PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR Antalya Sürüş ve Piknik 24 Ağustos Çarşamba

erkopaşa
24.Ağustos.2022, 00:32
http://www.raptorriders.com.tr/forums/attachment.php?attachmentid=3050&d=1659443137

:Rockn Roll:RR ANTALYA SÜRÜŞ ZAMANI:Rockn Roll:

Buluşma/Sürüş Tarihi :

24 Ağustos Çarşamba

Buluşma/Hareket Yeri :

Alanya Merkez

Buluşma Saati:

Saat: 10:50

PROGRAM: 11.00 Alanya'dan hareket ederek Gedevet yaylasına çıkış, Türblinas'tan geçiş, Dereköy akarsu kenarında piknik/öğle yemeği, Türktaş yaylası, Mahmutseydi'den geçis ve dönüş yolu....
Muhteşem bir seyir ve doğa bizi bekliyor...

DAMARLARINDA CHOPPER MOTORSİKLET ZEHRİNİ HİSSEDENLER :
Hüzünlerimizi, dertlerimizi, iş stresimizi, geçim sıkıntımızı birkaç saat de olsa arkamızda bırakarak sevinçlerimizi paylaşmak için ortak noktası sadece motorsiklet aşkı olan bizlerle tanışıp makinalarımızdan çıkan müziğimize katkıda bulunmak ve hep birlikte ANTALYA RR'nin bir parçası olmaya ne dersiniz?

NOT : Yapacağımız toplam tahmini yol Alanya merkezden 100 km olup hareket saatinden 10 dk önce buluşma yerinde yeteri kadar yakıt ile ekipman eksiği olmadan ve motorsikletlerinizin evrak/bakım eksiklikleri giderilmiş bir şekilde sürüşe katılım göstermenizi rica ediyoruz.

İletişim: 0 505 934 25 77 Erkan DÜLGER

erkopaşa
24.Ağustos.2022, 00:32
Katılım Liste:
1.
2.
3.
4.

erkopaşa
24.Ağustos.2022, 00:34
Maalesef ki bu güzel rotayı kaçırıyorum. Misafirlerim var Ankara'dan onları bırakamıyorum.:cry:

bulentbc
24.Ağustos.2022, 00:38
Katılım Liste:
1. Bülent Büyükcingil (bulentbc)
2.
3.
4.

bulentbc
24.Ağustos.2022, 00:39
Katılım Liste:
1. Bülent Büyükcingil (bulentbc)
2. Tahir Gezer
3.
4.

erkopaşa
24.Ağustos.2022, 00:49
Muhabbetiniz bol olsun. Bir fırsat olursa kaçıp gelirim inşallah Bülent hocam.

bulentbc
24.Ağustos.2022, 01:09
Eyvallah Erkan Hocam bekleriz …

CELİL
24.Ağustos.2022, 01:21
Harika program keyifli sürüşler muhabbetiniz bol olsun herkese selamlar 👍🖐

Atlıgezgin
24.Ağustos.2022, 17:15
Keyfiniz bol olsun ,yakın olsaydık keşke ,tek başına sürüş yapmak hiç zevkli olmuyor.

newmoon06tr
24.Ağustos.2022, 17:54
Keyifli sürüşler, muhabbetiniz bol, birlikteliğiniz daim olsun.

Ömer
24.Ağustos.2022, 19:28
Harika bir rota, güzel bir organizasyon şimdiden keyifli geçeceği belli.
Keyfiniz bol tekeriniz düz bassın.

