PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'li dostlar Ayvalık gezisi yapalım mı?

drali
27.Eylül.2007, 17:07
Arkadaşlar İzmir'den Ayvalığa ;Aliağa-Çandarlı-Denizköy-Bademli-Dikili-Sahilevleri-Çamlık üzerinden gidip şeytan sofrasında RegalRaptorlarımızla fotoğraf çektirmeğe gidelim mi?Gününü beraber ayarlarız.

hakkı
27.Eylül.2007, 17:09
ben varım abi. o güzergahı çoktandır girmeyi düşünüyordum ama bitürlü nasip olmadı.

apron83
27.Eylül.2007, 18:34
ben de katılırım abii uzun zaman oldu gitmeyeli o tarafa. havalar bozulmadan ayarlarsanız ii bi gezi olur.

deep-impact
27.Eylül.2007, 20:36
bende gelirim fakat gününü falan bu cuma günkü toplantıda konuşalım.drali abi geliyormusun

hakkı
30.Eylül.2007, 02:26
bende gelirim fakat gününü falan bu cuma günkü toplantıda konuşalım.drali abi geliyormusun
toplantıda konuştuk. 06 Ekim günü yapmayı karalaştırdık. toplanma saati bence, bu gün yaptığımız geziyide göz önüne alacak olursak sabahın erken saatlerinde olmalı, nede olsa yolumuz oldukca uzun. buluşma yeri KARŞIYAKA İSKELESİ olabilir. kalan detayları en kısa zamanda netleştirsek iyi olur. Ayvalık için sabırsızlanıyorum.

hakkı
02.Ekim.2007, 15:13
arkadaşlar, Okay'dan Serdar'dan başka gelen yokmu. buraya neden kimse bişey yazmıyor?

getto
02.Ekim.2007, 17:20
durum malum hakkı abi ehliyete kadar izmirden af diliyorum

hakkı
02.Ekim.2007, 17:38
durum malum hakkı abi ehliyete kadar izmirden af diliyorum
ya zaten şu izmir grubundakiler ehliyetini ruhsatını cebine koysun, toplu bir kutlama düzenliyeceğim. o günü sabırsızlıkla bekliyorum. nede olsa sayılıgün, çabuk geçer.

emresahin
02.Ekim.2007, 20:35
arkadaşlar ben bişey için söz veremiyorum şu sıra...ama ayarlarsam akşamdan arar cepten bilgi veririm...gelirim diyip gelememek çok sıkıyor canımı....ama pazartesi yine hastanelerdeydim....ne olcağı belli olmuyo bu ara..o yüzden benim gelişim süpriz olsun ..eğer ayarlarsam kız arkadaşımla katılırım ..dün serdar la telefonda konuştum sanırım eşlerle giden arkadaşlar varmış....eşli dahada keyifli olur eminim!
dedim gibi bi süpriz yapmaya çalışacağım.olmazsa beni silmeyin sakın defterden! :)

hakkı
02.Ekim.2007, 21:25
defterden silmek mi? o nasıl söz. senide en kısa zamanda arammızada görmek istiyoruz. hanımla berabe geleceksen haberim olsun. benim hanım işim var diyor ama onuda kandırır getiririm. senden haber bekliyorum.
bu arada hayırdır ne hastanesi? umarım hanım tekrar fenalaşmamıştır.

emresahin
02.Ekim.2007, 22:41
defterden silmek mi? o nasıl söz. senide en kısa zamanda arammızada görmek istiyoruz. hanımla berabe geleceksen haberim olsun. benim hanım işim var diyor ama onuda kandırır getiririm. senden haber bekliyorum.
bu arada hayırdır ne hastanesi? umarım hanım tekrar fenalaşmamıştır.

valla hanım pazartesi yine fenalaştı...bu kez de şifa tıp ta aldık soluğu....o nedenle söz veremiyorum hiç bişeye..nezaman neolcağı belli olmuyor...şuan durumu iyi..ama şehir dışına güvenemiyorum onuda yanıma almaya..içi gitti söyleyince arkadaşlar ayvalığa gidicek diyince ama...
bi değişiklik olursa haberdar edeceğim.

handojoe
02.Ekim.2007, 22:54
bu balıkesir ayvalık mı dostlar...

hakkı
02.Ekim.2007, 23:11
evet dosyum, balıkesir ayvalık. sahilden yakın sayılır. ~150 km gibi.

apron83
03.Ekim.2007, 14:10
arkadaşlar, Okay'dan Serdar'dan başka gelen yokmu. buraya neden kimse bişey yazmıyor?

abi benim bi arkadas da gezi olursa katılcak hyosung GT 250 var onda. denizde uyuya kalmazsa katılır artık :cheesy: bi topic açıp son kimler gelcek belirlesek ii olur bence

hakkı
03.Ekim.2007, 14:47

abi benim bi arkadas da gezi olursa katılcak hyosung GT 250 var onda. denizde uyuya kalmazsa katılır artık :cheesy: bi topic açıp son kimler gelcek belirlesek ii olur bence
olur, açalım, netleştirelim biran evvel. peki buluşma yeri ve saati nasıl? karşıyaka iskelesinde 08:00 buluşma, 08:15 hareket desek uygun mu?
yanlız depolarımız dolu gelelim. yolumuz uzun, biran evvel yola koyulmak açısından hazırlıklrımız tam olsun.