PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor Güncel Fiyatlar

aidikurt
06.Ocak.2007, 20:53
DADYW DD250 E-9B (CLASS)
http://www.gazimotor.com/class.JPG
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Motor: Çift silindir 4 zamanlı 234cc Soğutma sistemi: Su soğutmalı Aktarma: Zincir Vites kutusu: Manuel 5 ileri Max.güç: 15,69 hp-8000 d/dk Max.tork: 15,2 Nm-6500 d/dk Azami hız: 105 KM/ SAAT Ateşleme: Elektronik Çalıştırma sistemi: Elektrikli Yakıt deposu: 14 lt +2 ltFren tipi: disk (ön) drum ( arka) Lastikler: ön 90/90-18 arka 130/90-15 Ebatlar: 2280mm x 895 mm x 1110 mm Dingil mesafesi:1570 mm Ağırlık: 170 kg Taşıma kapasitesi: 330 kg (75 kg sürücü dahil)

5.250 YTL

aidikurt
06.Ocak.2007, 20:55
DADYW DD250E-9 cc
http://www.gazimotor.com/dd250e1.jpg
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Motor: Çift silindir 4 zamanlı 234cc Soğutma sistemi: Su soğutmalı Aktarma: Zincir Vites kutusu: Manuel 5 ileri Max.güç: 15,69 hp-8000 d/dk Max.tork: 15,2 Nm-6500 d/dk Azami hız: 105 KM/ SAAT Ateşleme: Elektronik Çalıştırma sistemi: Elektrikli Yakıt deposu: 14 lt +2 ltFren tipi: disk (ön) drum ( arka) Lastikler: ön 90/90-18 arka 130/90-15 Ebatlar: 2215mm x 856 mm x 1085 mm Dingil mesafesi:1480 mm Ağırlık: 150 kg Taşıma kapasitesi: 310 kg (75 kg sürücü dahil)

4.850 YTL

drssk41
08.Ocak.2007, 01:09
Sevgili ArkadaşlarFiat araştırması için birde http://www.emreltd.net göz atmanız yararınıza olabilir.yalnız her yerde bayii ve servis desteği yok anladığım kadarıyla.Sevgiler Saygılar

aidikurt
11.Ocak.2007, 23:01
Sevgili ArkadaşlarFiat araştırması için birde http://www.emreltd.net göz atmanız yararınıza olabilir.yalnız her yerde bayii ve servis desteği yok anladığım kadarıyla.Sevgiler Saygılar
Arkadaşım Emre LTD ve sarıkayalar ayrı iki ltd şirketi burdaki çoğu kişi nerdeyse herkes sarıkayalardan almıştır.Emre ltd dağa sonra piyasaya girdi.Bilgine.Emre LTD sonra girdiği için fiyatları daha ucuz girdi satabilmek için ama önemli olan tekink ve yedek parça desteği emre ltd bu konuda nasıl bilmiyorum bilen varsa paylaşsın lütfen

innocentbystander
12.Ocak.2007, 12:18
Benim aldigim yer Emre Ltd bayii. Denizli'de oldugum halde cazip fiyat ve servis yuzunden bunu tercih ettim, garip ama gercek :). Aralik'06 basinda aldim, telefonla sordugum Sarikayalar bayii pesin 4.600 plaka haric dedi, taksit sorunca vadelendirdi, toplam 5.700 e filan geldi. Ben de gidip aradim buldum bi Emre bayii, ellerinde kalan son motor tam da benim istedigim gibi siyah 250E-9 du, pesin 4.200 plaka dahil dediler, bonus card a on taksit hersey dahil 4.300 e hemen aldim. Sezon sonu filan oldugu icin uygun fiyata geldi. Servis tam düşeş, yetkili olsa da olmasa da gidecegim tamirci (zaten taniyordum onceden) Emre servisi cikti. Mutluyum huzurluyum.

