PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR Antalya Sürüş/Gezi 10 Ağustos Çarşamba 08.00

erkopaşa
07.Ağustos.2022, 19:58
http://www.raptorriders.com.tr/forums/attachment.php?attachmentid=3050&d=1659443137 (http://www.raptorriders.com.tr/forums/attachment.php?attachmentid=3050&d=1659443137)
:Rockn Roll:RR ANTALYA SÜRÜŞ ZAMANI:Rockn Roll:

Buluşma/Sürüş Tarihi :

10 Ağustos Çarşamba

Buluşma/Hareket Yerleri :

1. Alanya Merkez

2. Manavgat Kumköy Kavşağı

3. Hacıobası Total Benzin İstasyonu

PROGRAM:
*07.00 Alanya'dan hareket
*07.15 Manavgat'tan hareket
*08.00 Hacıobası Total Benzin İstayonunda Buluşma/Toplu Sürüş (Konya Yolu)
*Güzergah: Akseki, Zirve Tınaztepe, Tınaztepe Mağarası, Susam/Tahin Yağı Fabrikası, Bozkır, Hadim, Dim, Alanya, Manavgat.
*Toplam Yapılacak Yol Yaklaşık 400 km
*17.00 Tahmini Dönüş saati

3067

DAMARLARINDA CHOPPER MOTORSİKLET ZEHRİNİ HİSSEDENLER :
Hüzünlerimizi, dertlerimizi, iş stresimizi, geçim sıkıntımızı birkaç saat de olsa arkamızda bırakarak sevinçlerimizi paylaşmak için ortak noktası sadece motorsiklet aşkı olan bizlerle tanışıp makinalarımızdan çıkan müziğimize katkıda bulunmak ve hep birlikte ANTALYA RR'nin bir parçası olmaya ne dersiniz?

NOT : Yapacağımız toplam tahmini yol 400 km olup hareket saatinden 10 dk önce buluşma yerinde yeteri kadar yakıt ile ekipman eksiği olmadan ve motorsikletlerinizin evrak/bakım eksiklikleri giderilmiş bir şekilde sürüşe katılım göstermenizi rica ediyoruz.

İletişim: 0 505 934 25 77 Erkan DÜLGER

erkopaşa
07.Ağustos.2022, 19:59
Katılım Listesi:

1. erkopaşa (Erkan DÜLGER) Manavgat
2.
3.
4.
5.

bulentbc
07.Ağustos.2022, 20:59
Katılım Listesi:

2.bulentbc(Bülent Büyükçıngıl) Alanya
3.
4.
5.

bulentbc
07.Ağustos.2022, 20:59
Katılım Listesi:

3. Tahir Gezer Alanya
4.
5.

erkopaşa
07.Ağustos.2022, 22:16
Hey maşallah ��
Şöyle kafa dengi 2-3 motor daha olsa tadından yenmez.
Haydi Antalya yollar bizi bekler ��

CELİL
07.Ağustos.2022, 23:08
Keyfiniz Muhabbetiniz Bol Olsun Antalya ya Selamlar 8)

Zafer
08.Ağustos.2022, 03:52
Katılım Listesi:

3. Tahir Gezer Alanya
4.
5.

Tekerinize taş degmesin iyi geceler

newmoon06tr
08.Ağustos.2022, 11:17
Keyfiniz muhabbetiniz bol oldun, emniyetli sürüşler.

TuruncuBuji
08.Ağustos.2022, 11:50
Antalya akıyor maşallah.

Zafer
09.Ağustos.2022, 20:20
Antalya akıyor maşallah.

Bir maşallah da benden gelsin o zaman dikkat edin. 👍

erkopaşa
10.Ağustos.2022, 01:31
Sabah 7 de teker döner, serinde sürmek lazım. Başkanım Antalya için file yelek istiyoruz. Yanıyoruz buralarda, biliyorsun:)

CELİL
10.Ağustos.2022, 02:07
Sabah 7 de teker döner, serinde sürmek lazım. Başkanım Antalya için file yelek istiyoruz. Yanıyoruz buralarda, biliyorsun:)

Tekerinize taş değmesin keyifli sürüşler ✌🏻
Haklısın yapacak terzi bulun yaptıralım 👍

bulentbc
10.Ağustos.2022, 02:17
Sabah erken‘den yola cıkacağiz, yatma zamanı geldi :Rockn Roll:.
Başkanım deri yelek ile evrim geçireceğiz Antalya’da yapalim birşeyler.

