PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HATIRLANMAK GÜZELDİR.

sihirli_eller
05.Ekim.2007, 09:30
herkese merhabalar her zaman başlık açmam ama bu başlığı açmama sebep iakyürek (ismail affına sığınıyoum :P :P :P :P ).04.10.2007 günü spidi kadeşime kahvaltı yapmaya geldim söz ismaille ve o hafta sonu yapılanlardan acıldı.bizde ismail kardeşimizi bi hatırlayalım dedik ve aradık kendsini ve sorduk ismail kardeşim son birayı hatırlıyomusun diye sordugumuzda aldıgımız cevap korkunçtu :P :P :P :P ve telefon suratımıza kapandı.ama :P :P :P yinede güzel bi sohbetti teşekkürler ismail. :P :P :P 8) 8)

SPİDİ VE BENDEN HEKESE GÜNAYDIN 8)

speedygonzales
05.Ekim.2007, 09:42
"Son birayı hatırlıyo musunun" bir hikayesi mi var ki?

alper_tim
05.Ekim.2007, 10:35
ne cevap geldi acaba merak ettik şimdi :?

yenikoylu_ua
05.Ekim.2007, 10:45
"Son birayı hatırlıyo musunun" bir hikayesi mi var ki?

Sen bilmicen bizmi bilcez

Aksu
05.Ekim.2007, 11:06
Çetin kardeşim
Bence İsmail ile aranızda olan bir meselenin buraya yansıtılması yanlış olmuş. Yani deşifre etmişsin gibi olmuş. Tamam İsmail ayıp etmiş olabilir. Sen Sipidi ile sohbet ederken birde İsmail i arayalım hatırını soralım dediniz, ama o ara belki İsmail in keyfi yoktu, morali bozuktu, başına bir iş gelmişti veya başka sebeplerden dolayı sohbete geyiğe müsait değildi. İstemeyerek de olsa seni kırdı telefonda ters cevaplar verdi. Sen neden biraz hoşgörülü davranıp zamana atıp beklemiyorsun. Haklı olabilirsin.
Yine söylüyorum bence yanlış olmuş, ikinizin arasındaki bir mevzuuyu genele yayman.
Her iki taraf da ipi sert çekerse ip kopar bizlerin de buradaki sanal dan gerçek dostluğa dönen ilişkileri zarar görür.
Diyeceksin ki sana ne abi ya ne yazıyorsun diye. Ben bir üye olarak sizleri hep iyi halinizle görmek istediğimden.
Sipidi Ergün sen neden iki satır olumlu birşeyler yazmıyorsun, dolaylı olarak sen de varsın. Sihirli Eller in sitem dolu yazısına neden yatıştırıcı bir üslupla yaklaşmıyorsun.

iakyurek
05.Ekim.2007, 11:26
evvvveet olayı açıklıyorum. sabah saat 7,10 zırr tel çaldı. baktım spidyyy yazıyo ahan dedim sabahın köründe bişi oldu arıyo beni. açtım aloooovv o son birayı hatırlıyon mu dedi bende uyur halimle kapa ulen teli uyanınca ben sana son birayı hatırlatırım dedim ( tabi bu sesi sipidyyy olarak algıladım ). olay tamamen geyiktir abiler dostlar.
çetin kardeşimin hesabı ise ayrıyetten dürülecektir :x :x :x mesela acılı bi dürüm ve ayranla olabilir :P :P :P

Aksu
05.Ekim.2007, 11:31
Ülen madem ki bir mok yok ne demeye bana uzun uzun yazdırttırırsınız be yaw. Çetin de İsmail de bana dürüm ayran ve tatlı borçlusunuz.

speedygonzales
05.Ekim.2007, 11:40
uahahhahaha Aksu abi , sen de fırça atçak yer m arıyon be yaaa????
Kırılan yok , çatırdayan yok... :P :P :P :P

yenikoylu_ua
05.Ekim.2007, 11:51
Ülen madem ki bir mok yok ne demeye bana uzun uzun yazdırttırırsınız be yaw. Çetin de İsmail de bana dürüm ayran ve tatlı borçlusunuz.

Sonuna kadar yanındayız Mehmet abi emeğinin karşılığını al

Aksu
05.Ekim.2007, 11:56
Evet ekleme yapıyorum, bana ısmarlama yaparken yanımızda başka kimler olacak sa onlar da dahil oldu. Haydi bakalım, Nesrin Topkapı yı tanıyoruz demeyin sakın ha.

iakyurek
05.Ekim.2007, 11:59
aksu baba ayıp ettin dürüm ayran senin köpeeeen olsun . ama sineklere yok :x :P :P

ozzymania
05.Ekim.2007, 12:00
ben kontenjandan kelle paça hakkımı kullanabülürmüyüm :)

Aksu
05.Ekim.2007, 12:37
aksu baba ayıp ettin dürüm ayran senin köpeeeen olsun . ama sineklere yok :x :P :P
Huuuuuhaaaaaaaaaaahaaaaaaaa of ne güldüm ya.

müslüm baba
05.Ekim.2007, 15:15
Başka kime yok

Aksu
05.Ekim.2007, 15:21
Başka kime yok
Müslüm Baba sen dert etme, onların ısmarladığı ikimize de yeter, ihtiyarlayınca fazla yiyemiyoruz ya.

sihirli_eller
07.Ekim.2007, 22:20
evvvveet olayı açıklıyorum. sabah saat 7,10 zırr tel çaldı. baktım spidyyy yazıyo ahan dedim sabahın köründe bişi oldu arıyo beni. açtım aloooovv o son birayı hatırlıyon mu dedi bende uyur halimle kapa ulen teli uyanınca ben sana son birayı hatırlatırım dedim ( tabi bu sesi sipidyyy olarak algıladım ). olay tamamen geyiktir abiler dostlar.
çetin kardeşimin hesabı ise ayrıyetten dürülecektir :x :x :x mesela acılı bi dürüm ve ayranla olabilir :P :P :P

valla mesajı yazdı cekildi gibi oldu ama kusura bakmayın.Aksu abicim bu ismaille olan bir geyiğimizdi ismail yalovada o kadar cok içirdiki bana sabah kalktıgımızda son birayı hatırlıyon mu diye sormuştu.ben desabah sabah bi hatırlatayım dedim kardeş,ime ama fena hatırladı beni :P :P :P :P :P :P.İsmail kardeşim ben sana dürüm ayran yerine yine beyaz olan rakı ısmarliyim ayıp ediyon ilk buluşmada hatırlat.aksu abi sanada dürüm ayran :P :P

iakyurek
08.Ekim.2007, 15:07
hahhhh şimdi oldu be çetin kardeşim.... :P :P :P
son birayıda içerisss :x :P :P