aidikurt
12.Ocak.2007, 12:42
Benim aldigim yer Emre Ltd bayii. Denizli'de oldugum halde cazip fiyat ve servis yuzunden bunu tercih ettim, garip ama gercek :). Aralik'06 basinda aldim, telefonla sordugum Sarikayalar bayii pesin 4.600 plaka haric dedi, taksit sorunca vadelendirdi, toplam 5.700 e filan geldi. Ben de gidip aradim buldum bi Emre bayii, ellerinde kalan son motor tam da benim istedigim gibi siyah 250E-9 du, pesin 4.200 plaka dahil dediler, bonus card a on taksit hersey dahil 4.300 e hemen aldim. Sezon sonu filan oldugu icin uygun fiyata geldi. Servis tam düşeş, yetkili olsa da olmasa da gidecegim tamirci (zaten taniyordum onceden) Emre servisi cikti. Mutluyum huzurluyum.
Paylaşım için saol bakalım bu sene fuarda sarıkayaların yanı sıra emre ltd olacakmı inşallah olurda piyasa kızışır buda olumlu olarak fiyatlara yansır yeni alacak arkadaşlarda bundan faydalanmış olur ve aramıza bir çok regalci daha katılır.

mes
13.Ocak.2007, 20:44
vay be fiyatlara bak ..ben de az kaldı keriz gibi canım motorumu satacaktım...satmaya kalktığında mal mundar oluyor...gıpgıcır makinaya komik fiyatlar çekiyorlar almaya kalk 6000 ytl ye dayanıyor..bana so 3400 ytl vermişlerdi güldüm geçtim garajda yatsın evime dekor yaparım dedim. iyi ki satmamışım...Raptorumu seviyorum

http://img442.imageshack.us/img442/5532/dsci0066fg9.jpg

aidikurt
13.Ocak.2007, 21:07
vay be fiyatlara bak ..ben de az kaldı keriz gibi canım motorumu satacaktım...satmaya kalktığında mal mundar oluyor...gıpgıcır makinaya komik fiyatlar çekiyorlar almaya kalk 6000 ytl ye dayanıyor..bana so 3400 ytl vermişlerdi güldüm geçtim garajda yatsın evime dekor yaparım dedim. iyi ki satmamışım...Raptorumu seviyorum

Kardeşim valla aynı düşünüyoruz ben başka motor almayı düşünsem bile raptorumu satmıcam alırım 1 tane daha durur ikiside bir ona bir buna binerim keyfime göre

BABAADAM
13.Ocak.2007, 21:50
:) fiyatları sezonla birlikte yükseleceği kesin ve bende ikinci bir motoru düşünsem bile regalimi satmayı asla düşünmüyorum.sanırım bir çoğumuzda da durum aynı :)

MaRaNtZz
14.Ocak.2007, 02:00
Tek kelime ile bu motor harika arkadaşlar inşallah yazadoğru bende bu motordan almayı düşünüyorum...

aidikurt
14.Ocak.2007, 02:04
Tek kelime ile bu motor harika arkadaşlar inşallah yazadoğru bende bu motordan almayı düşünüyorum...
Kardeşim istiyorsan yardımcı oluruz merak etme sen.
Bben derimki burda almak istiyenler adlarını yazdırsın martta yapılıcak fuara gider konusuruz istiyenlere toplu alarız böylece indirim falanda yaptırır aramıza birçok regalci daha dahil ederiz.Artık bilsinler regalciler ortak bir çatı altında ona göre davranırlar sesimizde daha cok cıkar birlikten güç doğar kardeşler.Fikrime katılan varsa regal almak istiyenler altında toplu alım diye başlık açalım herkes ismini yazdırsın?