bulentbc
24.Ağustos.2022, 21:18
Herkese Merhaba…
Saat 10:30 gibi Tahir Hocam ile buluştuk, depolar dolduktan sonra ver elini Toros Dağları, ilk durak Tavşan Tepesi, tavşan kanı çayımızı güzelim Alanya Manzarası ile içtik, muhabbet, Sohbet sonra yola devam ver elini Dereköy piknik yerine geldiğimizde güzel kazık fiyatlar ile karşilaştik mallesef burası Alanya, iki hafta önce köprülü Canyon’da güzel makul fiyata yedık içtik esnaflik başka birşey :yorgun: bizde çay içmeye karar verdik yol üstünde güzel köfte ekmek yapan yer var dedi Tahir Hocam, Ayşe Bacının yeri orada yeriz dedi. Böylece firsatcilara prim vermemiş olduk. Yayla yolları muhteşem yeşılıkli üstümüzde Atmacalar uçarken intercom’dan “Manowar” dinlemek başka bir zevk, intercom can imiş,niye şimdiye kadar almadim diye hayıflandim. Önde Tahir Hocam gidiyordu görmeden bir yılan yavrusu ezdi sonra üstünden bende geçmek zorunda kaldım çok küçük idi yazık oldu. Sonra Türktaş köyünde buz gibi dağ suyunda Abdest alıp öğlen namazımızı kıldık köylüler hayretle baktı Chopper kullanan deri giyen motorcu Namaz mı kıllar diye düşündüler galiba. Dönüş yoluna normal Asfalt üstüne mıcır dökmüşler önde Tahir Hocam bir baktım motor hakimiyetini kayıp ettı Allah korudu son anda yan yatmaktan kurtuldu ama ikimizde baya tırsdık iniş çok usturuplu oldu. Güzel bir gün geçirdik seneye çok güzel bir seyahat ön planlaması yaptık daha Erkan Hocamın haberi yok duyunca bakalım duyunca ya hayatımın seyahati olur diyecek yada hiç gelmeyecek :) bunu hep beraber göreceğiz inşallah.
Ahada resimler

3132

3135
3136
3137
3139
3140

erkopaşa
24.Ağustos.2022, 21:38
Vay arkadaş bensiz nasılda gezmişler. Haftaya bende geliyorum inşallah. Keyfiniz daim olsun canlar, ufak bir aksiyon olmuş rabbim korusun...
Bu arada neymiş o yol planı merak ettim Bülent hocam

Mehmet A.
24.Ağustos.2022, 22:13
keyfiniz muhabbetiniz daim olsun. Yine ne güzel yerlere gitmişsiniz.*

*Kral

CELİL
24.Ağustos.2022, 23:47
Bülent harika bir gün ve sürüş olmuş imrendim tekerinize taş değmesin 👍👏
Resimler harika emeğine sağlık 👍

Ömer
25.Ağustos.2022, 11:01
Turunuzun güzel geçmesine sevindim. Küçük bir aksilik olmuş ama can sağlığı olsun, iki teker üstünde sürekli risk taşıyoruz.
Keyfiniz bol muhabbetiniz daim olsun...

TuruncuBuji
25.Ağustos.2022, 11:29
Bülent abi motoru aldığından bu yana hakkını vererek geziyor.

bulentbc
25.Ağustos.2022, 17:49
Bülent abi motoru aldığından bu yana hakkını vererek geziyor.

Eyvallah Sağol, daha çok planlar var kafamızda bizi izlemeye devam edim, :hastayız: yada sizde bize katılın :Rockn Roll:

TuruncuBuji
26.Ağustos.2022, 13:54
Senin sezon kapandığında bir hafta sonu buluşması düzenleyelim.

bulentbc
26.Ağustos.2022, 17:17
Düzenleyelim, ortak noktada buluşabılırız, hava müsait olursa ben kamp yapamadım bir gece yatmalı yapabılırız.

erkopaşa
26.Ağustos.2022, 23:07
Cumartesi sabah gider pazar akşama döneriz, yapalım bi etkinlik hep beraber

bulentbc
26.Ağustos.2022, 23:32
Yada Cuma Akşamı gidilir, Pazar Sabahı dönülür :hastayız: çadır kurduğumuza değsin. Olmasa biz Tahir Hocam ile bir gün öncesinden yerlerimizi tutarız.

erkopaşa
27.Ağustos.2022, 01:38
Yada Cuma Akşamı gidilir, Pazar Sabahı dönülür :hastayız: çadır kurduğumuza değsin. Olmasa biz Tahir Hocam ile bir gün öncesinden yerlerimizi tutarız.

O da olur, hatta daha güzel olur, gittiğimize değsin Bülent hocam ��