PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kucak dolusu sevgi saygı...

foreman
25.Eylül.2007, 22:55
[color=coral]merhaba...
öncelıkle bana motoru motorculuğu ve regal raptor u sevdıren bu degerlı arkadaşlara tesekkür ederim...
googlede tesadüfen karsıma cıkan bu sıteye haftalarca mısafır olarak gece gunduz takıldım...
sayenızde motoru sevdım,cevremdekılere sevdırdım...
gıyabında hepınızı tanırım...umarım tez zamanda tanısır ve kaynasırız...

efendım ismim FATİH...İSTANBUL dogumlu olup evlı ve 1 erkek evlat babasıyım...
küçükçekmecede ikamet etmekte topkapı da calısmaktayım...
meslegım ıcabı motora ve karoserıye yabancı degılım.fakat motorsıklet bambaska bırsey...
motorsıklet konusunda cok fazla bır deneyımım yok .sayenızde bende sızler kadar ıyı olacagıma ınanıyorum..
topkapıdan gecerken ugramayan tanısmayan olursa ınanın cok uzulurum.kapım DOSTUMA herzaman acık...

bu arada bende bu sıtede uyelıgı bulunan bır arkadasın R&R ını aldım...umarım dostlugumuz her daim baki kalır.[color=coral]

yasinsubay
25.Eylül.2007, 23:13
Dostum aramıza hosgeldin

okan
26.Eylül.2007, 00:09
Fatih kardeşş aramıza hoşgeldin....

aslanburclu
26.Eylül.2007, 00:16
motor sevdalısı kardeşim sitemize hoşgeldin inşallah aramızdada görür görüşürüz...

Deli çerkes
26.Eylül.2007, 01:07
hoşgeldiniz fatih bey

ozzymania
26.Eylül.2007, 01:11
hoşgeldin motorun hayırlı olsun.
regal almak ve bu siteye gelmekle en iyisini yaptın.
yollarda keyif alman dileği ile.

foreman
26.Eylül.2007, 01:50
bu samımı karsılamalarınızdan dolayı hepınıze tesekkur ederım...
sayın ozzi regal almakla ıyı yaptıgım kanaatındeyım.umarım pısman olmam.
bu arada umarım kolun ıyı olmustur.
sıtedekı herkez kadar bende yanında olmak sana manevı destek vermek ısterdım.umarım bu acıgımızı bı araya geldıgımızde kapatırız.
komutanlarımada tesekkur ederım.hosbulduk.
sayın delı cerkez beyın butun yazılarını okudum.en kısa verdıgı cevap sanırım bu oldu :D
modum sagol.daha cok yazısıcaz. 8)

sancezz
26.Eylül.2007, 02:24
aramıza hosgeldınız ne guzel bır konusma yaptınız oyle :D :D :D

deep-impact
26.Eylül.2007, 02:37
efendim aramıza hoş geldin.Tekerinize taş değmesin saygılar.

apron83
26.Eylül.2007, 02:42
hoşgeldiniz aramıza kazasız sürüşler olsun

speedygonzales
26.Eylül.2007, 09:40
Hoşgeldiniz...
Topkapı neresi? ,
Bu İstanbul canımı sıkmaya başladı artık. Haftanın 3 günü oraya gelmekten, adres aramaktan , kaybolmaktan bıktım artık :P :P :P Mecburen geliyoz işte RR.net kardeşliği için...
Sizi de en yakın zamanda aramızda görmek isteriz... :twisted: :twisted: :twisted:

Aksu
26.Eylül.2007, 09:53
Fatih kardeşim hoşgeldin. Bak İstanbul haftada en az bir, iki kez toplanır. Kaçırma sanal dostluğu gerçeğe çevirme fırsatı. Müslüm Baba isimli bir ihtiyar amca var, o da Topkapı da. Dün işleri nedeniyle yoğundu, bugün üyeliğini görür ve tanışırsınız.

emrahss
26.Eylül.2007, 10:04
Hoşgeldin dostum. Katılımının daim olması dileğiyle..

gecee
26.Eylül.2007, 10:20
FATİH arkadşım hoş geldin sefalar getirdin sitemize...
sana motoru sevdirmemiz ve seninde başkalarına sevdirme caban cok güzel ...
motora gönül veren herkesi mutlu eder bu ...
en kısa sürede aramızda görmek dileğiyle tabi yeni RR ile ...

carvalho
26.Eylül.2007, 10:25
Fatih, hoşgeldin...

En güzel tanışma yazılarından biriydi sanırım seninki...

