PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YANDAN ARABA ÇARPTI...(MEHMET ONUR)

MEHMETONUR
30.Eylül.2007, 20:52
Öncelikle çok şükür iyiyim birşeyim yok...

Saat 12:20 civarı Kozyatağı Bayar Caddesi'nden Bostancı E5 yan yola doğru ilerliyordum.Işık olan kavşaklarda doğal olarak bir problem yok. Işık olmayan bir kavşak vardı önümde. Devamlı kullandığım yol. Ben ana yoldan giderken yan yoldan sağ taraftan bir araç çarptı. Bayan benim geldiğim yön olan sol tarafa değil sağ tarafa bakıyordu ve bayana göre sağ taraftaki taksici Yani bana göre karşıdan gelen taksici ona yol verince bayan sürücü ona tesekkür ede ede fırladı ve bana sağ yandan çarptı.
Korna basılı sola kırıp gazladım ama kurtaramadım sağa yatırdım.

FULL KORUMA (botlar hariç) MUCİZESİNİ tekrar yaşadım.
Benim ayakta dizlik olmasına rağmen bot olmadığından çizikler,sıyrıklar oldu. Çok şükür başka bir şey yoktu. İnanamadım. Gerçekten hızlı çarptı çünkü.

Motordan yere benzin akmaya başladı,motoru kaldırdım.Sağ ayaklık ve arka fren demiri biraz yamuldu.Koruma demir çizildi.

Polis çağırdık alkol muayenesi,zabı,hasar raporu vs. Kadın sürücü suçunu kabul etti. Yarın karakoldan suç oranlarını alacağız. Kasko filan nasıl olacak hiç bilmiyorum. Bana çarpanın kaskosu herhalde ödeyecek masrafımı?

Neyse çok şükür ucuz atlattım ama tabi ki nişanlım ve ailemin haklı üzüntüleri ve baskıları hemen başladı.

Hemen paylaşmak istedim...

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/98e57dfefe.jpg

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d2570f377d.jpg

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/3bb80971e2.jpg

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/a4a7fd1333.jpg

tmr
30.Eylül.2007, 20:58
büyük geçmiş olsun ii kurtulmuşsun dostum

yenikoylu_ua
30.Eylül.2007, 21:00
Kardeşim geçmiş olsun allah beterinden saklasın raporu aldıktan sonra vuran şahsın trafik sigorta poliçesi ve ehliyet fotokopisini
alırsan işin daha kolaylaşır karşı tarafın kaskosu değil trafik sigortası senin masraflarını öder ama masrafları senin ödemen ve
daha sonra sigortadan tahsil etmen gerekiyor çünkü bizim servislerimizin hiç birinin sigorta şirketleriyle bir anlaşması yok
hasarlı parçaları değişmedende sigorta eksperini çagırmayı unutma başın ağrımasın

MEHMETONUR
30.Eylül.2007, 21:03
Kardeşim geçmiş olsun allah beterinden saklasın raporu aldıktan sonra vuran şahsın trafik sigorta poliçesi ve ehliyet fotokopisini
alırsan işin daha kolaylaşır karşı tarafın kaskosu değil trafik sigortası senin masraflarını öder ama masrafları senin ödemen ve
daha sonra sigortadan tahsil etmen gerekiyor çünkü bizim servislerimizin hiç birinin sigorta şirketleriyle bir anlaşması yok
hasarlı parçaları değişmedende sigorta eksperini çagırmayı unutma başın ağrımasın

Tesekkurler herkese.
Bu prosedürleri bilmiyorum. Bilgilendirdiğiniz için tesekkürler.

ozzymania
30.Eylül.2007, 21:05
geçmiş olsun çok ucuz atlatmışsın.
sevindim herşeyden önce sana bir şey olmamasına.

Deli çerkes
30.Eylül.2007, 21:09
Verilmiş sadakan varmış Sevgili Mehmet , Resimde gülmsüyor olmandan fazla canının yanmadığını sonucunu çıkartıyorum , ancak darbeyi öyle bir yerden almışsın ki daha sert bir darbede ayak bileğindeki kemiğin kırılması içten bile değil. Tekrar geçmiş olsun.

