PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 06 Ekim Ayvalık gezisi kesinleşti, isimleri bekliyoruz....

hakkı
03.Ekim.2007, 16:57
yapalımı yapmayalımmı derken yaplaya karar verdik. 06 Ekim cumartesi günü sabahın erken saatlerinde yola çıkıyoruz. kesin geleceklerin isimlerini bekliyorum. buluşma saatini mecburen böyle erkene aldık. gidiş yolumuz yaklaşık 150 km sahil şeridi ve bol manzaralı, dönüş yolumuz ise Bergama üzerinden olma ihtimali var. gezi günündeki hava dönüş için yola çıkğımız saate göre belirleyeceğiz. Bergama üzerinden dönüş yaklaşık 180 km.

http://img523.imageshack.us/img523/7037/ayvalktp4.jpg (http://imageshack.us)

gezi tarihi : 06 Ekim Cumartesi
buluşma yeri : Karşıyaka vapur iskelesi yanı
buluşma saati : 08:00
hareket saati : 08:15

katıımcılar:

1-Serdar (deep-impact)
2-Okay (apron83)
3-hakkı
4-Ali (drali)
5-Mehmet (şimdilik üye değil)
6-Can
7-Joseph Erdem

apron83
03.Ekim.2007, 19:13
Can var abi bide benim arkadas

iakyurek
03.Ekim.2007, 20:14
ohhhh mis gibi vallaa.. gezin izmirli kardeşler gezin. bir iki hafta sonra ararız bu havaları...

sancezz
03.Ekim.2007, 20:20
ızmırlı dostlar nıhayet bız sezonu kapatırken sız ıse basladınız haydı ıyı surusler :D

hakkı
03.Ekim.2007, 21:09
vallahi İstanbul'lu kardeşlerimiz bizim burlarda motor sezonu pek kolay kolay kapanmaz. uzak yakın illaki gidecek biryerler buluruz, yaz kış farketmez. yeterki içimizdeki motor sezonunu kapatmayalım.

Can var abi bide benim arkadas
tamam Okay kardeşim. hemen ekledim. bu Can kardeşimiz artçımı sürücümü?

apron83
03.Ekim.2007, 22:29
hakkı abi can sürücü hyosung gt 250 r var

drali
03.Ekim.2007, 22:47
Benim de bir arkadaşımın gelme olasılığı yüksek,Jınlun 150 si var adı Joseph Erdem.

hakkı
03.Ekim.2007, 23:57
Benim de bir arkadaşımın gelme olasılığı yüksek,Jınlun 150 si var adı Joseph Erdem.

senin arkadaşın bizimde arkadaşımız abicim. onuda ekliyorum listeye.

deep-impact
04.Ekim.2007, 00:03
apron ve hakkı abi bizim harley denizide arayalım hem hesap soralım bakalım nerdeymiş geçen hafta.

hakkı
04.Ekim.2007, 00:34
apron ve hakkı abi bizim harley denizide arayalım hem hesap soralım bakalım nerdeymiş geçen hafta.
Sebahttin ve Murat'la telefonda görüşdüm, gelemiyorlar. Emre ve eşi gelmeyi çok istiyorlar ama sağlık nedenleri ile gelmekten vazgeçtiler ki bencede en doğrusunu yaptılar. inşallah Emre ve eşini kısa metrajlı ama bu sefer gerçekten kısa metrajlı 200 km filan değil yani daha kısa mesafeli bir organizasyonda aramızda görmek isteriz.

Emre için, Serdar'cım hanımlarıda alalım ya bir Bostanlı yada bir Bornava büyük park yapalım, nedersin?

apron83
04.Ekim.2007, 01:02

deep-impact ben bugun konustum denizle cuma gelcek toplantıya. gezi gunu uyanamamış bakalım bu sefer evine kadar gidip kaldırcam ayvalık için. gelirim dedi zaten .

deep-impact
04.Ekim.2007, 01:59
okey okaycım cuma akşamı görüşürüz.

GÖKSEL
04.Ekim.2007, 11:38
Sarımsaklı gelinkayası şeytansofrası
buralara mutlaka ugrayın hepinize kazasız belasız hayırlı yolculuklar.

hakkı
04.Ekim.2007, 11:46
Sarımsaklı gelinkayası şeytansofrası
buralara mutlaka ugrayın hepinize kazasız belasız hayırlı yolculuklar.
tavsiyen için teşekkürler. gruptaki drali bize rehberlik edecek. nerde ne varsa gösterecek. oralardaki güzelliklerin metini çok duydum, güzel bir gezi olacağına inanıyorum. bol bol fotoğraf çekeceğiz.