PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grup Sürüşü Üzerine Bir Video

ozzymania
29.Eylül.2007, 01:11
her ne kadar ingilizcede olsa hareketleri olayı anlatıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=erpkyD7SMfw&NR=1

foreman
29.Eylül.2007, 01:59
sayın ozı vıdeo gosterısı harıka...
dedıgınız gıbı dılden yana bısı anlamasakta evrensel vıcut dılı herseyı acık secık anlatıyor...
bu el kol hareketlerının sızler tarafından bırısının motor uzerınde resımlerını cekerek ne anlama geldıgını de yazarsa bızım gurup suruslerınde baya bı ise yarayacagına ınanıyorum...
((bana askerlık gunlerımı hatırlattı ıntıkalde tım komutanı emır verırdı herkezde o emre rıayet ederdı.mukemmel bır ıntızam))

bu arada gurup lıderı ve gurup sonuncusun un motorlarının da Chopper / Cruiser olusu bu marka ve modelde hata yapmadıgımızın kanıtı olsa gerek 8)
elıne koluna saglık...( bu sekılde soylıyeyımde alcı cabuk cıksın 8)

ToMCaT
30.Eylül.2007, 01:32
evet aynen askeri kurallar...eğer grup sürüşü yapılacaksa herkes bu işaretlere çalışacak öğrenecek....disiplin şart olmazsa olmaz....

üzülmek istemiyorsak bu iş böyle yapılıyor.....ozii paylaşım için teşekkürler...

okan
30.Eylül.2007, 02:02
Ozzziim tek kollu motopiskillet cambazım....eline koluna sağlık... ii bişiler bulmuşsun ....bi de türkçeye çevirip kıvırsaydın ii olurdu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
30.Eylül.2007, 02:20
Ozzziim tek kollu motopiskillet cambazım....eline koluna sağlık... ii bişiler bulmuşsun ....bi de türkçeye çevirip kıvırsaydın ii olurdu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zaten öndeki benim.hsreketlerimi iyi izleyin tercümeye gerek kalmaz. :P

MotoJunior
01.Ekim.2007, 15:17
iyi seyret kardeşim

handojoe
02.Ekim.2007, 00:14
evet bazen bir çok motorlşa sürmeye korkuyorum ben yalnız daha güvenli geliyor bana

kıvılcım
02.Ekim.2007, 00:58
emegine saglık çok güzel ve yararlı bir video reşekkürler