MaRaNtZz
14.Ocak.2007, 02:07
Tabiki aslında hoş ve isabetli bir karar olur ama tabiki zaman neyi gösterir bunu bilemeyiz... :)

drssk41
15.Ocak.2007, 01:13
emre ltd.in bazı bayilerinde fiatlar hala makul.4300 ytl civarı ama ben fuara kadar beklemek taraftarıyım bakarsın japonlar 250 lik hesaplı fiyattan crusierlar getirirler belli mi olur. :D

aidikurt
15.Ocak.2007, 01:19
emre ltd.in bazı bayilerinde fiatlar hala makul.4300 ytl civarı ama ben fuara kadar beklemek taraftarıyım bakarsın japonlar 250 lik hesaplı fiyattan crusierlar getirirler belli mi olur. :D
evet kardeş doğru söyluyorsun o yüzden fuara kadar almak istiyenler için liste hazırlıyoruz böylece pazarlık şansımız olur o yüzden şimdiden almak istiyenlere adınızı yazın ki kaç kişi olcak bir görelim

El_Mariachi
16.Ocak.2007, 15:10
arkadaşlar ben ismimi almak isteyenlere yazdırdım ama sanırım fuara kadar bekleyemeyeceğim. emre ltd uygun fiyatlar sunuyor. emre ltd'den ark.lar varsa servis olayı nasıl, yeterince müşteri ile ilgeliniliyor mu bilgi verirse sevinirim. sonuçta ciddi bir fiyat farkı var :idea:

herkese kazasız belasız sürüşler 8)

aidikurt
16.Ocak.2007, 16:03
arkadaşlar ben ismimi almak isteyenlere yazdırdım ama sanırım fuara kadar bekleyemeyeceğim. emre ltd uygun fiyatlar sunuyor. emre ltd'den ark.lar varsa servis olayı nasıl, yeterince müşteri ile ilgeliniliyor mu bilgi verirse sevinirim. sonuçta ciddi bir fiyat farkı var :idea:

Emre LTD bir sormak lazım bu sene fuara katılıcaklarmı?

Kardeşim biliyorum için içini yiyor alıncaya kadarda bu böyle gidecek ama biraz sabret fuardan alırız sanada insallah fuardan toplu alım istiyenler artarda baya indirim yaptırtırız.

drssk41
16.Ocak.2007, 20:27

Kardeşim biliyorum için içini yiyor alıncaya kadarda bu böyle gidecek ama biraz sabret fuardan alırız sanada insallah fuardan toplu alım istiyenler artarda baya indirim yaptırtırız.
Evet idikut arkadaş öyle beleşten patron olmak varmı?Göster patronluğunu da bir açıklığa kavuştur bakalım emre ltd.nin standı olacakmı 0uarda.ben herşekilde bir motor alacağım emrenin fiatları ehven bide toplu alım yaptıkmı belki nerdeyse bayi fiatına getiririz. :lol:

El_Mariachi
16.Ocak.2007, 20:33
drssk41 arkadaşıma katılıyorum. zaten fiyatları uygun bir toplu alım soz konusu olursa ve indirim yaparlarsa cok güzel bir alışveriş olur bizim için :lol:

emre ltd ile ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. ucuza alırız belki ama daha sonra servis sorunu yaşar mıyız acaba :?:

herkese kazasız sürüşler 8)

aidikurt
17.Ocak.2007, 15:35

Evet idikut arkadaş öyle beleşten patron olmak varmı?Göster patronluğunu da bir açıklığa kavuştur bakalım emre ltd.nin standı olacakmı 0uarda.ben herşekilde bir motor alacağım emrenin fiatları ehven bide toplu alım yaptıkmı belki nerdeyse bayi fiatına getiririz. :lol:
Baba doğru söylüyon Patron kaldırdım bende Admin yaptım. :)
Merak etme ben bugün konuşur öğrenirim kurup kurmayacaklarını

aidikurt
17.Ocak.2007, 15:58
Arkadaşlar Emre LTD biraz önce konuştum onlara sitemizden bahsettim ve fuarda olup olmayacaklarını sordum fuarda olucaklarmış bilginize.Toplu alımlarda ise bayi fiyatından verebilirlermiş ama kişi sayısına bağlıymış.

