadaşımda gelicek

hakkı
26.Eylül.2007, 11:55

ok dostum...sen planını direk bornovaya gidicek beni almıyacak gibi yap...eğer bi değişiklik olursa ben yarın seni ararım...bornova portakalda görüşürüz saat 8 de ..buarada motor almaya ikna etmeye çalıştığım bi arkadaşımda gelicek
tamam ben senden gelecek habere göre hareket edicem. gelirken yanınızda kasklarınızı getirin. toplantı sonunda neler olacağı bilinmez.

getto
26.Eylül.2007, 11:59
ben arkadaşımla kalmak zorundayım akşama bika çişimiz vardı, eğer müsade ederseniz..size ii geziler

deep-impact
26.Eylül.2007, 12:29
getto ne demek amacımız sadece senide aramızda görmek istememiz işin var ise yapacak birşey yok eylemlerimiz devam edecek ALLAHIN izni ile diğerlerine katılırsın.bu arada sayımız dört daha hakkı abi çalışmamız lazım.

getto
26.Eylül.2007, 12:34
getto ne demek amacımız sadece senide aramızda görmek istememiz işin var ise yapacak birşey yok eylemlerimiz devam edecek ALLAHIN izni ile diğerlerine katılırsın.bu arada sayımız dört daha hakkı abi çalışmamız lazım.

eyvallah derin darbem...tanışıcaz inş...hadi hayırlısı...

deep-impact
26.Eylül.2007, 22:00
hani nerede izmirliler.

sancezz
26.Eylül.2007, 22:19
dostlar ıstanbula ne zaman gelıyonuz haydın bulusun toplasında bı gaz verın beklıyoruz bodrum cafeye :D :D :D

deep-impact
26.Eylül.2007, 22:22
sancezzim siz niye gelmiyonuz öncülük yapın sonra iadei ziyarette bulunalım.

sancezz
26.Eylül.2007, 22:25
sancezzim siz niye gelmiyonuz öncülük yapın sonra iadei ziyarette bulunalım. yaa hıc sorma dostum bız ım toplanmamız sehır ıcınde ıyıde sehır dısında ıs guc derken yattıyo yanı sızdede farklı degıl dogrusu ama ıste modlarmız bır plan yaparsa guzel bır sekılde ıns gelırız :D

hakkı
26.Eylül.2007, 23:09
"İstanBULuşma" kulağa çok hoş geliyor. ama şimdiik durakoysun. Serdar, biz önce yakın illerle bir buluşma yapalım istersen. Denizli'li kardeşlerimizle Şirince buluşması var bir türlü yapılmayan. şu bayramı atlatalımda hayırlısıyla güzel bir şehir dışı organizasyonu yapar mıyız? nedersin?

deep-impact
26.Eylül.2007, 23:41
olur derim abi yeterlli çoğunluğu yakalar isek neden olmasın ama bu cuma dört kişi klamayalım abi ya.

hakkı
27.Eylül.2007, 00:17
olur derim abi yeterlli çoğunluğu yakalar isek neden olmasın ama bu cuma dört kişi klamayalım abi ya.
yeterli çoğunluk şimdilik dört kişi Serdar'cım. dört olsun bizim olsun. ses getirecek organizasyon yaptıkca katılım artar. zaman lazım bize, aceleye gerek yok.

deep-impact
27.Eylül.2007, 00:21
Tamam abi az olsun bizim olsun ama heyecanlanıyorum abi daha fazlaolalım istiyorum.

trapezus
27.Eylül.2007, 01:19
yazın benı de madem bornova olmassa olmaz
GELIYORUMM

deep-impact
27.Eylül.2007, 01:22
helal yazdım hemen listeye orada görüşmek üzere ii geceler.

müslüm baba
27.Eylül.2007, 12:15
Allah muhabbetinizi arttırsın.

deep-impact
27.Eylül.2007, 13:27
Sagol müslüm abi inşallah bir gün hep beraber muhabbet ederiz

deep-impact
27.Eylül.2007, 20:42
evet arkadaşlar listeyi YENİLEDİK.