Buradanda şu sonucu çıkartmak lazım. ister kısa ister uzun mesafe olsun. motorla yola çıkılacaksa tepeden tırnağa mutlaka koruma. hemde olabildince abartılı koruma şart.

zafer szn 55
30.Eylül.2007, 21:34
:( :( gecmiş olsun allah beterinden saklasın :( :(

handojoe
30.Eylül.2007, 23:03
geçmiş olsun genç kardeşim, koruma kullanman seni korumuş...

inci
30.Eylül.2007, 23:23
geçmiş olsun ...gerçekten ucuz atlatmışsın ...bir daha olmaması dileğimle...

kawa500
30.Eylül.2007, 23:24
Büyük geçmiş olsun....bu son olur inşallah.......

sihirli_eller
30.Eylül.2007, 23:34
dostıum gecmıs olsun

Tayfun
30.Eylül.2007, 23:35
Geçmiş olsun kardeşim, sen kaçsanda seni buluyolar işte malesef yapabilecek birşey yok...

GOKHAN
30.Eylül.2007, 23:49
Geçmiş olsun kardeşim beterinden saklasın

ugurcuk
30.Eylül.2007, 23:49
çok geçmiş olsun allah beterinden korusun

RAssos
30.Eylül.2007, 23:57
Çok geçmiş olsun...

carvalho
30.Eylül.2007, 23:58
Ucuz atlatmışsın dostum, geçmiş olsun...

Hep koruma, tam koruma...

okan
01.Ekim.2007, 00:12
bu raptorculara kurşun döktürmek lzaım.. bu aralar nazarlara gelmeye başladık...

geçmiş olsun kardeşim...ucuz atlatmışsın .. son olur inşallah...

Rommel
01.Ekim.2007, 00:16
büyük geçmiş olsun... ucuz atlaşmışsın diyelim...

drali
01.Ekim.2007, 00:45
geçmiş olsun.

handojoe
01.Ekim.2007, 00:46
yahu hep istanbul lu arkadaşlar düşüyor...

bu ist da var bişey ama ne?

sancezz
01.Ekim.2007, 00:53
dostum cok gemısler olsun ne dıyelım bayan suruculer gercektende cogu zaman tehlıke yaratıyorlar dedıgıne baksana tesekkur ederken kaza yapıyorlar cumartesı sabahı da bır kadın surucu benı sıkıstırdı onumde arac oldugu halde bana korna bastı bende sınırlendım anahtarlan aracını cızdım kactım :x :x :x :x :twisted: :twisted:

raptiye
01.Ekim.2007, 01:00
Geçmiş olsun

foreman
01.Ekim.2007, 01:19
ılk mesajımda motoru ve motorculugu sızlerın sayesınde cevremdekılere sevdırdıgımı soylemıstım....:(
su an anlıyorum kı; motorculugun sahıl yolunda 3 vitesle ruzgara karsı püfür püfür gezmekten daha öte ve zor oldugu anlamıs bulunmaktayım...bu tıp mesajlar hepımızı derınden etkılesede malesef hayatın en acı gerceklerı...
umarım bu kaza senın ve sıtedekı alılemızın en buyuk ve en son kazası olsun...
allah'tan sana acıl sıfalar dılerım...
buyuk gecmıs olsun....

moonchild
01.Ekim.2007, 01:31
yahu hep istanbul lu arkadaşlar düşüyor...

bu ist da var bişey ama ne?

