PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba

leventse
03.Ekim.2007, 00:34
selam ben yenı uyeyım kırıkkalelıyım ancak su anda Bilkent te okudugumıcın Ankarada kalıyorum

motosıklete ılgım bu sene basladı dırek kendıme motosıklet bakmaya basladım

basta bılıncsızce buyuk makıne pesınde ıdım ancak ılk motor kullanımndan sonra once alısmam gerektıgını anlayarak ufak hacımlı motor baktım.

basta kafamda regal raptor dady vardı cok da hosuma gıtmıstı ancak su sogutası benı korkuttu arıza verıyor dıyenler cıktı halbukı cok hosuma gıtmıstı. bisan lifan roadster baktım keeway supershadow da aynı ıdı ve daha ucuzdu karar vermıstım kı keeway bayısı bı tulu getıremedı motoru bende en sonunda ellerınde bulunan superlight ı almaya karar verdım.

benden bu kadar umarım burada ıyı dostluklar kurarız

foreman
03.Ekim.2007, 00:45
hos geldın genc kardesım...
umarım motorunla uzun sure aramızda olur samımı sohbetlerımıze ıstırak edersın...
hayırlı olsun...
ınsallah yakın zamanda sende R&R alır yasadıgımız farklılıgı sende yasarsın 8)

RoS
03.Ekim.2007, 00:51
hoş geldin aramıza...

leventse
03.Ekim.2007, 00:53
tesekkur ederım ben de bı R&R kullanmak cok ısterdım ancak sanırım ıkıncı motorum bır racing olacak :)

aslanburclu
03.Ekim.2007, 01:29
birader hoş geldin aramıza ama race sevdana ılımlı bakmıyorum

leventse
03.Ekim.2007, 01:41
hosbulduk abi

yanlız neden race e hos bakmıyorsun kı dogru tehlıkelı makıne ama bılınclı kullanılabılır sonucta gaz bızım elımızde

ben daha hos buldugum ve dengelı oldugu ıcın race sevıyorum daha cok

apron83
03.Ekim.2007, 03:31
hoş geldin

leventse
03.Ekim.2007, 04:20
hos bulduk :)

emrahss
03.Ekim.2007, 08:15
Hoşgeldin dostum. Allah gönlüne göre versin..

kaanka
03.Ekim.2007, 09:42
Merhaba hoşgeldin...
Ben daha motor almadım biçok model baktım keeway almak istiyordum fakat artık Türkiye bayisi bırakmış dediler parça problemi oluyormuş ve çok arıza veriyormuş.
Regal raptor sınıfının en iyisi ve enaz sorun yaratan motoru diye biliyorum ben ona karar verdim.
Dostum motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler dileğiyle.

Aksu
03.Ekim.2007, 09:51
Hoşgeldin Angaralı. Olsun Keeway da iyidir, senin isteğine cevap versin yeter, ama acele etme hızlı zıplama, merdivenleri tane tane çık, Yaşar Baba nın dediğini de kulak arkası etme. Ankara topiğini takip et bayramdan sonra Ankara RR yi toplayacağız, bekleriz.

okan
03.Ekim.2007, 10:31
aramıza hoşgeldiniz...

yenikoylu_ua
03.Ekim.2007, 10:51
Aramıza hoşgeldiniz kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle tekerinize taş değmesin Allah kaza bela vermasin

rigormortis
03.Ekim.2007, 11:01
Hoşgeldin hemşerim... ANKARA buluşmalarına bekleriz işallah.....

leventse
03.Ekim.2007, 12:04
tesekkurler arkadaslar bı manı olazsa bulusmalara gelnmmeye calısacam

ToMCaT
03.Ekim.2007, 21:27
Hoş geldin arkadaş....

leventse
03.Ekim.2007, 21:34
hosbulduk abi :)

Dewil&Rose
03.Ekim.2007, 21:49
hoşgeldin sevindim aramıza girdiğin için
keşke r&r alsaydın be kardeşim hiç bukadar sorunsuz bir motor olacağını sanmıyordum
ama olsun sen değiştireceksin okadarda önemi yok hayırlısı olsun kazasız belasız olması dileklerimle
iyi sürüşler dilerim :)

leventse
03.Ekim.2007, 21:52
oyle olacagını bılsem kesın alacaktım ama yasadıgım yerdekı servısı bıle haftasına bıze getırırsın dıyınce gozum korktu yoksa RR tam oturumu falan dengesı hosuma gıtmıstı

tmr
03.Ekim.2007, 21:56
hoşgeldin kardeş

leventse
03.Ekim.2007, 22:02
hosbulduk :)

handojoe
03.Ekim.2007, 23:31
selam ben yenı uyeyım kırıkkalelıyım ancak su anda Bilkent te okudugumıcın Ankarada kalıyorum

basta bılıncsızce buyuk makıne pesınde ıdım ancak ılk motor kullanımndan sonra once alısmam gerektıgını anlayarak ufak hacımlı motor baktım.