1.HAKKI
2.DEEP İMPACT
3.APRON83
4.EMRE
5.TRAPEZUZ
6.MADASRET
7.SABAHATTİN

Bugün madasret yani ters adamın çalıştığı yere gittim yarın gelicek inşallah allah izin verir ise sabahattin abi klübümüze üye değil ama geçen gün yolda tanışmıştım oda işleri ayarlar ise yarın yanımızda allahın izni ile.

apron83
27.Eylül.2007, 20:49
sayı baya arttı anlaşılan. hazır forumdayken bi gezi güzergahıda belirliyelim fikri olan varmı??

emresahin
27.Eylül.2007, 22:36
ne güzel oldu valla...herkes ilk buluşmayı bekliyomuş sanki!katılım bayağa arttı...bi öğretmen arkadaş vardı çınarlı meslek lisesinde tanışmıştım.telefonu bende yok.bilen varsa bi arasa haber verse...baktım o eski resimlerde izmir buluşmasında var...bence arasak kesin gelir.!!!

deep-impact
28.Eylül.2007, 01:51
bende biliyorum o hocayı ama telefonu yok bende onu anaca eskilerden beşir abi tanır ona ulaşmam lazım.

getto
28.Eylül.2007, 13:17
bende geliyorum motorla değil ama malesef...kulağıma kırmızı gül takıcam ordan tanırsınız

emresahin
28.Eylül.2007, 14:15
naptın serdar hocamıza ulaşabildinmi?varmı bi gelişme.

deep-impact
28.Eylül.2007, 15:09
ARKADAŞLAR GETTO GELİYOR BU AKŞAM DUYDUNUZMU.

MotoJunior
28.Eylül.2007, 15:10
bi poz da bizim için

deep-impact
28.Eylül.2007, 15:16
Olur tabii neden olmasın.

MotoJunior
28.Eylül.2007, 15:24
bekliyoruz

yenikoylu_ua
29.Eylül.2007, 01:22
Dönmedinizmi daha İZMİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

apron83
29.Eylül.2007, 02:05
dondük dondük yeni geldik daha. fotolar yakında gelir foruma. izmir boş durmuyor. yarın da planladık. bi gümüldür yapcaz.. :cheesy: :cheesy: bu gidişle istanbula da damlarız yakında 8)

deep-impact
29.Eylül.2007, 03:12
Ya apron öyle her şeyi söyleme nazar değer ALLAH muhafaza. :D

emresahin
29.Eylül.2007, 10:37
arkadaşlar kusura bakmayın!!! hastalık sebebi ile dünüm hastanelerde geçti...önce bayraklı cetral hospital- oradan ege üniversitesi acil servisi....tahmini 24.00 civarı ancak eve getirdim hastamızı ...Hakkı abiye ve nezdinde selamlarını ileten tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.ilgilenip durumumu sormak için aradı Hakkı abi saolsun!...sizlere iyi eğlenceler arkadaşlar gümüldür yollarında!

aidikurt
29.Eylül.2007, 14:33
İzmir RaptorRiders ailesini saygıyla selamlar resimleri, dört gözle beklediğimizi bilmenizi isterim.

gidikurt
29.Eylül.2007, 16:13
evet valla resimsiz olmuyor sizleri en kısa zamanda istanbuldada görmekten mutluluk duyarız.

deep-impact
29.Eylül.2007, 21:01
emre abi çok geçmiş olsun aramızda olmanı çok istedik ama olsun önümüzdeki hafta ayvalığa gelirsin artık. İnşallah durumu iyidir şimdi hastanızın.Acil şifalar dilerim bu arada resimler bir harika zaten hakkı abi hepsini yüklerse bir saat resim bakarsınız sitede çok resim çekildik.

deep-impact
29.Eylül.2007, 23:03
Bu arada getto kardeşim geldiğin için sağol.

getto
30.Eylül.2007, 01:56
Bu arada getto kardeşim geldiğin için sağol.

eyvallah serdarcım daha çok görüşücez emin ol...bayıldım valla hepinize çok sıkı insanlarsınız...

emresahin
30.Eylül.2007, 02:03
Hakki abiyi kahramanlarda gordum.tum resimlere baktim.bence bazi resimler jenerik olur.cok guzel.o kale onundeki poza bayildim..izmir de raptorriders olmak bu sansa sahip olmak super..yakin mesafelerde farkli keyifler var...