Bu istanbulda bol miktarda 2 ayaklı davar var, gündüz uçanı, gece sıçanı var, köprü gişelerinden 140'la geçmeye çalışanı var, Bostancı S virajı en hızlı kaçla alabilirim diye iddiaya gireni var, sağından trafik akarken yola çıkmaya çalışan bu esnada sola bakan gözler var, sinyal kolu k.çına kaçmış ahmaklar var, bi de verdiği sinyalle kanun hükmünde kararname çıkardığını sanan gerizekalılar var, yollarda hoş arabalar kullanan hoş bayanlar var-onları taciz eden hayvanoğlu hayvanlar var, bi de bu hayvanoğlu hayvanların angutları var ki onlar da hoş bayanlara bakarken önündeki motoru altına alır, makasa girmeden araba-motosikler kullanamayan kuduzlar var, en sol şeritte 60'la gidenler var, güvenlik şeridinde 140'la gidenler var, bu içine s.çtığımın istanbulunda deli bi gece hayatı var bu yüzden gece 12'den sonra trafikte ortalama 150 promil alkol var, bu şehirde 12 milyon insan bunların yarısı kadar da araba var.... Senin anlayacağın varoğlu var!!! Tüm bunlara da benim gıcığım var!!!!! :twisted:

Mehmet kardeşim bununla geçmiş olsun diyelim! Aman arkadaşlar lütfen ya, herkes çok dikkat etsin!! Kuzenim doktor, geçen gün birlikteydik bana şöyle söyledi: Aman Serhat gözünü seveyim hele hele hava karardıktan sonra çok dikkatli ol! Her acil nöbetimde gecede ortalama 5 motorcu geliyo, ortalama birinin mutlaka hayati tehlikesi oluyo.. Korumalarımıza falan güvenmeyelim! Mümkün olduğunca makul süratlerde, maksimum dikkat ve bilinçle sürelim bu zıkkımları!!

Tekrar geçmiş olsun kardeşim!

agresus
01.Ekim.2007, 01:50
Bu istanbulda bol miktarda 2 ayaklı davar var, gündüz uçanı, gece sıçanı var, köprü gişelerinden 140'la geçmeye çalışanı var, Bostancı S virajı en hızlı kaçla alabilirim diye iddiaya gireni var, sağından trafik akarken yola çıkmaya çalışan bu esnada sola bakan gözler var, sinyal kolu k.çına kaçmış ahmaklar var, bi de verdiği sinyalle kanun hükmünde kararname çıkardığını sanan gerizekalılar var, yollarda hoş arabalar kullanan hoş bayanlar var-onları taciz eden hayvanoğlu hayvanlar var, bi de bu hayvanoğlu hayvanların angutları var ki onlar da hoş bayanlara bakarken önündeki motoru altına alır, makasa girmeden araba-motosikler kullanamayan kuduzlar var, en sol şeritte 60'la gidenler var, güvenlik şeridinde 140'la gidenler var, bu içine s.çtığımın istanbulunda deli bi gece hayatı var bu yüzden gece 12'den sonra trafikte ortalama 150 promil alkol var, bu şehirde 12 milyon insan bunların yarısı kadar da araba var.... Senin anlayacağın varoğlu var!!! Tüm bunlara da benim gıcığım var!!!!! :twisted:

Nihoo.. nihohahaaaa....hohahohahohahohaaaaa....... :P :P :P :P :P

Mehmet kardeşm büyük geçmiş olsun...

Deli çerkes
01.Ekim.2007, 02:02
Yollar araç sayısını kaldırmıyor sevgili Hando , belediye başkanı topbaş trafik sorunu içn umrede dua ediyormuş.Allah dualarını kabul etsin. yollar bozuk , belediyeler yol yerine kaldırım ve direk çalışması yapıyor.emniyet gösteri ve mitingler için ya çağlayanı ya da vatan caddesine izin veriyor ki istanbul trafiği tam kilitlensin. toplu taşıma araçları trafik teröristi , birde junior polat ademdarlar ve sivil memurlar var . kendilerine trafikte VİP muamelesi istiyorlar. ( geçen hafta sultanahmet' ten sirkeciye inen yolda vatandaşa silah çekti birisi , ) ve bana göre en tehlikelisi manuel vitesi kullanmayı beceremeyen ancak ehliyet sahibi bayan şöförler var. en ufak yağmurda trafik kilitlendği için bol miktarda sinirlenen şöförlerimiz var. alkol alıp veya kuru çekip direksiyona oturan Taksicilerimiz var.üst geçitten çıkmaya üşendiği için ortalama 80-90 km hızla giden trafiğe dalan yayalarımız var. tuttuğu takım yenildiği için hırsını yoldan geçen arabalardan çıkartmaya çalışan holiganlar var. daha saymaya kalksam sayfalarca yazarım sevgili Hando.

tüm bunlara çözüm bulması gereken belediye ve idare ne yapıyor ? vallahi her ne yapıyorlarsa olmuyor.

