PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba, Birgün mutlaka RR 'lı olucam !..

SERDAR
08.Mart.2007, 01:02
Merhaba arkadaşlar

Ben CBR600F kullanıyorum ama RR'ı ilk gördüğüm andan beri hep istemişimdir. Gerçi Regalcilerle zamanında az gırgır geçmedim ama bu birazda kedi-ciğer olayı gibi oluyor sanırım :)

Neyse 2. motor olarak inşallah RR alıcam artık belki bu sezon sonuna doğru veya 2008 sezon başı, artık kısmet

Bu arada 11 Mart Pazar Kale Cafede görüşmek üzere

:cheesy:

lordskeldan
08.Mart.2007, 02:22
hayırlısı kardeşim aramıza hoşgeldin
RR apayrı bir zevktir

okan
08.Mart.2007, 02:47
aramıza hoşgeldin kardeş.. motorun ne olursa olsun bu site hepsinden farklıdır rr ın olmasada burdan ayrılma..
niye 600 f kulanıyosun 600 rr daha iyi değilmi iki kişimi biniyosun genelde?

aslanburclu
08.Mart.2007, 09:56
serdar kardeşim bizim siteye hoş geldin

herhalde altan motorda tanışmıştık. hala bulamadın herhalde bir. RR. 9B hatırladığım kadarı ile 2.ci el düşünüyordun ama derimki bizim motorlar hala 2.ci ele tam düşmedi düşenlerdede muhakkak bir problem vardır
dost tavsiyesi --0-- al derim

aslanburclu
08.Mart.2007, 10:09
serdar kardeşim sende hoş geldin sitemize

biliyorsun herkesin gönlünde bir aslan yatar demekki sendede RR. yatıyor

bende 4 sene öncesine kadar senin gibi race tip kullanıyordum ama belli yaştan sonra zor oluyor.
ama diyorumki keşke gençliğimdede choper tip kullansaymışım diyorum nedeni ise seyri.ve seferleri çok hoş oluyor.

SERDAR
08.Mart.2007, 12:30
serdar kardeşim bizim siteye hoş geldin

herhalde altan motorda tanışmıştık. hala bulamadın herhalde bir. RR. 9B hatırladığım kadarı ile 2.ci el düşünüyordun ama derimki bizim motorlar hala 2.ci ele tam düşmedi düşenlerdede muhakkak bir problem vardır
dost tavsiyesi --0-- al derim
Evet Altan Motorda tanışmıştık... Nasıl oldu sizin canavar ? Allah kaza bela vermesin diye o gün çok doya doya bakamadım yahu, maşallah gerçekten çok şık ve tarz bir motor yaratmışsınız komutanım, tebrikler.. sizi örnek alıcam :)

2.el diyorum ama yeni gelecek (fuara sanırım yetişmedi) RR lar 300cc 350cc olanlar müthiş duruyor gerçekten..

ISRARLA BEKLEMEDEYİM :)

Kino
08.Mart.2007, 12:34
serdar dostum
aynen aslanburcu abimize katılıyorum seyrü seferi bunun kadar güzel olan sürüş yok
aslında bende hiç race tipi istegi hevesi olmadı bugüne kadar hep chopper hep cruiser tipi hastalığı vardı şöyle uzanıpta motor sürmek kısaca harley diyeyim acıkcası ve allahtan şu çinliler piyasaya girdi de bir RR sahibi olduk.

inşallah sende aramıza 2 motorun RR ile katılırsın
herkese oldugu gibi sana da allah kaza bela vermesin

aidikurt
08.Mart.2007, 12:47
ooo Earlyriderstan serdarım adminim gelmiş hoşgeldin aramıza Kale Cafede cok keyifli bir vakit geçireceğimizden eminim.
RR ve ER cılar birarada kulağa hoş geliyor :)

SERDAR
08.Mart.2007, 13:06
ooo Earlyriderstan serdarım adminim gelmiş hoşgeldin aramıza Kale Cafede cok keyifli bir vakit geçireceğimizden eminim.
RR ve ER cılar birarada kulağa hoş geliyor :)
Alperim adminim :)
Kale cafede bayağı bi şamata yapıcaz eğlenicez tanışıcaz inşallah..
Görüşmek üzere

serdar dostum
aynen aslanburcu abimize katılıyorum seyrü seferi bunun kadar güzel olan sürüş yok
aslında bende hiç race tipi istegi hevesi olmadı bugüne kadar hep chopper hep cruiser tipi hastalığı vardı şöyle uzanıpta motor sürmek kısaca harley diyeyim acıkcası ve allahtan şu çinliler piyasaya girdi de bir RR sahibi olduk.

inşallah sende aramıza 2 motorun RR ile katılırsın
herkese oldugu gibi sana da allah kaza bela vermesin
Hoş karşılama ve dilekleriniz için teşekkür ederim..

emrahss
08.Mart.2007, 13:23
Hoşgeldiniz. O motordan sonra RR çok ağır kalmayacak mı?

carvalho
08.Mart.2007, 15:35
Hoşgeldin Serdar;

Havalar ısınsın da Tuzla'da karting olayı yapalım... ER&RR karışık...

aidikurt
08.Mart.2007, 15:37
emrahss kardeş diğerini satmıyacak zaten bazen ona bazen buna binicek pisikolojisi o gun ne istiyorsa ona binicek
acelee işi varsa atlıcak CBR600F 'ine bir günde mis gibi boğaz havası alıp püfür püfür gitmek içinde regaline binicek.
Dimi SERDAR kardeş dogrumu söylemişim.?

