PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gelin Bayramda Hayırlı Bir Gezi Yapalım

ozzymania
06.Ekim.2007, 00:48
Şimdi herkes iyi güzel geziyor, sorumlu motorcularız deniliyor lakin birazda sosyal sorumlulukların üzerine dşsekmi diyorum.

Hani her hafta rakı balık mangal yerine daha faydalı daha unutulmaz sırf bizi değil başkalarınıda mutlu edicek bi organizasyon yapsak bunun için bayramın son günü buluşup hep beraber anket sonucuna yada aramızda kararlaltırdığımız geziyi yapsak diyorum hoş şık ve uygulama olarak daha başarılı olmazmı?

bayramın son günü yada kararlaştırılan bir gün de, ya gidelim büyüklerim,zin elini öpelim, yada kardeşlerimizi sevindirelim, yada lösemili kardeşlerin neşesi olalım yaşam ışığı verelim diye düşündüm.

fikirlerinizi öksürün toplyalım bölelim çıkaralım sonuca ulşalım onlarca kalbi mutlu çarptıralım.

yenikoylu_ua
06.Ekim.2007, 02:44
Valla çocuk esirgeme kurumu iyi olur oyuncakta alırız kimbilir nasıl mutlu olurlar ama bunu toplu yapmak için önceden konuşmak gereklidir herhalde sorup soruşturmak lazım önceden gidip kurum müdürüyle konuşmak gerekli herhalde

ozzymania
06.Ekim.2007, 02:47
neresi olucagı belli olsun konusulur o kimsenin hayır o gun olmaz bugun gelın diyecegını sanmıom .
shçek her zaman ziyarete açık gece olmamak kaydıı ile :) dıye bılıom

Aksu
06.Ekim.2007, 10:00
Ozi fikir güzel. Ama Çocuk Esirgeme ve Darulaceze işi iyi organizeli olunması gereken bir iş.
Kısa sürede olmaz ise yetişmez ise pazar gününü heba etmeyin hem bayramlaşın, hemde yakın mangalları üf üf.

gençer
06.Ekim.2007, 13:39
oziyy valla tebrik ederim arkadaşım çok güzel bir fikir .. gerçi bayramda balıkesirde olucam ama inan süper bir fikir ve mutla gidilmeli bence ..inanın hanım razı gelirse topluca çocuk esirgeme kurumuna gitmek için balıkesire gitmemeyi teklif edicem. düşük bir ihtimal ama balıkesir iptal edersek seve seve hemde çok seve seve gelirim.. böyle yerlerin ziyaretleri beni hep etkilemiştir zaten.mangal her haftasonu olabilecek bişey ama buralar senede birkere akla geliyor ve akla gelincede ziyaret edilmeyi hakediyorlar.. umarım bayramın 3. günü işi olanlar çok değildir ve katılım yüksek olur.. hem çocuk esirgemeden sonrada biyerlere gidilebilir..

benim gelememe olasılığım yüksek olsada siz çocuk esirgemeye gidin derim..

aslanburclu
06.Ekim.2007, 13:44
ya arkadaşlar sizlerin de büyükleriniz anneniz babanız .k.pederiniz,k.babanız abiniz ablanız baba ocağınız. gidin oralara sevindirin büyüklerinizi ha kimseniz yokmu

okan
06.Ekim.2007, 13:44
ozi bi şık daha ekleseydin keşke...

kendi akrabalarımızı , büyüklerimizi de unutmayalım diye... 8)

ozzymania
06.Ekim.2007, 13:55
bayram 3 günse hafta sonuna denk geliyosa ben napim. :)
kocaman 2 gun var işte herkes gezsin tozsun ha eger bır cok kısı ,stanbul dışında olcağı için ktılım az olacaksa bir hafta sonrayada atılabilir çok sorun olacağını sanmam.

modum okanım zaten herkes bayramın ilk günlerinde o dediğini yapar.zaten bunu yapmak için umarım kimse bayramı beklemiyordır değilmi ?

inci
06.Ekim.2007, 13:58
BEN VARIM GİDELİM HUZUR EVİNE, DARULACEZEYE,LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA NEREYE DİYORSANIZ BEN VARIM ...YETERKİ BENİM TAY SORUN ÇIKARMASIN

okan
06.Ekim.2007, 14:02
nato yardımı almadımı örtmenim sizin tay... daha bişi olmaz korkmayın.... 8)

inci
06.Ekim.2007, 14:17
evet olmaz dimi ,;)

ozzymania
06.Ekim.2007, 14:18
daaatmayın konuyu :) :oops: :oops: :D

okan
06.Ekim.2007, 14:23
olmaasss.. mümkünü yoktur...yaşar baba yaptı onu....çıks ..imkansız.. bosulmasss...... :mrgreen:

oziii... yavv herkes illaki gidecek gidilmesi gereken yerlere .. ben sadece hatırlatma baabında olsun dedim son şıkkımıss....ondan yanii şeetrtirdin sey olsun diye .....üf.. neyse işte yaa....herkes gitsin nereye istiyosa.... :D

ozzymania
06.Ekim.2007, 14:27
olmaasss.. mümkünü yoktur...yaşar baba yaptı onu....çıks ..imkansız.. bosulmasss...... :mrgreen:

oziii... yavv herkes illaki gidecek gidilmesi gereken yerlere .. ben sadece hatırlatma baabında olsun dedim son şıkkımıss....ondan yanii şeetrtirdin sey olsun diye .....üf.. neyse işte yaa....herkes gitsin nereye istiyosa.... :D

modsuz olmaz bu gezıler.hem buradaki ihtiyarları pardon büyükleri büyük rr'cıları ziyarete gelmiicenismi :)
tmm senide yazıom :)

umarım bu konu ptesi hareketlenir

ozzymania
06.Ekim.2007, 21:42
ilk önce nereye ziyarette bulunacağımızı belirleyelim akabilinde ben kurum yetkilileri ile görüşüp gerekli yada ihtiyaç duydukları malzemelerin listesini öğrenir kısa sürede tedarik etme yöntemi ile alır ziyaretimizi tamamlarız.
unutmayın önümüz bayram ve bu yaptığımız yapacağınız yardımlar fitre ve zekat yerinede sayılabiliyor.