drssk41 kardeş tekrar patron olabilirmiyim :)

El_Mariachi
17.Ocak.2007, 18:35
aidikurt kardeşim süper bi hbr bu. :D sanırım almak isteyenler kendilerini listeye biran önce yazdırırsa çok iyi olur. kaç kişi olduğumuzu da az çok anlarız. :idea:

drssk41
17.Ocak.2007, 20:20
Arkadaşlar Emre LTD biraz önce konuştum onlara sitemizden bahsettim ve fuarda olup olmayacaklarını sordum fuarda olucaklarmış bilginize.Toplu alımlarda ise bayi fiyatından verebilirlermiş ama kişi sayısına bağlıymış.

drssk41 kardeş tekrar patron olabilirmiyim :)
:D evet bu dayanışma ve birlikteliğin gücü birilerinin de orkestranın başında olması lazım.herhalde bu sitede şefliği en çok hakeden aidikurt.bu arada emre ltd.nin adını pek çoğu bilmezken bu olayı epey kurcalayıp milleti uyandıranlardan biri olduğum için sevinçliyim gururluyum.sevgiler

aidikurt
18.Ocak.2007, 01:16
Kardeşim espiri bir yana bu site hepimizin birilerinin başta olmasına gerek yok biz hepbirlikte burayı idare ederiz.

emrahkucukgirgin
20.Ocak.2007, 14:32
Beyler emre LTd garanti yeterliliği konusunda emin olmadan böyle bişeye kalkışmayalım... elimizde patlamasın... Beni de tüm alım listelerine yazabilirsiniz. Spyder alıcam gelmez ise Class...

madasret
20.Ocak.2007, 23:31
kardeş sen evli diil miydin gördüğüm kadarıyla spyder tek kişilik bi alet

drssk41
21.Ocak.2007, 00:30
Sevgili Arkadaşlar ! Eğer emre ltd.nin garanti ve servis imkanları yönünde aklımıza takılan soru işaretleri varsa; madem toplu alım yapmayı düşünüyoruz neden bu toplu alımda bayi fiatı indirimini sarıkayalar ile görüşmüyoruz ? Ne dersin İdikut ? :idea:

emrahkucukgirgin
22.Ocak.2007, 11:07
Olsun Benim scooterı ona vericem... :-)

Ya da arkaya koltuk ve sissy bar... iş tamam...

125 spyder da olduğu gibi

aidikurt
23.Ocak.2007, 00:29
Sevgili Arkadaşlar ! Eğer emre ltd.nin garanti ve servis imkanları yönünde aklımıza takılan soru işaretleri varsa; madem toplu alım yapmayı düşünüyoruz neden bu toplu alımda bayi fiatı indirimini sarıkayalar ile görüşmüyoruz ? Ne dersin İdikut ? :idea:
onu görüşücez kardeşim ama fuarda toplu halde gidelimki gücümüzü görsünler öbür türlü kale almazlar inşallah butun regalciler hep birlikte fuara gideriz cok guzel olur dımı yav

Anonymous
27.Ocak.2007, 14:02
Arkadaşlar Selam..Yeni üye oldum..DD-125'in güncel fiyatına ulaşmak istiyorum..Yardımcı olursanız sevinirim..Sevgiler..