Mehmet A.
10.Ağustos.2022, 12:09
Antalya abileri hayırlı yolculuklar, 400km çok iyi yolda çok iyi. Hem motorların ciğerlerini bi açın hemde sağa sola yatarak esneklik kazandırın.

O 400km ne güzel olur ama yaaa*

*Kral heveslendi

Raci06
10.Ağustos.2022, 12:18
Antalya ekip yazın tadını çıkarıyor maşallah.. Sonbaharda bir hafta sonu bende takılacam oraya haberiniz olsun. çok imreniyorum.

erkopaşa
10.Ağustos.2022, 23:51
Şimdi efendim çok mu yorulduk, evet. Değdi mi, kesinlikle. Tam bir macera, fotoğraflar birazdan geliyor..
0'dan 1925 metreye çıktık ve indik sayın kralım, inan ki gözlerim seni aradı o virajlarda, hatta dedim ki şimdi Mehmet olsa gülerek çok güzel, çok harika iyi ki... demişti dedim kendi kendime.
Raci abim başımızın üstünde yerin var bekleriz...

Mehmet A.
11.Ağustos.2022, 11:43
Abi sen fotoları at ben yine gelemesem de derim ������*

*Kralda heves bitmez

TuruncuBuji
11.Ağustos.2022, 13:03
Millet foto bekliyor erkan abi

erkopaşa
11.Ağustos.2022, 15:07
Millet foto bekliyor erkan abi

Ânı yaşamaktan çok fazla fotoğraf çekemedim Cihan ama çektiklerim anlatımlı olarak geliyor...

erkopaşa
11.Ağustos.2022, 15:58
3076
Konya yoluna dönünce Hacıobası Total benzinlikte çay çorba ile başladı maceramız
3077
3078
Zirveye tırmandık, 1825 metrede Alacabel geçidini aştık hava serin ve nemsiz, muhteşem motorlara benzin ihmali ve çaya devam tabii ki 2. durak Zirve Tınaztepe tesisleri
3079
3080
3081
30823083
Zirveden sonra tekrar düştük yollara istikamet Boztepe artık Konya sınırlarındayız inişler çıkışlar viraj offfff harika manzara doğa hava muhteşem, muhteşem yetersiz fevkalâdenin fevkinde ve bu duygular ile varıyoruz Boztepe'ye. Çok şirin temiz güzel bir Anadolu şehri. Yolu yarı ettik neredeyse ama ne bilelim maceranın bundan sonra başlayacağını...
Boztepe'den düştük Hadim yoluna yakın 29 dakikalık yol, ancak bizi daha kısa bir yola yönlendirdiler köylü amcalarımız, kısa kısa hemen varırsınız. Amca bunlar motor hemde chopper traktör mü sandın sen, kros olsa enduro olsa hadi anlarım chopper chopper bunlar. Tabi yol güzel dediler bize, traktör için güzel tabi. Allah'ım bizim choppeların içinde resmen kross çıktı o yolda ıhhh bile demediler maşallah. Evet 15 km dağ yolunda sürdük 2 saate maal oldu ama olsun doğa harikası yerler toz toprak sıcak ter muhteşem adrenalin. Bülent önde gidiyordu o toprak yolda fırlayıp gitti plaka bulamadık. Ben arkadan geliyordum göremedim. Neyse olan oldu Hadim'e ulaşmadan hadım olduk resmen:):):)
Neyse vardık Hadim'e...3084
Bu arada rakım 1900 kere yaklaştı...
Hadim'de etli ekmek yedik ufak bir ilçe olmasına rağmen pide çok lezzetliydi. Fiyatlar da Konya'nın yarısı kadar. Çayımızı içip muhabbetimiz ettik ve dinlendik, düştük yollara yine istikamet Taşkent. Burada fotoğraf niye çekmedim hala kızıyorum kendime yorgunluk mu o tozlu topraklı yol mu neden oldu, kim bilir. Doğa muhteşem hava serin. Taşkent te Bülent'in plakayı iptal ettirdik emniyette, yazımızıda aldık ki yolda çevirmede sıkıntı olmasın.
Devam yollara, 'yolda olmak' işte motorcunun tek istediği.
Ara yollardan yaylalardan bazen bozuk, bazen yeni zift ve çakıl dökülmüş tutuşu zayıf yollardan Alanya'ya iniyorduk ki bş tabela bilmem ne geçidi 1925 metre, atmosferden çıkacağız neredeyse:)
3086
3087
Artık Alanya yolundayız, 1925 metreden deniz seviyesine iniyoruz. Kuş Yuvası bir çok motorcunun öldüğü günlerce ulaşılamadığı uçurumlar kenarından ağır ağır, döne döne yata kalka viraj yaparak manzaranın keyfini ve yolun heyecanını sürüyoruz.
Birazdan Çayarası'nda çay molası...
3088
Çayarası'nda çay molasındayız. Bugün içtiğimiz en güzel çay. Artık çayından mı, suyundan mı bilemiyorum ama doyamadık. 10 yakın tünelden geçtik bu arada zaten o tüneller olmasa belki hala yollardaydık. Buz gibi karanlık chopper gürültülü tüneller, Allah devlete millete zeval vermesin...
Son tünelden sonra hava ısınmaya başladı Alanya geliyoruz sana fakat içimiz yanıyor soğutmak lazım...
3089
Efendim bunun adı karlama, soğuktan başınız ağrıyor öyle bir şey. Torosların yarıkları arasında kıştan kalma karları getirip yapıyorlar. İçine pekmez veya tarçınlı karanfilli şerbet ile servis ediliyor. O kar tadını alıyorsunuz. Muhteşem bir şey tatmak lazım anlatmak yetmiyor.

