PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : REGAL RAPTORUM VE BEN

MKG
08.Ekim.2007, 00:50
BEN ISTANBULDA IKAMET ETMEKTEYIM ADIM MUSTAFA 40 YASINDAYIM MAKINA MUHENDISIYIM BU YASTAN SONRA MOTOSIKLET BIRAZ URKUTSEDE KOPMAKDA IMKANSIZ GELIYOR VE BATTIKCA BATIYORUM BU SEVDANIN DIPLERINE TUM MOTO TUTKUNLARINA ALLAH KAZASIZ BELASIZ SEYAHATLER NASIP ETSIN.VE TUM ARKADASLARIN ONUMUZDEKI KADIR GECESI VE BAYRAMLARINI SIMDIDEN KUTLARIM

handojoe
08.Ekim.2007, 00:55
hoşgeldin abi...

iyi güzelde bu herşeyi peşin olarak halletme işide nerden çıktı birdaha girmeyecek misin siteye

ÇeLeBi MuRaT
08.Ekim.2007, 00:57
Hoş geldin abi sitemize...

leventse
08.Ekim.2007, 01:00
bi de küçük yazsaydın keşke abi :) hoşgeldin

yenikoylu_ua
08.Ekim.2007, 01:05
Aramıza hoşgeldiniz

MKG
08.Ekim.2007, 01:22
hakkıkaten kucuk yazsam ıyı olacaktı ama alper aıdı bır mesaj atmıs uye oldun ama hala tanıtım yok dıye bende hemen dıkkat ceksın dıye :cry: buyuk harf le yazdım :(
hersey pesın gıbı oldu evet ama bu son yazım degıl arkadaslar ınsallah bundan sonrada yazısacagız ve paylasacagız
mesjalarınız ıcın cok tessekur ederım saygılar

okan
08.Ekim.2007, 02:16
Mustafa abiciim.. aramıza hoşgeldiniz...

aslanburclu
08.Ekim.2007, 06:33
biraderim hoş geldin tanişmak ve kalıcı olman dileğiyle

inci
08.Ekim.2007, 08:21
ARAMIZA HOŞGELDİNİZ....
yaş önemsiz bunu bizim İHTİYARLARDAN anlayabilirsiniz :P

altug
08.Ekim.2007, 09:33
aramıza hoş geldiniz. kazasız sürüşler dilerim.

RoS
08.Ekim.2007, 12:17
hoş geldin aşkın yası yoktur derler ya motoru kullanmanında yaşı olmasın :)

foreman
08.Ekim.2007, 13:10
aramıza hosgeldınız....

sızınde kadır gecenız mubarek olsun..

sihirli_eller
08.Ekim.2007, 14:15
aramıza hosgeldin

müslüm baba
08.Ekim.2007, 14:43
ARAMIZA HOŞGELDİNİZ....
yaş önemsiz bunu bizim İHTİYARLARDAN anlayabilirsiniz :P

Yoksa benimi ima ediyorsun, ihtiyar senin baban, sen bakma kardeşim bize hoş geldin inşallah katılımcı olursun, bu arada bat batabildiğin kadar korkma.

okan
08.Ekim.2007, 14:52
Müslüm baba genç delikanlıdır... az bişi saçı dökük olsada yine de mihrap yerindedir.....
ulaaa ne yağ yaktım beaaa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

müslüm baba
08.Ekim.2007, 15:06
Mihrap ne olaki, bende mihrapmı var :mrgreen: :mrgreen:

okan
08.Ekim.2007, 15:08
Mihrap ne olaki, bende mihrapmı var :mrgreen: :mrgreen:ehehhe... yokmu yavvv...allaa allaa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
08.Ekim.2007, 15:24
Çaktırmadan İhtiyar diyolar Müslüm baba :P

okan
08.Ekim.2007, 15:29
Kubiiii .... :D sen sanki demiyon.....müslüm baba diyonya... ihtiyarlıını kabullenmiş oluyon işte....ehiehieihehi.....

kendin gelmişin 40 yaşına ... kalkmışın filinta gibi delikanlıya sırf saçı dökük diye ihtiyar diyon.... :mrgreen:

müslüm baba
08.Ekim.2007, 15:30
Saçı olan konuşuyo

yenikoylu_ua
08.Ekim.2007, 15:30
Ben nicki ile hitab ediyorum yoksa ne haddime ihtiyar demek

okan
08.Ekim.2007, 15:33
kıvırmaaaaaaaaaaaaaa..........şşşşşşş..... KUBİİİİİ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

müslüm baba
08.Ekim.2007, 15:34
Hah şöyle yola gelin.

okan
08.Ekim.2007, 16:01
yavv Mustafa abii.. senin topiiğide karıştırdık kusura bakma.. ama bizde böle oluyo hep yakaladıın yerden muhabbete devam ediyos....

