PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teşekkurler

technosat
30.Eylül.2007, 15:26
evet arkadaşlar 40 yaşındayım bilgisayar teknisyeniyim izmir yeşilyurtta iş yerim var regal bayisiyim(beyaz eşya)aynı zamanda d-smart shopum ve 3 çocuk babasıyım,en küçük 2 yaşında kızım melek,büyük oğlum 14 yaşındaki doğucan ,ortanca oğlum 13 yaşındaki uğurcan,,,en son 1992 temmuz ayında motosiklete binmiştim, minsk marka motosikletim vardı.malesef ciddi bir kaza yaptım yeni evli olduğum için ,eşim ya ben ya motorun diyince :) motorumdan vazgeçmek zorunda kaldım....ve içimdeki sönmüş küller tekrar alevlendi ...bu da sizin sayesinde oldu.tamamen tesadüf ,dedim ya regal bayisiyim internetten bir ürün aratayım dedim ,regal yazınca regal raptor diye bişi çıktı .merak ettim inceledim ...inceledikçe alevlendim burdaki dostlukları görünce çok ama çok hoşuma gitti .doğrusunu söylemek gerekirse çok etkilendim...ha bu arada ozi arkadaşımız kaza yapmış formu ilk incelediğimde gördüm ....çok çok geçmiş oldun uçuz atlatmış gelmiş geçmiş olsun birdaha gelmesin inşallah....orda beni ençok etkileyen mersinde bir abimiz vardı...taaa mersinden ulaşmaya çalışıyor ,,,korkunç bişi bu arkadaşlar hepinize teşekkur ederim ......dostlukların bitmediğini görmek çok çok güzel..hepiniz var olun....kazasız belasız günler temenni ederim sizlere...şayet beni aranıza kabul ederseniz mutlu olurum...saygılar...suat öztürk

yeaks
30.Eylül.2007, 15:34
aramıza hoşgeldin abim(:

moonchild
30.Eylül.2007, 15:44
Aramıza hoşgeldin abicim. Sana da geçmiş olsun, yengeyi ufaklıkları telaşlandırmadan ince ince sürersin sen yine be abi noolcak!!

ÇeLeBi MuRaT
30.Eylül.2007, 16:07
Hoş geldin hocam...

yenikoylu_ua
30.Eylül.2007, 16:33
Aramıza hoş geldiniz inşallah en kısa zaman da sizide aramızda görürüz

ozzymania
30.Eylül.2007, 16:35
hoşgeldin technoat.
saol iyi dileklerin için.
bizim aramızdaki dostluk sadece iyi günlerde olmuyor.everytime everywhere..

regal kullanıcısı olmaman için bir enngel yok heralde bilmiyom motorun varmı yokmu ama :)
en kısa zamanda seide motorunla görürüz umarım.

müslüm baba
30.Eylül.2007, 16:37
Aramıza hoş geldin kardeşim regal bayilerinden ve servislerinden çok şikayet var inşallah senin tepene çullanmaz bu regalciler bu arada allah çocuklarını bağışlasın sana, başından bir kaza geçmiş artık bundan sonra daha dikkatli olursun malum sorumlulukların artmış, aman dikkat kardeşim.

Deli çerkes
30.Eylül.2007, 16:59
Aramıza hoşgeldiniz suat bey

agresus
30.Eylül.2007, 17:05
hoş gelmiş, sefalar getirmişsiniz... vay izmir gurubuna biri daha katıldı ha... Mevlam kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

regalci1903
30.Eylül.2007, 17:45
Aramıza hoş geldin SUAT abi sanada kazasız günler dilerim....

apron83
30.Eylül.2007, 20:38
hoşgeldnz aramıza izmir gezilerine en yakın zamanda katılımınızı bekliorz

handojoe
30.Eylül.2007, 23:46
canım izmir liler bee hemn üst tarafa bakın hando yu göreceksiniz...

sancezz
01.Ekim.2007, 00:31
DOSTUM HOSGELDIN EN KISA ZAMANDA GORUSMEK DILEGIYLE...