erkopaşa
11.Ağustos.2022, 16:11
3090
3091
3092
3093
3094
3095
Artık Dim baraşındayız yani Alanya'ya geldik sayılır. Hava iyice nemlendi ve ısındı o yaylaların kuru serin havası geride kalsada doğa harikası manzaralar bitmek bilmiyor.
3096
Alanya'dan vedalaşıp eve ulaştığımda yaptığımız yol 400 km olmuştu neredeyse.
Zorlu, yorucu, macera ve heyecan verici bir sürüşü geride bıraktık. Deniz seviyesinden başlayan yolculuğumuz 1925 metreye çıktı ve yine deniz seviyesine indi. Muhteşemdi, muhteşem...
Bülent hocama, Tahir abiye çok teşekkür ediyorum. Yeni yollar bizi bekler.....

CELİL
11.Ağustos.2022, 16:35
Erkan & Bülent gerçektende anlatılmaz yaşanır çok keyifli bir macera olmuş tekerinize taş değmesin yolunuz açık olsun :Rockn Roll:

Erkan emeklerine sağlık resimler anlatım harika 8)

erkopaşa
11.Ağustos.2022, 16:54
Erkan & Bülent gerçektende anlatılmaz yaşanır çok keyifli bir macera olmuş tekerinize taş değmesin yolunuz açık olsun :Rockn Roll:

Erkan emeklerine sağlık resimler anlatım harika 8)

Teşekkür ederim başkanım, dilimiz döndüğünce:)

erkopaşa
11.Ağustos.2022, 17:09
2. Sayfada başlıyor fotoğraflar, hepsine bakın ve yazdıklarımı okuyun, emek ve alın teri içerir:)

TuruncuBuji
11.Ağustos.2022, 17:20
adamlar serin rüzgarın tadına bakmış gelmiş.

Ömer
11.Ağustos.2022, 18:11
Keyfiniz muhabbetiniz bol yolunuz açık olsun, güzel anlar yaşamışsınız.
Bülent'in plaka olayı biraz can sıkmış ama nazarlık olsun.