dimi MÜSLÜM DEDE...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MKG
08.Ekim.2007, 16:05
yavv Mustafa abii.. senin topiiğide karıştırdık kusura bakma.. ama bizde böle oluyo hep yakaladıın yerden muhabbete devam ediyos....

muhabet olsun dıye bu topıgı actım zaten ıyı oluyo ıyı tam gaz devam arkadaslar

müslüm baba
08.Ekim.2007, 16:48
Hala dede diyor, Samsunda gösteririm ben sana dede nasıl oluyormuş.

okan
08.Ekim.2007, 17:03
temam MÜSLÜM DEDE.....AKSU DEDEyle beraber gelin... :mrgreen:

alper_tim
08.Ekim.2007, 17:36
hoşgeldin aramıza mustafa abi
bakma sen dinazorlarımıza onlar genç dinolardan :P :P

Deli çerkes
08.Ekim.2007, 18:23
Mustafa bey hoşgeldiniz. yaşınız gayet normal , zaten regal her yaşın motoru,genci , orta yaşlısı , birde orta yaşlısının bir gıdımcık üstü için gayet ideal bir seçim.

Bu arada tanışma başlığınız biraz karıştı.bakmayın bizim mod'lara ( birde bana deli derler ) birbirlerine laf solacak fırsatı bulunca kaçırmazlar. bu arada bunlar birde Moderatör , güya forumun disiplini bunlara emanet. :) :)
( uff sıkı taşladım haa )

Sahi yahu aklıma gelmişken ne demek saçı dökük ????? Müslüm Baba'da galiba bu olayı boykot edip resmini kaldırmış. yani saçı dökülmüşlere bir şeymi ima ediliyor ????? Dağıtırım ülen yok dahada beterini yapar balerine bindirir merkezkaç kuvvatından dolayı saçlarınız dökülene kadar döndertirimmm .gerçi sevgili okanı fazla döndürmeyede gerek yok. :) :) o da yakında bizden olacak ( kel , kelin halinden anlar diye son bir vecize yumurtlayıp ,dahada fazla zırvalamadan yazıma son vereyim bari. )

------------------------------------
REGAL RAPTOR - KELLERİN TERCİHİ

ozzymania
08.Ekim.2007, 18:32
raptorumun üzerinde saclarımı savuramamak rüzgara karşı en büyük şikayetim...
iide konumuzle ne alakası var? ben niye buraya yazdım? .. aman neyse..

Aksu
08.Ekim.2007, 18:43
Noli ya noli burda benim adım geçiyo herhal yanlış okumadıysam, durun hele bir yakın gözlüklerimi takayım.
Mustafa kardeş hoşgeldin, tam yerine geldin, herşey gönlünce olsun ama yavaş yavaş sırasıyla.

kaanka
08.Ekim.2007, 18:43
Hoşgeldiniz...
Kadir Geceniz mübarek olsun...

xerline
08.Ekim.2007, 21:29
Hoşgeldin kardeşim.

okan
09.Ekim.2007, 04:37
iide konumuzle ne alakası var? ben niye buraya yazdım? .. aman neyse..işte suçlu bulundu.....oziii....ne demek istiyon kardeşim sen... :mrgreen: şimdi AKSU DEDEyle MÜSLÜM DEDE saçlarını savuramadan motora piniyolar diye dalgamı geçiyon... geçirtmeeemm.. makaramı yapıyoonn.. yaptırttmaaamm....sen kendi haline otur ağla olm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

la saat kaç olmuş yavv..ben burda ne arıyom bu saatde... :mrgreen: :mrgreen:

speedygonzales
09.Ekim.2007, 09:04
Hoşgeldin MKG !

:twisted: :twisted: :twisted: Geyik yapmayın yol yapın ! :twisted: :twisted: :twisted:

Aksu
09.Ekim.2007, 09:58
iide konumuzle ne alakası var? ben niye buraya yazdım? .. aman neyse..işte suçlu bulundu.....oziii....ne demek istiyon kardeşim sen... :mrgreen: şimdi AKSU DEDEyle MÜSLÜM DEDE saçlarını savuramadan motora piniyolar diye dalgamı geçiyon... geçirtmeeemm.. makaramı yapıyoonn.. yaptırttmaaamm....sen kendi haline otur ağla olm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

la saat kaç olmuş yavv..ben burda ne arıyom bu saatde... :mrgreen: :mrgreen:
Ozi nin mazereti var bu sefer ona atış serbest, kolum alçılı bana bişey demezler diye veriyor ayarı, eline fırsat geçti ya. (Sitenin yakışıklı kelleri toptan bir perukçuya gitsek hesaplı olurmu, şşşşşşş duymasınlar.)

okan
09.Ekim.2007, 10:19
AKSU DEDEEEEE.... sen bilmiinmi yavvvv.. maden olan yerde ot bitmezmiş.... boş veeeerrr....saçı çok olanın şampuan derdide çok olur.... :mrgreen:

müslüm baba
09.Ekim.2007, 11:46
Saçı dökük olanların başka meziyetleride var bunlarıda bir yazarsam burası tam şenlik olur.

okan
09.Ekim.2007, 11:47
bencede yazma MÜSLÜM DEDE....msn den yazalım en iisi.... :mrgreen: :mrgreen:

müslüm baba
09.Ekim.2007, 11:58
bencede yazma MÜSLÜM DEDE....msn den yazalım en iisi.... :mrgreen: :mrgreen:

Anladın sen onu 8) 8)

okan
09.Ekim.2007, 12:02
Mustafa abii.. yavv sende yaz bişiler ... senin topiğin nası olsa...bize aldırma sen ...kusurumuzada bakma...