---------------------------------------------------------------
Konu ile alakalı değil ama belediye mantığını anlayın diye yazıyorum. 2 ay önce işyerimdeki bir bez afişi belediye merdiven ile çıkıp sökmüş. belediyeyi aradım. emcümen kararı varmış. görüntü kirliliği oluyormuş. herşeyi çözdünüzde bumu kaldı dedim yanıt yok. işyerim 3. katta balkonda veya penceremde birisini görsem , pencereye merdiven dayamış birisini hırsız gibi yorumlasam ve çekip vursam ne olacak diye soruyorum yanıt yok.peki sökmeden uyarsanızda kendimiz indirsek o ilanı ? olmazmış. afişim nerdedir diyorum. yakılıp imha edildi cevabı geliyor. neden .emcümen kararı varmış. bu emcümen kararları ara sıra hakikaten ilginç oluyor. antalyada 2. eşe izin verildi. yanlış hatırlamıyorsam trabzonda deniz kenarında çiftlerin el ele kol kola dolaşmaları yasaklandı. bunlar hatırlayabildiklerim . Allah bilir neler arda bizler bilmiyoruz . tüm yurt geneline yaymam elbette mantıksız olur ancak şehir sorunlarını çözecek emcümen başka işleri yokmuş gibi nelerle uğraşır.

yeaks
01.Ekim.2007, 06:25
geçmiş olsun mehmet abim:(

RızaHoşgör
01.Ekim.2007, 06:39
geçmiş olsun.göreceğin en beter kaza bu olsun.

ÇeLeBi MuRaT
01.Ekim.2007, 07:41
Katdeş büyük geçmiş olsun bu aralar karabulutlar dönüyo aman dikkat arkadaşlar...

HONEY
01.Ekim.2007, 08:37
geçmiş olsun dostum

speedygonzales
01.Ekim.2007, 09:11
Çok geçmiş olsun !

emrahss
01.Ekim.2007, 09:40
Geçmiş olsun bilader. Harbiden ciddi bir kaza aslında, bi sadaka var herhalde biyerlerde. Kafanda tuz makarna çevir, ne diyim..

Engin
01.Ekim.2007, 09:57
Kardeş çok geçmiş olsun...

okan
01.Ekim.2007, 10:14
HANDO gördünmü bak istanbulda ne dertler varmış....yaşanacak yer değil anasını sattımın istanbulu... :twisted: :twisted: :twisted:

alper_tim
01.Ekim.2007, 10:20
çok büyük geçmiş olsun kardeş allah beterinden korusun
full korumanın nasıl şart olduğunu gösteren bir kaza
lütfen hepiniz dikkatli olun arkadaşlar kış gelmeye başladı kaza haberri duymak istemiyoruz artık lütfen daha fazla dikkat

yenikoylu_ua
01.Ekim.2007, 11:07
HANDO gördünmü bak istanbulda ne dertler varmış....yaşanacak yer değil anasını sattımın istanbulu... :twisted: :twisted: :twisted:

Nesi varmış be İstanbulun aslan gibi şehir :P :P :P

kaanka
01.Ekim.2007, 11:12
Çok geçmişolsun dostum Allah beterinden saklasın...
İstanbulda araç kullanmak için sadece şöför olmak değil aynızamanda cambaz olmak gerekiyor...
Ne yol var , Ne kural var , Ne polisvar. Allahlık yaşıyoruz bu şehirde.