drssk41
28.Ocak.2007, 01:50
bu arada emre ltd.de yerleştirmiş zammı 4150 den 4650 ye çıkarmış hal böyle olunca hiç bi esprisi kalmadı olayın.yine çevirin rotaları yellowrock'a.hepinize sevgiler

aidikurt
28.Ocak.2007, 03:15
Arkadaşlar Selam..Yeni üye oldum..DD-125'in güncel fiyatına ulaşmak istiyorum..Yardımcı olursanız sevinirim..Sevgiler..
Motor Tipi : 4 Zamanlı / Hava Soğutmalı / Çift Silindirli
Hacim : 124 cc
Ateşleme : Elektrikli Marş
Vites : 5 Vites
Akü : 12 V
Lastikler Ön / Arka : Dubleks 90/90 -18 & 130/90 - 15
Fren Ön / Arka : Ön Disk / Arka Balata
Benzin Deposu : 14 Lt.
Max. Hız : 95 km / h
Ağırlık : 145 kg.
Max. Yük : 160 kg.
PERAKENDE SATIŞ FİYATI : 3.550 YTL
Şu an sadece EMreLTD getiriyor bilgine sarıkayalar getirtmiyor.

madasret
13.Şubat.2007, 22:14
arkadaşlar aldığım bir duyuma göre bir kaç gün içinde dd-250 nin fiyatında artış olacakmış. almayı düşünenler bayilerle bir an önce konuşsun bence 5000-5250 yt arasında bir fiyat olacak galiba

turkishpsycho
21.Şubat.2007, 02:08
sonuç olarak marka garantisi değil mi söz konusu olan ha emreden almışız ha yellowrock tan. Garantiyi veren regal değil mi yoksa bayi mi?

emrahkucukgirgin
21.Şubat.2007, 10:41
Ben de bunu merak ediyorum. Normal şartlarda öyle olması lazım ama burası Türkiye. Zaten firmalar garanti işinde yan çizmek için bahane arıyor. Bu da iyi bir bahane gibi duruyor.

madasret
21.Şubat.2007, 13:02
arkadaşlar bir sanayi ürününü ithal edecek firma bir takım şartları yerine getirmek zorunda. iki yıllık garanti de bunlardan birisi. dolayısıyla garanti marka garantisi değil ithalatçi firma garantisidir.

Anonymous
26.Şubat.2007, 06:39
benide alıma dahil edebilirsiniz ama fiyat önemli 3100 ytl ikinci el buldum ama fiyat düşük olursa sıfır km daha iyi olur tabi

aidikurt
27.Şubat.2007, 01:32
benide alıma dahil edebilirsiniz ama fiyat önemli 3100 ytl ikinci el buldum ama fiyat düşük olursa sıfır km daha iyi olur tabi
regal raptor almak istiyenler oplu alım lisesine adını yazdır.Ekleyelim listeye

ataermoto
07.Mart.2007, 15:47
arkadaşlar biz (emre ltd ve ataer motosiklet) fuardayız. Toplu alım için konuşuluyor zaten merak etmeyiniz .bu arada fiyatlarda ufak bir güncelleme yapıldı.
ayrıntılar için www.ataermoto.com
eğer sormak istediğiniz bir şey olursa telefon edebilirsiniz. yardımcı olmaya gayret ederim.

carvalho
07.Mart.2007, 17:16
arkadaşlar biz (emre ltd ve ataer motosiklet) fuardayız. Toplu alım için konuşuluyor zaten merak etmeyiniz .bu arada fiyatlarda ufak bir güncelleme yapıldı.
ayrıntılar için www.ataermoto.com
eğer sormak istediğiniz bir şey olursa telefon edebilirsiniz. yardımcı olmaya gayret ederim.

Class'ın fiyatı yazmıyor. Bir de sitede aksesuar fotoğrafları olursa daha iyi olur kanımca...
Teşekkürler

thoraman
07.Mart.2007, 19:52
ufak bir güncelleme dediğiniz baya baya zam gibi geldi bana:) ithalatçı firmanın zam yapması gayet normal tabi ama ataer moto zaten daha önce eski fiyattan alarak satamadan dükkanda tuttuğu motorları yeni fiyatlarla satıcak şimdi:) neyse size bol kazançlar

aslanburclu
07.Mart.2007, 21:13
alacak arkadaşlar kim ne derse desin class modelinden şaşmayın derim gerçekten çok güzel yol tutuşu ve kullanımı var

madasret
09.Mart.2007, 22:46
gomtanım class olmayan modeli de ceylan gibi sekiyo her yollardan dönüyo maaşallah :lol:

drssk41
19.Mart.2007, 03:49
:cheesy: , :? şaşıralımmı sevinelimmi kararsız kaldık bir de başımıza seger motor çıktı resminden anladığım kadarıyla regal raptor'un aynısı bilka motor motoshow 2007 de lansmanını yapacakmış.???

