PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir regal raptor bayisine gittim

technosat
01.Ekim.2007, 19:24
arkadaşlar az önce izmir (yellowrock) regalraptor bayisine gittim .motor bakayım dedim.orda sadece klasik model vardı(DD250E-9) .benimde boyum uzun olduğu için acaba DD250E-9B bu modelimi alsam.ocak ayında gelecekmiş bu model...şuan çok kararsızım sizce nasıl birşey almam gerek.yardımcı olursanız sevinirim .boy:1,89 kılo:98 motor üzerinde sırıtmayalım fazla :mrgreen:

hakkı
01.Ekim.2007, 19:55
arkadaşlar az önce izmir (yellowrock) regalraptor bayisine gittim .motor bakayım dedim.orda sadece klasik model vardı(DD250E-9) .benimde boyum uzun olduğu için acaba DD250E-9B bu modelimi alsam.ocak ayında gelecekmiş bu model...şuan çok kararsızım sizce nasıl birşey almam gerek.yardımcı olursanız sevinirim .boy:1,89 kılo:98 motor üzerinde sırıtmayalım fazla :mrgreen:

beni mutlaka ara yada msn'den ulaş.

deep-impact
01.Ekim.2007, 20:00
techno abi benim boy 1.95 ve kilo 110 şu an ben azcık büyük geliyor gibiyim ama bundan ne regalim nede ben şikayetçi değililz.istersen gezi fotoğraflarından baka bilirsin yada bir akşam toplantımızı şereflendirip hem motorlar hakkında bilgi alırsın hemde motorla bir ambians oluşturup oluşturmadığına beraber kara verelim ne dersin hemde merak ettiğin bir şeyler var ise cevaplarız.şimdiden aramıza hoş geldin SAYGILAR.

MotoJunior
02.Ekim.2007, 10:58
teknik olarak aralarında bi fark yok sadece gidon ve masa mesafesi acak ayını beklesende olur alsanda

carvalho
02.Ekim.2007, 11:02
Kullanım kolaylığı açısından E9, kişisel beğenime göre şekil şemal açısından class... Yüksek gidon, geniş rake açısı, T gidon ayrı bir hava katıyor motora.

Eğer iki seçenek arasında git gel yaşıyorsan bence gözüne hoş geleni seç derim. İki model de senin hacmini kolaylıkla kaldırır...

müslüm baba
02.Ekim.2007, 12:38
Bence kullanmadan karar verme.

Deli çerkes
02.Ekim.2007, 14:11
Bence toplantılara katılın motoru olan arkadaşlardan rica edin , her iki modelinde üstüne oturun hatta kısa bir sürüş yapın. kararınızı böyle vermek en mantılı olanı. gruptan kimseninde motorunu vermemezlik yapacağınıda zannetmiyorum

hakkı
02.Ekim.2007, 14:47
Bence toplantılara katılın motoru olan arkadaşlardan rica edin , her iki modelinde üstüne oturun hatta kısa bir sürüş yapın. kararınızı böyle vermek en mantılı olanı. gruptan kimseninde motorunu vermemezlik yapacağınıda zannetmiyorum
dün akşam telefonla beni aradı. uzun bir sohbetin ardından clasik modeli seçti. ancak tam kararını vermesi için ben bu akşam üstü Suat abimizi işyerinde ziyaret edip benim motorumu denemesini sağlıycam. böylece aklında hiçbir soru kalmıycana inanıyorum.

dağcı
02.Ekim.2007, 21:47
Valla arkadaşlar ben de biraz iri kıyımım. Hangi model yakışır bilmiyorum. Komik olmasa bari...

Gerçi çok da önemli değil komik olması.

250 lik jawa ya binerken sanki harleydeymişim gibiydi, Regalde nasıl hissederim kimbilir. Önemli olan budur...

Yolun ayaklarımın altından kaymasını özledim...

apron83
02.Ekim.2007, 23:11
dün akşam telefonla beni aradı. uzun bir sohbetin ardından clasik modeli seçti. ancak tam kararını vermesi için ben bu akşam üstü Suat abimizi işyerinde ziyaret edip benim motorumu denemesini sağlıycam. böylece aklında hiçbir soru kalmıycana inanıyorum.

technosat abi bende ki classı da istersenz getiriyim denersiniz .

technosat
03.Ekim.2007, 00:36
arkadaşlar ilginiz ve bilginiz için teşekkürler...hakkı kardeşim saolsun akşam işyerime uğradı,yüz yüze görüştük süper bir arkadaşımız allah sizide onuda kazadan beladan korusun...verdiğimiz karar klasik model...2.ellere bakacaz acelemiz yok temiz , hesaplı vede bol aksesuarlı olmasına dikkat edecez . :mrgreen:

okay kardeşim teklifin içinde teşekkur ederim .çok düşüncelisin saol...

emrahss
03.Ekim.2007, 08:25
Yükseklik anlamında ikisinin de farkı yok ki. Ben de classın havasına kanıp aldım ama şehir içi manevralar, hele iki kişi ile çok zahmetli..