Tayfun
01.Ekim.2007, 01:18
Benim regali sana buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın verirsen veririm bak, onlarda regal buda regal :P hoş geldin abicim ;)

sihirli_eller
01.Ekim.2007, 01:23
hosgeldin aramıza dostum

foreman
01.Ekim.2007, 01:24
sayın technosat hosgeldınız.
umarım aradıgınız herseyı burada bulursunuz.

emrahss
01.Ekim.2007, 09:46
Hoşgeldin dostum.. İyi ki rastlamışsın. Sırf Mersin'de Kino Baba da değil, Samsun, Eskişehir, Çanakkale, Erzurum, nereden istersen oradan arkadaş var..

kıvılcım
01.Ekim.2007, 11:37
aramıza hoş geldin kardeşim ailemiz bir üye daha kazanıp kocaman bir aile oluyor allah kazasız belasız kulanmak nasip etsin

doğan
01.Ekim.2007, 11:41
aramıza hoşgeldiniz. burada motoru olan olmayan herkese yer var.

okan
01.Ekim.2007, 11:54
Suat abiciim .. aramıza hoşgeldiniz....kalıcı ve katılımcı olmanızı bekliyorum...

altug
01.Ekim.2007, 12:07
aramıza hoş geldiniz suat bey.

technosat
01.Ekim.2007, 12:52
bana iyi dileklerini sunan tüm arkadaşlarıma teşekkur ederim...sizde saolun varolun...ozzyy kardeşim henüz bir motorum yok ama çok kısa bir süre sonra alacam ...malum işlerin tadı tuzu yok...ama şuan regal raptor araştıryorum vadeli bulursam keseme uygun ve düzgün bir motor alacam ,olmazsa kredi kullanarak alacam .en kısa zamanda izmir gezilerinde bende varım diyebileceğim .herkese tekrar teşekkur ederim süpersiniz..allah sizi var etsin....saygılar suat...

hakkı
01.Ekim.2007, 15:10
merhaba Suat abicim.
aramıza hoş geldin. motorun olmasa bile bizimle birlikte toplantı ve gezilere katılabilirsin. seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. bana özelden mekanının adresini gönderirsen seni ziyaret etmek isterim. inşallah en kısa zamanda kesene ve kendine uygun bir regal bulursun.
görüşmek üzere.

carvalho
01.Ekim.2007, 15:24
Suat kardeşim, hoşgeldin sefalar getirdin...

speedygonzales
01.Ekim.2007, 15:42
Gelirim bak İzmir'e, hatta geliriz bak !

O zaman bizi ağırlamak durumunda kalırsınız İzmir grubuuuuu !

Hoşgeldiniz...

RoS
01.Ekim.2007, 17:09
hoş geldinnn...

Aksu
01.Ekim.2007, 17:34
Hoşgeldin Suat kardeş, kafana göre bir de motor buldun mu artık dükkanı da boşlarsın. Ticaretle uğraşanlar kendilerin zaman ayıramazlar o yüzden motoru alınca bu kez de binemiyorum diye dert yanacaksın.
Arkadaşlar sitede İstanbul-İzmir-Ankara ağırlık kazndı. Şu Regal yıllık toplantısını nerde yapsak uygun düşer. Düşünün bakalım. Şöyle geniş katılımın sağlanabilmesi için.

inci
01.Ekim.2007, 18:29
hoşgeldiniz..
ayrıca ; bu samimi giriş yazınızda çok güzel olmuş,,,ALLAH çocuklarınızı bağışlasın....en kısa zamanda motorunuzu alabilmeniz dileği ile:)

lunatic
01.Ekim.2007, 21:25
1.

technosat
02.Ekim.2007, 01:20
EVET HAKLISIN KARDEŞİM ,TEMİZ 2.EL BAKACAM.TEŞEKKURLER

bozkurt
02.Ekim.2007, 01:23
Suat hoşgeldin.O tatlışey kızınmı?Allah bağışlasın.Hayaline tez zamanda kavuşman dileğiyle.
Sağlıcakla kal.

aslanburclu
02.Ekim.2007, 02:42
arkadaşım hoş geldin allah gönlüne göre versin

hakkı
03.Ekim.2007, 21:19
Suat abicim bu hafta cuma günü bir toplantımız var. aşağıdaki linkte detayları var.
görüşmek üzere.

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?p=39601#39601

gençer
03.Ekim.2007, 22:30
suat abicim hoşgeldin sefalar getirdin...