ozangenc
05.Nisan.2007, 15:40
herkese iyi gunler

fuar '07 de arkadasım regal raptoru gormus ve bana ove ove bıtıremedı, baktım ,arastırdım gercekten cok guzel bı alet. fakat aradığım 2 bayıde sadece kredı kartına taksıt yapabılıyolar, acaba bıldığınız senet yapan bır yer varmı. hıc deılse bır bılgı alıyım. tesekkur ederım

alper_tim
05.Nisan.2007, 17:01
walla bi bilgim yok ama araştırmak lazım belki senet yapanı bilen vardır

aidikurt
05.Nisan.2007, 17:25
senet yapan yer yok kardeşim ya pesin ya kredi kartı

emrahss
05.Nisan.2007, 18:23
Ben senetle aldım. Gerçi bir hayli hatır işi oldu ama belki o soran arkadaşa da yaparlar. Memleketini, yerini yurdunu bi yazarsa :D

ozangenc
05.Nisan.2007, 18:41
abi istanbulda oturuyorum ,işte kredı kartı zaten full bıde ogrencı adamım kredı kartı taksıtı ınsanda stres yaratıo, senet daha rahat gelıo, faızsız

tesekkurler

thoraman
05.Nisan.2007, 19:07
ozan kardeş bende öğrenciyim çok araştırdım senin gibi zamanına senet yapan yer bulsan bile faiz olmadan alman imkansız ki zaten senetle almanda zor.. bence piyasada temiz 2. eller var şu anda forumdada var araştır bak buradaki herkes motoruna özenle bakmış insanlar zaten hepsi..para varsa tabi 0 almak iyi ama bence 2. elde düşünebilirsin fiyatlarda baya makul çünkü 0 a göre...umarım en kısa zamanda motoruna kavuşur aramıza katılırsın sende bol şans..

ozangenc
05.Nisan.2007, 19:09
ozan kardeş bende öğrenciyim çok araştırdım senin gibi zamanına senet yapan yer bulsan bile faiz olmadan alman imkansız ki zaten senetle almanda zor.. bence piyasada temiz 2. eller var şu anda forumdada var araştır bak buradaki herkes motoruna özenle bakmış insanlar zaten hepsi..para varsa tabi 0 almak iyi ama bence 2. elde düşünebilirsin fiyatlarda baya makul çünkü 0 a göre...umarım en kısa zamanda motoruna kavuşur aramıza katılırsın sende bol şans..

cok saol ustad

darklawyer
05.Nisan.2007, 20:22
ya arkadaşlar ben E9B arıyorm ama kaç yere sordum yok, anca mayısa gelir diolar. İstanbulda bulabileceğim bi yer var mı??

aslanburclu
05.Nisan.2007, 21:16
var kardeşim var hemde sıfır sarıkayalar ithali E9

bak şu numarayı ara o arkadaşa selamımıda ilet

0212 3277283
gsm:05359751082

B9 da istiyorsan

AYGÜN MOTORCYCLE

0212 5087498-99
www.aygunmotor.com

hadi hayırlısı

darklawyer
05.Nisan.2007, 21:28
çok saol kardeş, bakalm işte :D

sercanaygar
16.Nisan.2010, 01:08
ya arkadaşlar bende alıcam e250 ve ilk motorum olucak...izmirde oturuyorum burda bayisi varmı..bakımlarını nasıl yaptırıccam bilgisi olan özele msj bıraksın...

cenkerdemir
16.Nisan.2010, 09:05
ya arkadaşlar bende alıcam e250 ve ilk motorum olucak...izmirde oturuyorum burda bayisi varmı..bakımlarını nasıl yaptırıccam bilgisi olan özele msj bıraksın...

sayfanın üstünde emre ltd var bu motoru tr ye getiren firma ara aklına geleni sor yardımcı olacaklardır.
hayırlı olsun.

slamdunk_tr
09.Haziran.2011, 16:29
Konuyu hortlatayım dedim!!!