okan
01.Ekim.2007, 11:16

Nesi varmış be İstanbulun aslan gibi şehir :P :P :Pbakiim o zaman yarın geliim de...aslanmı yoksa kedimi... :mrgreen:

ugurcuk
01.Ekim.2007, 11:20

Nesi varmış be İstanbulun aslan gibi şehir :P :P :Pbakiim o zaman yarın geliim de...aslanmı yoksa kedimi... :mrgreen:
ozaman yarın buluşmöa mı var :D nerde saat kacta :D

okan
01.Ekim.2007, 11:26
yok yavv .. ne buluşması... şaka didik .... anaaa.....adım atamııcas yaa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kıvılcım
01.Ekim.2007, 11:42
çok geçmiş olsun kardeşim

altug
01.Ekim.2007, 12:40
çok geçmiş olsun. en kısa zamanda bot tedarik etmeni rica ediyorum.

allah beterinden saklasın.

Aksu
01.Ekim.2007, 12:57
Bu istanbulda bol miktarda 2 ayaklı davar var, gündüz uçanı, gece sıçanı var, köprü gişelerinden 140'la geçmeye çalışanı var, Bostancı S virajı en hızlı kaçla alabilirim diye iddiaya gireni var, sağından trafik akarken yola çıkmaya çalışan bu esnada sola bakan gözler var, sinyal kolu k.çına kaçmış ahmaklar var, bi de verdiği sinyalle kanun hükmünde kararname çıkardığını sanan gerizekalılar var, yollarda hoş arabalar kullanan hoş bayanlar var-onları taciz eden hayvanoğlu hayvanlar var, bi de bu hayvanoğlu hayvanların angutları var ki onlar da hoş bayanlara bakarken önündeki motoru altına alır, makasa girmeden araba-motosikler kullanamayan kuduzlar var, en sol şeritte 60'la gidenler var, güvenlik şeridinde 140'la gidenler var, bu içine s.çtığımın istanbulunda deli bi gece hayatı var bu yüzden gece 12'den sonra trafikte ortalama 150 promil alkol var, bu şehirde 12 milyon insan bunların yarısı kadar da araba var.... Senin anlayacağın varoğlu var!!! Tüm bunlara da benim gıcığım var!!!!!
Mehmet kardeşim geçmiş olsun, resimleri görünce daha çok üzüldüm.
Yukarıdaki açıklamaya tamamen katılıyorum. Bu ve bunlara eklenecek diğer nedenlerle İstanbul u sevemedim ve orada geçirdiğim 3 seneyi işi bırakarak sonladım. Bir tek Ankara ya dönüşünü sevdim.

technosat
01.Ekim.2007, 13:23
çok çok geçmiş olsun ...Allah beterinden korusun !..

iakyurek
01.Ekim.2007, 14:20
mehmet büyük geçmiş olsun.... sigorta ve diğer işlemlerle ilgili gelişmeleri siteyle paylaşırsan bizlerde durumu değerlendiririz...

xerline
01.Ekim.2007, 17:25
Cok gecmiş olsun kardeşim Allah beterinden korusun...

MEHMETONUR
01.Ekim.2007, 18:16
Herkese çok çoook teşekkür ederim. Varlığınız bana güç veriyor...

Bugün trafik raporunu almak üzere şubeye gittim. Resim olarak ekliyorum. 8 de 8 karşı taraf suçlu bulunmuş normal olarak...Ayrıca bir de olay yeri krokisi çizmişler kaza raporuna çarmışma noktası vs. yazıyor onu da ekliyorum.

Bana çarpan bireyin SİGORTA POLİÇESİNİN,RUHSATININ ve EHLİYETİNİN fotokopilerini aldım. Trafikten de raporu aldım(rapora para verildi mi bilmiyorum ben ödemedim ama herhalde karşı taraf ödedi?).

Eve geldim bayanın trafik sigortasını aradım. Bana dedikleri şu:

Ben motoru istediğim servisime götürüyorum. Servisim dosya açıyor,eksper çağırıyor. Hasar tespiti,parça,işçilik vs. ben servise ödüyorum. sigorta bana daha sonra ödüyor.
Bu arada 5750 YTL ye kadar trafik sigortası daha fazlasını kasko ödeyecek. Zaten o kadar hasar yok (motor o kadar hihihihih)

Bana yakın olan RR servisi spot motora uğradım doğruladı ama ben yorgun olduğumdan daha sonraya bıraktım.

