PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fan club

leventse
03.Ekim.2007, 02:13
bu fan club kısmına hangı sıfre ıle ulasılıyor foruma uye oldugumuz sıfreyı kabul etmıyor oraya ozel sıfremı almamız gerekıyor

emrahss
03.Ekim.2007, 08:16
Admin'e özel mesaj yaz, o sana yollar dostum..

inci
03.Ekim.2007, 08:22
Komtanım nöbetçi admin gibisin maşşaallah herkese yetişliyon sanırım modluk sırası sana gelmiş heheheheh

emrahss
03.Ekim.2007, 08:24
Heehehe, yvallah hocam, needeyim, genç arkadaşlar, çok uyuyolar, ben de 7de işteyim. Yardımcı olayım, hehe. Lakin cumartesiden itibaren 15 gün izinliyim, iyi mi, hehehe...

inci
03.Ekim.2007, 08:32
ama sende sıkı izin yapıyon ya :x :x ...hep izinlisin yaffff. :P :P .....şimdiki ne izini komtanım :|

emrahss
03.Ekim.2007, 09:33
Yıllık iznimin kalanı hocam, ziyan olmasın hesabı..

yenikoylu_ua
03.Ekim.2007, 10:57
Yaw negüzel izinler böle bize niye yok :mrgreen: Allah daha çok versin komtanlarım örtmenlerim 8)

Bu 15 günlük tatilde İstanbula gelme planı varmı komtanım özledik valla

leventse
03.Ekim.2007, 12:00
tesekkuler sıfremı edındım acemıyım bıraz bu foruma :)

Aksu
03.Ekim.2007, 12:08
Acemiyim diyorsun ama önemsiz birşey için cart diye konu açıyorsunuz. Özel mesajla da sorununu çözebilirsin. Sonra da üyeler bir şey aramaya kalktığında ilgili yere giriyor bir bakıyor yüzlerce konu var. Amaaaaaaaan diyor ne arayacam, eksozu tekeri, açayım bir konu başlığı nasıl olsa cevap yazan olur.
Tabii bu yazdıklarım sana tesadüf etti, burada yazıyorum ancak genele yazıyorum. Aslında bu gibi şeyleri admin ve mod lar yazması lazım, işte ihtiyarlık dayanamıyoruz ve hemen tepki gösteriyoruz. Haklımıyım Yaşar Baba.

emrahss
03.Ekim.2007, 12:29
Bilmiyorum ki Kubilay, kısmet diyelim.
Aksu baba, geçimsiz ihtiyarlar gibisin valla, hehehe...