ozzymania
08.Ekim.2007, 11:50
evet fikirler düşünceler?

müslüm baba
08.Ekim.2007, 12:02
Beni ziyarete gelin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RızaHoşgör
08.Ekim.2007, 12:05
Aziz Nesin Vakfi na gidilebilir Çatalcaya.hemde yol yapılmış olur

RızaHoşgör
08.Ekim.2007, 16:44
ne yol yapmaya ne hayır yapmaya niyetli görünmüyor kimseler sanırım

yenikoylu_ua
08.Ekim.2007, 16:45
Evet beyler biraz canlanalım hazır havalar iyi gidiyorken hem gezelim hem bi hayır işleyelim

dazkir
08.Ekim.2007, 16:51
Hava güzel oldugu takdirde bende çoğunluğa uyabilirim.

eurosilver
11.Ekim.2007, 14:32
Slm. sitede yeni olduğum için çoğunluk ne derse ona uyarım :)
siz yeterki programı netleştirin

yenikoylu_ua
11.Ekim.2007, 20:41
Arkadaşlar hadi biraz hareketlenelim hem buluşup bayramlaşalım hemde birilerini sevindirelim herkezin işimi var niye kimseden ses çıkmıyo tamam kısa sürede iyi organize olamayız diyosanız erteliyelim ama bari fikir verin uygun olabilecek tarihleri belirliyelim ama en azından bayramın 3. günü buluşup birbirimizi sevindirelim bayramlaşalım

inci
11.Ekim.2007, 22:47
bir meken belirle modum ...herkes gelecektir ben de dahil...:)

polo
12.Ekim.2007, 00:31
hem bayramlaşalım hem yol yapalım polenezköye gidip kestane toplayalım yerini ben biliyorum bu pazar ne dersiniz.

ozzymania
12.Ekim.2007, 00:35
225 gösterim 8 oy.
hayırdan kasıt rakı mangalmı şeklindemi oluypr sadece?

okan
12.Ekim.2007, 00:59
hayret yaa.. oylardan biride benim.. burdan beri kullandım..son şıkka..demekki kocaaa istanbulda 7 kişi var duyarlı... :evil: :evil: :evil:

xerline
12.Ekim.2007, 13:06
Üzgünüm ama ben yine çalısıyorum :(

polat
13.Ekim.2007, 02:39
10 oy olmuşş ozzzy kardeşim gerçekten de açıı nerdesin regalcilerrrrrrrrrr

speedygonzales
13.Ekim.2007, 09:36
Ya bakın , daha önce de oldu bu tip belirsizlikler...
Ama şunları değerlendirin derim ;

1. Organizatör kim? Kaç kişiyi aradı da imkanının olup olmadığını sordu?
2. Daha gideilecek yere karar verilmemiş?
3. Kaç kişinin motoru ne alemde?
4. Kaç kişi aile ziyaretinde?
5. Kaç kişi İstanbul içinde?
6. Yol yapalım deyip de gruplara katılanlar hep aynı değil mi?

Klavye performansı göstermek için bişiler karalamayalım...
Zaten YASTAYIM... :x :x :x

Ozi sana da şimdi bişi derim... (Dün nerdeydin?) :twisted: :twisted: :twisted:

ozzymania
13.Ekim.2007, 10:24
Ya bakın , daha önce de oldu bu tip belirsizlikler...
Ama şunları değerlendirin derim ;

1. Organizatör kim? Kaç kişiyi aradı da imkanının olup olmadığını sordu?
2. Daha gideilecek yere karar verilmemiş?
3. Kaç kişinin motoru ne alemde?
4. Kaç kişi aile ziyaretinde?
5. Kaç kişi İstanbul içinde?
6. Yol yapalım deyip de gruplara katılanlar hep aynı değil mi?

Klavye performansı göstermek için bişiler karalamayalım...
Zaten YASTAYIM... :x :x :x

Ozi sana da şimdi bişi derim... (Dün nerdeydin?) :twisted: :twisted: :twisted:

1-fikir benden çıktı sordum modlara ac topiği yaz dediler karar verilir dendi.
2-bak yukarıda anket tarzı birşey var.
3-kaç kişinin motorunun ne alemde olduğunun önemi yok.benim kolum yok.
4-aile ziyaretleri 3 günmü sürüyor.yatıyamı gidiyo insan istanbul içinde.gelen gelir gelmeyene niye gelmedin diye sormayız.kim hangi buluşmaya gelmeyince hesap soruldu?
5-istanbul içi bi buluşma olucak bu.ankaradaki adama kalk gel diyecek halimiz yok.keyfi bilir.olmadı her il kendi içinde yapar.
6-????

ayrıca bak yukarda bayramın son gunune kadar organize olamama ihtimali üzerine daha ileri bir tarihede çekilebileceği söylenmiş.

sırf muhalefet olmak için birşeyler yazmayın.klavye artisliğinin lüzumu yok. :oops: :oops: :oops:

beter ol sen zaten senin ameliyatını yapıcam ben.
dünde evimde otururken 1 zibidi 1'de yoldan çıkardığı kişi gelip zorla alıp mangala götürdüler.karşı koyamadım tek kolumla. :( :( :(