SERDAR
08.Mart.2007, 16:18
emrahss kardeş diğerini satmıyacak zaten bazen ona bazen buna binicek pisikolojisi o gun ne istiyorsa ona binicek
acelee işi varsa atlıcak CBR600F 'ine bir günde mis gibi boğaz havası alıp püfür püfür gitmek içinde regaline binicek.
Dimi SERDAR kardeş dogrumu söylemişim.?
budur :cheesy:

Ayrıca ben aldığım motora çok bağlandığım için, motor al sat yeni al olayı yok bende..

Benim olay motor al modifiye et aşık ol keyif al, SATMA OLAYI YOK... 2. motorda bu şekilde olacak, belki 3,4 kimbilir :)

Hoşgeldin Serdar;

Havalar ısınsın da Tuzla'da karting olayı yapalım... ER&RR karışık...
KESİNLİKLEEEE yapıcaz zaten.. Biliyorsun belki biz 2. kupayıda verdik :)

Bi ara konuşuruz ortak bir kupa+madalya ve organizasyon müthiş olur :cheesy:
Bu arada son karting ten beri halaaa kaburgalarım ağrıyor :cry:

aslanburclu
08.Mart.2007, 16:24
valla serdar kardeşime aslında güzel birde scoter da yakışır ha şöyle burman 400 veya üzeri onuda al koy kenera bura istanbul

emrahss
08.Mart.2007, 16:50
Gülzel fikir. Keşke ben de garaja bi Transalp atabilsem :D

SERDAR
08.Mart.2007, 18:35
valla serdar kardeşime aslında güzel birde scoter da yakışır ha şöyle burman 400 veya üzeri onuda al koy kenera bura istanbul
Scooter'a hayatımda hiç binmedim desem, binersem düşmekten korkuyorum desem inanırmısınız ? :)

Ama olmaz olmaz diye birşey yok.. dediğiniz gibi burası istanbul.. Ama alırsam pahalı birşey değilde bakkala çakkala gitgel için Honda Beat olabilir , yada today 50 yeter yani daha ne olsun

agresus
08.Mart.2007, 19:03
Yaw... Serdarım adminim.. hiç scooter alınır mı.. yakışır mı sana.. bende bi tane var hala... yatıyo burda... rahat falan.. fites derdi de yok.. amma... tekerler güccük.... hadi olduda aldın people falan al... tekerler falan büyük...

Hoş geldin bu arada.. sefalar getirdin... :D

aslanburclu
08.Mart.2007, 19:40
bak şimdi emrahs ın yediği naneye rr den sonra transalpa binilirmi yav.

sen gel bi waredora düşün yakışır valla.

ben denedim beceremedimdide benden çok yiğit yaa

azelia
09.Mart.2007, 01:42
heyo hosgelmisiz canım :+1: sen simdi benim motorada el koyarsın...anca artcı olursun ona göre...resmen hayal kurmaya basladım...ay alsamda herkes kurtulsa cenemden.. :(

aslanburclu
09.Mart.2007, 10:21
haydaaaaa
azelia 'nında derdine bak kim kimin motoruna el koyacakmış

yok yokkkk canım bizim rr cilerde öyle çete yok el konulmaz..... tayfa arkadaşlık ve kardeşlik var seversin uzaktan !!!!!!!!!!!! istersin sonra binersin tabiii bizim tayfa verirse ama verirler canım şahsen ben veririm. tabiiiii şart 1 ehliyet olacakkkkkkkk.

SERDAR
09.Mart.2007, 12:31
heyo hosgelmisiz canım :+1: sen simdi benim motorada el koyarsın...anca artcı olursun ona göre...resmen hayal kurmaya basladım...ay alsamda herkes kurtulsa cenemden.. :(
Canım benim, sana motor aldıktan sonra da benim çenemden nasıl kurtulacaksın ? :)

Neyse senin kaskın içine şöyle 2 kişinin konuşabileceği bi telsiz sistemi kuracam ben kafanı yorma sen... Beyninin içine kadar sesim gider artık :evil: :cheesy:

emrahss
09.Mart.2007, 13:28
bak şimdi emrahs ın yediği naneye rr den sonra transalpa binilirmi yav.

sen gel bi waredora düşün yakışır valla.

ben denedim beceremedimdide benden çok yiğit yaa
Abi waredora ne ki? İnternette bulamadım. Büyük motor gibisi yok, geçenlerde arkadaşın Kawasaki Voyagerini kullandım, tank gibi valla.

GOKHAN
09.Mart.2007, 18:15
hoşgeldin kardeşim aramıza RR kullanmak ayrıcalıktır onun kefini o klasmanda başka motorda bulamazsın enkısazamanda senıde RR ile görürüz.

madasret
09.Mart.2007, 22:23
gökhan baba konu dışı olacak ama imzandaki sözü çok sevdim :)

GOKHAN
09.Mart.2007, 23:05
teşekkürler kardeşim yalanmı ama :?:

SERDAR
10.Mart.2007, 04:37
aynen katılıyorum :cheesy:

aslanburclu
10.Mart.2007, 10:35
valla hocam ben katılamıyacağım

ne 3,5 atıyom nede 4x4 yaşıyom ahanda idare ediyoz işteeeee