Katılımlarını bekleriz...

getto
26.Eylül.2007, 10:33
hoşgeldin , mutlu sürüşler

yenikoylu_ua
26.Eylül.2007, 10:41
Aramıza hoşgeldin kazasız keyifli sürüşler kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle

foreman
26.Eylül.2007, 12:40
tekrar tesekkur ederım.

aksu abı.herhafta bulustugunuzu cok ıyı bılıyorum.her gezı sonrası cekılen fotograflara gıpta ıle bakıyorum.. :( allah'ın ıznı ıle ufak tefek olan bazı sıkıntılarımı gıderdıgım taktırde bende o foto karelerının ıcınde olacagım..
muslum baba nın topkapıda bulundugunu eskı uye ISTIKRAR ıle gırdıgı dıyalogta okumustum.nasıpse ramazandan sonra ugrayıp bır cayını ıcmek ısterım...

sayın carvalho... asıl guzellık sızlerın sıcak karsılaması.

dıger arkadaslara da tek tek tesekkur eder paylasımlarımızın devamını dılerım...

yeaks
26.Eylül.2007, 12:50
hoşgeldin fatih abim

FATİH
26.Eylül.2007, 12:55
Hoşgeldiniz , İlk fırsatta görüşmek üzere :D

gençer
26.Eylül.2007, 13:32
hoşgelmişsin sefalar getirdin.

RoS
26.Eylül.2007, 14:14
Hoş geldin...

MaRaNtZz
26.Eylül.2007, 14:17
Aramıza hoşgeldin...

foreman
26.Eylül.2007, 14:20
hepınıze tesekkur ederım.
hos bulduk....

inci
26.Eylül.2007, 15:28
hoşgeldiniz ,toplaşmalarımızdada görmek isteriz sizi ,:)

müslüm baba
26.Eylül.2007, 16:46
Fatih kardeşim hoşgeldin. Bak İstanbul haftada en az bir, iki kez toplanır. Kaçırma sanal dostluğu gerçeğe çevirme fırsatı. Müslüm Baba isimli bir ihtiyar amca var, o da Topkapı da. Dün işleri nedeniyle yoğundu, bugün üyeliğini görür ve tanışırsınız.

İhtiyar babandır.

Kardeşim hoşgeldin, ben TİM 2 deyim her zaman beklerim, hatta hemen beklerim ramazanın bitmesini bekleme çayı kahveyi her zaman içeriz.

iakyurek
26.Eylül.2007, 16:52
Fatih aramıza hoş geldin.. Buluşmalarada gelmeni bekleriz. Haftada en az 1 ki artık maç muhabbeti de var 2 kez buluşuyoruz istanbulun çeşitli yerlerinde.. seni de bekleriz..

foreman
26.Eylül.2007, 17:34

İhtiyar babandır.

Kardeşim hoşgeldin, ben TİM 2 deyim her zaman beklerim, hatta hemen beklerim ramazanın bitmesini bekleme çayı kahveyi her zaman içeriz.

muslum baba gecen sızı aradım ama bulamadım...bızzat sızınle tanısmak ısterım.sıze cok yakınım bende ülker fabrıkasının tam karsındayım.ınsallah en kısa zamanda tanısırız.
ara sıra ıs yerımın onunden sıyah bır R&R gecıyor.renklı racıng kasklı...muslum baba yoksa senmısın?

ıncı hocam ve ıakyürek.umarım sızlerlede bulusur tanısırız.

yeşilkapak
26.Eylül.2007, 21:29
Hoşgeldiniz

handojoe
26.Eylül.2007, 23:34
hoş geldin dostum...

HANDO dan sevgiler saygılar...

foreman
27.Eylül.2007, 00:22
sayın yesılkapak hosbulduk...

hosbulduk sayın HANDO...
fatih HANDO ya ve hayat felsefesına hayran.
FATIH dusuncelerenı dıle getırdı :P :P

xerline
27.Eylül.2007, 19:07
Hoşgeldin kardeşim

MotoJunior
28.Eylül.2007, 15:09
hoşgeldin

foreman
28.Eylül.2007, 15:38
hoşgeldin
sız benım evıme baya yakınsınız.musaıt bı zamanda sızı rahatsız edıp kafamdakı bazı sorulara cevap vermenızı ıstıycem...
bu arada herkezın elıne yuregıne saglık.tekrar hosbulduk...

MEHMETONUR
28.Eylül.2007, 19:51
Hoşgeldiniz. Samimi,içten hızlı geldiniz.
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler kalıcı dostluklar dilerim...

kaanka
28.Eylül.2007, 21:59
Hoşgeldin dostum..

gidikurt
29.Eylül.2007, 16:23
Eveeeet gün geçtikçe çoğalıyoruz sağlam bir kadromuz oluşuyor.Ailemize hoşgeldiniz Fatih abim en kısa zamanda yüzyüze tanışmak dileğiyle sevgiler..:):):):)

foreman
30.Eylül.2007, 04:55
sayın ladym,kaanka ve mehmetonur...bu samımı karsılamanızdan dolayı sızlerede tesekkur eder en yakın zamandakı bulusma ortamında sızleri ve sıtemızın dıger aıle fetlerını yakından tanısma serefını bana bahşedersenız memnun olurum.benım gıbi motorsıklet konusunda tecrubesız bır arkadasınızı bagrınıza basacagınıza hısc süphem yok. 8)

MotoJunior
01.Ekim.2007, 15:18
hoş geldiniz