PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 05 Ekim Cuma İzmir Toplantısı

hakkı
03.Ekim.2007, 17:28
bu haftaki toplantıyı yine portkalda yapalım dediler, bende benim için farketmez İzmirin her yeri olur dedim. sanırım portakal bizim için daha uygun. birinci neden cuma akşam saatinde ulaşımı rahat, ikincisi otarafda daha çok üye var. üçüncü olarak da ehliyetsiz üyelerin çoğunluğu otarafta oturuyor.

bu haftaki toplantıda görüşülmesi teklif edilen konular;

1- 06 Ekim Cumartesi günü yapılacak gezinin en ince detayları
2- toplantı yeri, günü ve saatinin sabitlenmesi

1.HAKKI
2.DEEP İMPACT
3.APRON83
4.TRAPEZUS
5.SEBAHATTİN
7.KIRMIZIELMA
8. TECHNOSAT

deep-impact
03.Ekim.2007, 17:39
abi cuma akşamı oradayım nasipse

alper_tim
03.Ekim.2007, 18:38
hiopp izmirrrr
siz bizi mi kıskanıonuz bakemmm :?
aynı gün aynı saatte toplantılar felan hımm :P

apron83
03.Ekim.2007, 19:10
tmm cuma bende ordayım. +1 ( geziye katılcak arkadasım)

hakkı
03.Ekim.2007, 21:01
hiopp izmirrrr
siz bizi mi kıskanıonuz bakemmm :?
aynı gün aynı saatte toplantılar felan hımm :P
tam tersi olmasın sakın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
İzmir'deki motorsiklet sitelerinin hemen hemen hepsi cuma akşamı toplanır, ertesi günde gezi yapalar. tıpkı sizin gibi 8) 8) 8)

bu arada Suat abicim senide aramızda görmek isteriz. eğer gelmeyi düşünürsen haberleşelim, ben geçerken seni alabilirim. dönüşdede bırakırım. senden haber bekliyorum.

deep-impact
04.Ekim.2007, 00:09
bende buradan getto'ya tezahurat yapıyorum GETTO BURAYA GETTO BURAYA HEY geliyormusun bu haftada kardeşim bekleriz hımm bide deniz var o nerede ya adam geçen cuma akşamı bir yattı bir daha uyanmadı galiba haber alanınız varmı denizden arkadaşlar.tabi trapezus senide unutmadık umarım orada olursun cuma akşamı.

hakkı
04.Ekim.2007, 12:00
Okay, Denize söyle harleyle gelsin. geziye yine rebelle gelir.

Kadir abimiz vardı, onuda göremiyorum sitede. geçen cumartesi serviste karşılaştık, sohbet ettik. geziyoruz gelmiyorsun dedim. haberim olmadı diyor. işleri yoğunmuş siteye girememiş. özelden yazalım bakalım ses seda çıkacakmı?

apron83
05.Ekim.2007, 00:53
valla iyi olur hakkı abi. bi harleye binmiş oluruz söylerim ben denize :cheesy: :cheesy:

technosat
05.Ekim.2007, 01:29
inşallah hakkıcığım!...gelmeye çalışacam...gelmeyi çok istiyorum ,sorun çıkmaz ise ordayım.güniçinde telefonlaşırız

getto
05.Ekim.2007, 10:30
bende buradan getto'ya tezahurat yapıyorum GETTO BURAYA GETTO BURAYA HEY geliyormusun bu haftada kardeşim bekleriz hımm bide deniz var o nerede ya adam geçen cuma akşamı bir yattı bir daha uyanmadı galiba haber alanınız varmı denizden arkadaşlar.tabi trapezus senide unutmadık umarım orada olursun cuma akşamı.

hehehehe..sen aldın dimi ehliyeti...vallaha artçı olarak katılabilirim büyük ihtimal...numaranı özelden atsana bana uygun olursam geleyim..

alper_tim
05.Ekim.2007, 10:33
bol bol resim bekliyoruz bizz hee
unutmayın bol bol resim 8)

getto
05.Ekim.2007, 11:14
bol bol resim bekliyoruz bizz hee
unutmayın bol bol resim 8)

çekeriz abi eyvallah