basta kafamda regal raptor dady vardı cok da hosuma gıtmıstı ancak su sogutası benı korkuttu arıza verıyor dıyenler cıktı halbukı cok hosuma gıtmıstı. bisan lifan roadster baktım keeway supershadow da aynı ıdı ve daha ucuzdu karar vermıstım kı keeway bayısı bı tulu getıremedı motoru bende en sonunda ellerınde bulunan superlight ı almaya karar verdım.

ahanda bir batıdan arkadaş, hoşgeldin toprağım...

oh be trakyadan bir apache çıktı geldi sonunda...

görüşmek dileği ile dostum aynı motoru kullanıyoruz...

leventse
03.Ekim.2007, 23:38

ahanda bir batıdan arkadaş, hoşgeldin toprağım...

oh be trakyadan bir apache çıktı geldi sonunda...

görüşmek dileği ile dostum aynı motoru kullanıyoruz...

hosbulduk kardes ama sanırım kırıkkaleyı kırklarelı ıle karıstırdın ankaranın dıbındekı kırıkkaledenım ben :)

neyse onemlı olan farklı yerlerden de olsa guzel dostluklar kurabılmek nerelı oldugunun cokda onemı yok pek cok foruma uyeyım ancak ıclerınde samımı bulduklarıma yazı yazarım burayı su ana kadar oldukca samımı ve guzel buldum :)

İnşAllah gorusuruz beraber gezıler yaparız

handojoe
03.Ekim.2007, 23:39
tüh yahu seni AKSU babaya kaptırdık...

TRAKYA da bir ben kaldım gene

leventse
03.Ekim.2007, 23:41
artık gezılerde bulusmak dılegı ıle :)

xerline
04.Ekim.2007, 16:05
Hoşgeldin kardeşim.

altug
04.Ekim.2007, 16:10
hoşgeldin. ankara büyüdü be aksu baba. topla bizi.

leventse
04.Ekim.2007, 18:55
hosbulduk arkadaslar :)

gençer
04.Ekim.2007, 22:54
leventse kardeşim hoşgelmişsin.

TRAKYA da bir ben kaldım gene

olurmu kardeşim yaaa .. bakma istanbulda oturduğumuza.bi yarımız trakyada bizimde .karnımız burda doysada memleketimiz Kırklareli. yalnız değilsin merak etme .. baharda bol bol rahatsız edicem seni, meriç'e, tuna boylarına kadar inicez, öbür taraftan istrancaya vurup çıkar karadenize doğru gaz açarsak iğneada civarına gaz açıcaz.. baharda Trakya çıkartması yapmayı planlıyorum. toplu gezilerin olmadığı her haftasonu Trakyada olucam kısmetse bol bol görüşürüz.. inşallah.

MotoJunior
15.Ekim.2007, 14:30
hoş geldin

aidikurt
15.Ekim.2007, 20:08
kardeşim aramıza hoşgeldin en kısa zamanda bulusmak dileğiyle

polat
15.Ekim.2007, 20:10
Hoşgeldinn dostumm

leventse
15.Ekim.2007, 22:01
hoşbulduk :)

kıvılcım
16.Ekim.2007, 00:05
aramıza hoş geldin kardeşim allah kazadan beladan korusun rüzgarın bol olsun

leventse
19.Ekim.2007, 17:20

Aksu
19.Ekim.2007, 17:32
Levent yarın geliyorsun değil mi toplantıya. Sana özel den mesaj da attım.

leventse
20.Ekim.2007, 04:20
gelmeye calısacam abi sınavım bıtıyor o saate tam yanlız kızılay tarafından oraya nasıl ulasabılırım mınıbus falan kalkıyormu benım motor burada degıl malesef su an kırıkkalede

Aksu
20.Ekim.2007, 10:42
Kızılay dan 297 numaralı Halk otobüsleri Gazi Mahallesinden A.O.Ç eki tren yolu geçidine kadar, orada inersin 500 m. yürürsen bizi bulursun. Veya Sıhhıye köprüsü üzerinden de Dolmuşlar gidiyor aynı güzergah, yani Gazi Mahallesinden, ya sen A.O.Ç diye gördüğün yazılı araçlara at kendini.

tcserkan
20.Ekim.2007, 10:58
Hoşgeldin kardeş.. motorunda hayırlı olsun. allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

technosat
21.Ekim.2007, 00:58
hoşgeldin sefalar getirdin ...rüzgarın ve neşen bol olsun

leventse
21.Ekim.2007, 06:04

salihozcan
22.Ekim.2007, 00:24
hoşgeldin kardeş sefalar getirdin

leventse
22.Ekim.2007, 23:57
hosbulduk abı :)