Bugün de bir kaç bayii aradım ama DD 250e 10 olan hiç bir yer bulamadım.
250E-9B ve 10'un fiyatları ve bulunan bayii konusunda bilgisi olan var mıdır?

CELİL
09.Haziran.2011, 17:00
Konuyu hortlatayım dedim!!!

Bugün de bir kaç bayii aradım ama DD 250e 10 olan hiç bir yer bulamadım.
250E-9B ve 10'un fiyatları ve bulunan bayii konusunda bilgisi olan var mıdır?
250e-10 piyasada yok haziran 15 de geliyor 5800 tl gibi fakat yeni gelenlerde fiatta galba oynama yapacaklar
250e-9 b bayileri aramak lazım bulunabilr 4800-5000 gibi
bayii listesi emre ltd nin üsteki linkinde var 8)

ağfndrdm
09.Haziran.2011, 23:10
250e-10 piyasada yok haziran 15 de geliyor 5800 tl gibi fakat yeni gelenlerde fiatta galba oynama yapacaklar
250e-9 b bayileri aramak lazım bulunabilr 4800-5000 gibi
bayii listesi emre ltd nin üsteki linkinde var 8)

250 spyderlerin liste fiyatı 5600 tl tabi bayi fiyatları birazdaha artacaktır özellikle anadoludaki bayilerde 6000 leri bulacağı tahminindeyim
daytona liste fiyatı ise 7600 buda 8000 i görürü bence ve bu fiyatlarla senede satarlar bir fiyat artışına daha gideceklerini tahmin etmiyorum sonuçta arz talep meselesi:) arz tabebi geçerse fiyatlar düşer

CELİL
10.Haziran.2011, 09:16
250 spyderlerin liste fiyatı 5600 tl tabi bayi fiyatları birazdaha artacaktır özellikle anadoludaki bayilerde 6000 leri bulacağı tahminindeyim
daytona liste fiyatı ise 7600 buda 8000 i görürü bence ve bu fiyatlarla senede satarlar bir fiyat artışına daha gideceklerini tahmin etmiyorum sonuçta arz talep meselesi:) arz tabebi geçerse fiyatlar düşer
arz talep olayı türkiyede tersine çalışıyor ne kadar talep o kadar zam:mrgreen:

slamdunk_tr
13.Haziran.2011, 16:14
Arkadaşlar,

İstanbul/Kadıköy/Hasanpaşa'da motosikletcim.com'da RR-250e-9b mevcut.
Bilginize.

Rona
13.Haziran.2011, 18:19
Arkadaşlar,

İstanbul/Kadıköy/Hasanpaşa'da motosikletcim.com'da RR-250e-9b mevcut.
Bilginize.
250E9B ler çooktaaan geldi arkadaşlar Geçen Perşembe günü Yüksel Abi 4 tanesini kutusundan çıkartıp montajladı 20 ad.kadar sipariş etmiş almak isteyen gidip görebilir

slamdunk_tr
30.Haziran.2011, 10:49
250E9B ler çooktaaan geldi arkadaşlar Geçen Perşembe günü Yüksel Abi 4 tanesini kutusundan çıkartıp montajladı 20 ad.kadar sipariş etmiş almak isteyen gidip görebilir

Evet içeride dd-250e-10 da gördüm dün. Satılmamış ise vitrinde sahibini bekliyor demektir. :)