MÜSLÜM DEDE....anladım anladım....aceba AKSU DEDE de anlamışmıdır...eheheh....sizi gidi speedyy ihtiyarlar siziiii.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kino
09.Ekim.2007, 14:22
bak bak bak sitenin tüm yaşlıları buradaymış

MKG hoşgeldin de bu nediri be abicim makine kimya gibi haaaa isimlerin baş harfleriii Okk olduu

neyse sitemize hoşgeldin walla bak kimler yaşlı çıktı ortaya hemen

müslüm baba bizde de o dediklerinden BOL miktarda var ne yapmalı acepp

MKG
09.Ekim.2007, 14:26
MKG ad ve soyadımın bırlesmıs halı .bende bırtek ıhtıyar kendım sanırdım sızlerıde gorunce ıyı oldu moral buldu
m ve hosbuldum

müslüm baba
09.Ekim.2007, 15:57
Kino baba hep senin yüzünden oldu yedirdin bize Eskişehirde o adı neydi tatlı bişeyler, kafamızda kalan son tellerde tel tel döküldü.

Şimdi okan taktı bize yok kelmişiz yok mihrapmı neydi yerindeymiş, hala anlayamadım o mihrabı ya neyse.

Mustafa kardeşim sen takıl bize anında 10 yaş gençleşirsin, ne bilim belki yengeyide değiştirirsin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
09.Ekim.2007, 19:11
DEDELERRRRRR.....unutmayın maden olan yerde ot bitmezmişş...üzülmeyin..

KİNO BABA da bol miktarda saç var .. size gönderir berberden artanları... :mrgreen: :mrgreen: birer peruk yaptırırsınız...ama kaskı çıkarırken tihkat edin kaskın içinde kalmasın peruunuzz... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
09.Ekim.2007, 19:29
ne diyon kardeşim sen ne diyon la aslanım okanım benim saçım seninkinde kara ve cok be sen simdi kimlerin teerine taş koyuyon ha süle bakayım (( üle sertmi oldu ne yine bazıları işi aslık üslüğe vurdu diycekler ha onlar neyse hala bilmem ve tanımamya)

okan
09.Ekim.2007, 19:37
güneşte tehlikeli parlamaya sebep olanların kafadan bahsediyoss .. YAŞAR DEDE.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Deli çerkes
09.Ekim.2007, 19:47
Öhhöööö öhhhöööö hımmmmmmm

sancezz
09.Ekim.2007, 20:22
yaa okan abım bızım clubumuzdekı muslumbaba,kıno baba,yasar abımız hepsı bırer carızma onlara dıycek bırsey yok onlar motorun ustundeyken bızlerden daha cok tutulyor vayy adamlara bak harbı motorcu dıye konusmalar gecıyor bızı goren de fırlama acemı muamelesı yapıyor bence onların en ıyı zamanı :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
10.Ekim.2007, 02:03
Öhhöööö öhhhöööö hımmmmmmmbuyiirr... babacan.. parlamiimi seninkisi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MKG
11.Ekim.2007, 00:36
arkadaslar bu tanısma faslı ıhtıyarlarla genclerarasında musabakaya donustu .gorundugu kadarıylada genc arkadaslar saca takmıs durumdalar halbuki bızler sacları motor uzerıne ruzgara bıraktık genclerın daha cok yol alması lazım...

Deli çerkes
11.Ekim.2007, 01:10
Ben bundan sonra en iyisimi Bandana felan takayım ( bırak güneşi floresan lamba bile altında parlıyorsak yapacak başka çözüm yok ,şu profilimdeki resmide derhal değiştireyim)

MKG
11.Ekim.2007, 11:49
Deli çerkes Cevap: REGAL RAPTORUM VE BEN Tarih: 00:10 11-Ekim-2007

--------------------------------------------------------------------------------

Ben bundan sonra en iyisimi Bandana felan takayım ( bırak güneşi floresan lamba bile altında parlıyorsak yapacak başka çözüm yok ,şu profilimdeki resmide derhal değiştireyim)

abı sıte yonetıcılerı bızı duyar da RR ye ozel bandana yaptırsalarda hepımız kullansak super olur

Deli çerkes
11.Ekim.2007, 13:38
Zaten var ki

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=984-t-shirt-bandana-fular-sapka-flama.html