Hasar tespiti fiyat vs belli olunca sizleri bilgilendireceğim.

İlginiz yönlendirmeniz geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize tekrar teşekkür ederim.

MONT,SIRTLIK,DİZLİK,ELDİVEN olmasaydı halimi düşünemiyorum.

BU ARADA büyük olasılıkla kasımdaki fuardan BOT alacağım.GEREKLİİİİİ

EHLİYETSİZ KULLANAN ARKADAŞLARA YALVARIYORUMMMM.. En kısa sürede alııın.

8 de 8 haklı dahi olsanız ehliyet yoksabittiniz... Ne para dayanır,ne moral kalır büyük suç.. LÜTFEN DİKKAT EDİN...

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/59447d9a40.jpg

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/8b7bcbd7ba.jpg

handojoe
01.Ekim.2007, 23:08

istanbul un sorunu İNSAN, çok fazla var canım...

insan fazla olunca her cins fazlalığıda artıyor...

eğitmeklede adam olmazki bunlar...

BİR ADAMIN RUHU ÇOBAN OLMASIN BAK...

burda da ne koyun gütmemiş çobanlar var... yalan yok nişan taşında da var...

emrahkucukgirgin
01.Ekim.2007, 23:16
geçmiş olsun hocam. Koruma denen şeyin önemi büyük gerçekten... Şehir içi diye ihmal ediyoruz çoğumuz ama nerede ne olacağı belli olmuyor

gençer
02.Ekim.2007, 00:17
araba ile 2-3 sokak öteye gideceğinizde 'emniyet kemerini takmasamda olur' diyor olabilirsiniz. zaten trafik yavaştır ve baba gibi kaportan vardır en çok maddi hasar çıkar . bu yüzden kazadan çekinmez, kemer takmaya bilirsin . ama motorda kask,mont,dizlik ve saire korumalar emniyet kemeri değildir. bunlar direkt bizim tamponumuz oluyor , kaportamız oluyor.. kaportayı çizdirmek istemiyorsak buyrun hep birlikte korumasız çıkmayalım. bunu bilmeyen varmı.. yok. valla içimden geldi yazdım işte yoksa zaten hepimiz biliyoruz..

büyük geçmiş olsun .. allah beterinden saklasın..

rigormortis
02.Ekim.2007, 13:02
Çok geçmiş olsun kardeşim... FULL KORUMA VE BAYANLARA İKİ KAT DAHA DİKKAT...

müslüm baba
02.Ekim.2007, 13:10
Geçmiş olsun ne oluyor bu regalcilere kardeşlerim biraz daha dikkat lütfen.

bozkurt
02.Ekim.2007, 13:53
Genç kardeşim geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.
Sağlıcakla kal.

gidikurt
02.Ekim.2007, 14:27
çok geçmiş olsun

hakkı
02.Ekim.2007, 18:30
geçmiş olsun. allah beterinden saklasın. bir kez daha anlaşılıyor ki "KASK YETMİYOR". herşeyin tam olması lazım.

dağcı
02.Ekim.2007, 20:27
GEÇMİŞ OLSUN...

ToMCaT
03.Ekim.2007, 21:31
çok geçmiş olsun kardeş....

bedo
07.Ekim.2013, 04:28
gecmıs olsun cok benzer bır olay benımde 1 kac hafta ıcınde basıma geldı ama mınıbustu benımkı dolmuş daha dogrusu bende kurtulmak ıcın motoru refuje cıkardım....

CELİL
07.Ekim.2013, 10:36
gecmıs olsun cok benzer bır olay benımde 1 kac hafta ıcınde basıma geldı ama mınıbustu benımkı dolmuş daha dogrusu bende kurtulmak ıcın motoru refuje cıkardım.... bedirhan konu 2007 yılına ait mesaj tarihlerine dikkat et 8)