Gezinin ana fikri: Yolda gördüğümüz amcaların sözlerine çok itamat etmeyecekmişiz :)

erkopaşa
11.Ağustos.2022, 20:39

Gezinin ana fikri: Yolda gördüğümüz amcaların sözlerine çok itamat etmeyecekmişiz :)

Bir daha mı tövbe Ömer hocam, navigasyondaki abla ne derse o bundan sonra:):)

bulentbc
12.Ağustos.2022, 14:51

Aynen Ömer Hocam, Anayoldan ayrılmanın mantığı yok daha kısa yoldan gidilecekse ev’de kal, en kısa yol odur:p
iki defa durduk geri dönmek için ama ne hikmetse devam ettik, unutulmayacak bir macer oldu ama benim 07 BAD plaka iptal oldu bakalım kısmetımıze hangi plaka çıkacak. Birde intercom yeni aldim Erkan Hocam ile 80Km altı bol bol sohbet ederek gittik. İntercom çok önemli,büyük Nimet. Sürüşe çok ayrı bir keyif katiyor.

Zafer
12.Ağustos.2022, 15:53
Harika kareler ne kadar keyifli geçtigi net bir şekilde anlaşılıyor 🤟🤟🤟🤟😊

Zafer
12.Ağustos.2022, 15:55
Aynen Ömer Hocam, Anayoldan ayrılmanın mantığı yok daha kısa yoldan gidilecekse ev’de kal, en kısa yol odur:p
iki defa durduk geri dönmek için ama ne hikmetse devam ettik, unutulmayacak bir macer oldu ama benim 07 BAD plaka iptal oldu bakalım kısmetımıze hangi plaka çıkacak. Birde intercom yeni aldim Erkan Hocam ile 80Km altı bol bol sohbet ederek gittik. İntercom çok önemli,büyük Nimet. Sürüşe çok ayrı bir keyif katiyor.

Geçmiş olsun bület hocam internet ten bastır gelsin aynı plakayı muayenede falan sıkıntı olmuyor🤟

bulentbc
12.Ağustos.2022, 16:30
Geçmiş olsun bület hocam internet ten bastır gelsin aynı plakayı muayenede falan sıkıntı olmuyor🤟

Zafer Hocam, Birisi bir vukuat işlese ve plakayı bulup kullansa sıkıntı bizde kayıp bildirimi yaptık polise ve iptal oldu plaka komple noterden yenı ruhsat ve plaka çıkacak.

CELİL
12.Ağustos.2022, 17:14
Bülent plakanın düşmesi kötü olmuş geçmiş olsun yeni plaka inşallah aynı seriden denk gelir 👍👍👍

erkopaşa
12.Ağustos.2022, 19:13
Bülent hocam iyi ki hatırlattın.
İki farklı marka interkom birbirine çok sağlıklı bir şekilde eşleştirdik. Bülent hocamın kask açık kask olduğundan birde camı olmadığından dolayı 80 km hızı aşınca beni anlayamadı içeri giren rüzgar sesi sebebiyle. Ancak benim kask full face olduğu için her hangi bir ses sıkıntısı olmadı. Bu arada Bülent hocamın intercom knmaster 4000, bende ki intercom ise Fodsports M1S Pro, sorunsuz bir şekilde eşleşiyor.
İntercom şart hemde şapşart:):)

Mehmet A.
13.Ağustos.2022, 09:40
Ne güzel yerler, ne güzel yerler ayyyy ne güzel yerler, ne güzel yerler...

Ne macera olmuş içim gitti. Okurken dişlerimi sıkarak okudum.
Size orda 4. lazımmış ������

Plaka işi kötü olmuş ama gezi mükemmel.*

*Kralın içi gitti

erkopaşa
13.Ağustos.2022, 23:35
Ne güzel yerler, ne güzel yerler ayyyy ne güzel yerler, ne güzel yerler...

Ne macera olmuş içim gitti. Okurken dişlerimi sıkarak okudum.
Size orda 4. lazımmış ������

Plaka işi kötü olmuş ama gezi mükemmel.*

*Kralın içi gitti

Ah be kralım, tam senlik, tam senlik.
Gözlerim aradı seni, sağ sol, gaz fren, in çık, dur kalk, toz toprak, dağ tepe, yayla deniz, yardıra yardıra, tam senlikti tam senlik...