PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parça Lazım

raptiye
01.Ekim.2007, 01:14
Selam arkadaşlar. Benim motorun silindirin üst kısmındaki kromajlı parçayı tutan 2 vidadan biri düşmüş Ankara da nerden temin edebilirim?

Tayfun
01.Ekim.2007, 01:39
Aksu babaya ulaş o sana yardımcı olur dostum...

MotoJunior
01.Ekim.2007, 15:27
evet aksu baba yardımcı olur olamazsa irtibatlaşalaım

lunatic
01.Ekim.2007, 21:57
1.

Rommel
02.Ekim.2007, 00:06
ahmett.. kızdırma mehmet abiyi bakkk :):):):) tabanının yarığı sabanının kırığıyla da mı adam uğraşacak yaw :):):):)

bak sen 80km geçemiyordun adam sana 140 bile yaptırttı :):):):):) gece bile 110 km yaptın ametim lunatiğim... mehmet abi daha netsin sana :):):)

okan
02.Ekim.2007, 01:04
gece 2 den önce aramayın....o saatden önce ne rulman bulur size nede vida... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Deli çerkes
02.Ekim.2007, 01:19
Evet Mümkünse sabah ezanına yakın arayın :) :) sende iyi verdin gazı Okanım . istermisin şimdi bizi ciddiye alıp gece gece Aksu babayı arasınlar. wallah ikimizi yanyana dizip ,yolar aksu baba ( gerçi bende yolacak saçta yok ya neyse , benim yerime seni yolabilir. :) :) )

okan
02.Ekim.2007, 01:27
AKSU BABA sitemizin ankara ayaanın gece koordinasyon şefi...yannıss nöbeti gece 2 de başlıyo....o yüsden didim ki 2 den önce aramayın... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

deli çerkesim ....sanki bende yolunacak saç kaldı...ama ayaklarımızdan ağaca asıp gıdıklarsa o zaman yandık işte... :mrgreen:

bozkurt
02.Ekim.2007, 01:34
Okan,aynı sorun benim başıma geldi.Balıkesirde bulamadım.Boşluğu kapatmak için yan taraftaki kapakların kromajlı kapağının kromajlı vidasını kullandım.Geçici çözüm ama görselliği bozmuyor.Malumat.
Sağlıcakla kal.

Deli çerkes
02.Ekim.2007, 02:00
Ben gıdıklanmam da , belime dokunursa tikim var. işte o zaman yandım. yanlız farkındamısınız Ankarada yedek parça işi Aksu babadan soruluyor. ben Aksu babanın yerinde olmsam alırdım bi Cnc tezgah , Reklamada gerek yok. Tüm türkiyeden potansiyel alıcıda var.

aslanburclu
02.Ekim.2007, 02:38
beyler aksu ile ne uğraşıyorsunuz alt tarafı sizden istenen bi parça ya arkadaşım sende bi düğmeciden metal bir düğme bul tak bi vida üstüne yapıştır.....

Aksu
02.Ekim.2007, 12:49
beyler aksu ile ne uğraşıyorsunuz alt tarafı sizden istenen bi parça ya arkadaşım sende bi düğmeciden metal bir düğme bul tak bi vida üstüne yapıştır.....
Aldınızmı cevabı.

müslüm baba
02.Ekim.2007, 13:18
Yaw Mehmet yardımcı ol şu arkadaşlara vidaları düşmüş :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aksu
02.Ekim.2007, 13:58
Raptiye kardeşim, Siteler e git orada mobilyacıların vida kafalarına taktıkları plastik tapalardan seç beğen al 10 tanesi 50 Ykrş.
Böyle basit şeyler içinde site ye yazmak maliyetini geçer. 5 kuruşluk mal için milleti avare ediyon. Benim de klasımı sarsıyon. Sor şöyle ağır sorular motordan ve diğer mekanik aksamdan.

raptiye
02.Ekim.2007, 19:21
Yanlış anlama var gibi. Ben vida düştü demiştim. Tapalarla işim olmaz zaten onlardan birkaçı düşmüş. Benim derdim görsellik değil, diğer vida da gevşerse kapaktan olcam. Derdim budur.